Horoskopi un mistika
Horoskopi

5 horoskopa zīmes, kas netic astroloģijai: tās pareģojumi nepiepildās0

Foto: Pexels

Zivis

Šiem cilvēkiem ir pārāk labi attīstīta intuīcija: viņi bieži ļoti konkrēti zina, kas notiks un tāpēc jau laicīgi sajūt tuvojošos nelaimi un bīstamas situācijas. Astroloģiskais pareģojums viņiem ir vajadzīgs tikai tāpēc, lai pārliecinātos par savu nojautu. Starp citu, cilvēkus ar īstām maģiskām spējām no viltvāržiem viņi atšķir dažu sekunžu laikā.

Jaunava

Šie cilvēki ir pārlieku racionāli, lai ticētu augstākiem spēkiem. Viņi neprot pareizi traktēt savu zemapziņu, kā arī to, ko sola zvaigznes, tāpēc bieži kļūdās savos secinājumos, bet pēc tam visā vainos horoskopus, kas bija pareģojuši nepatiesību. Taču patiesībā viņi bieži vien ļoti ietiepīgi nepieņem to, kas teikts un speciāli dara pretēji, jo tā taču saka veselais saprāts.

Mežāzis

Šiem cilvēkiem ir salīdzinoši vāja enerģētika, kā rezultātā viņiem neveidojas saikne ar kosmosu. Dažreiz viņiem šķiet, ka veiksme un zvaigznes viņiem ir uzgriezušas muguru, tāpēc nākotne nekad nepiepildās. Viņi bieži dzīvo depresīvā noskaņojumā un izjūt nepārliecību par sevi, kas arī dod papildus punktus: dažreiz šķiet, ka šīs horoskopa zīmes pārstāvji netic ne tikai pareģotajai nākotnei, bet pat paši sev.

Skorpions

Saistītie raksti

Viņi ir pret dzīvi izturas pārāk kritiski, lai atstātu tajā vietu brīnumam. Bez tam, Skorpioni ir ļoti pašpārliecināti un nevar ciest, ka viņu dzīvi ietekmē kāds cits (pat, ja tās ir planētas). Jebkurš pareģojums vai brīdinājums viņiem šķiet muļķīgs un smieklīgs, pat, ja notikumi nākošajā dienā notiek precīzi tā kā aprakstīti.

Svari

Šī zīme ir ļoti mainīga, un reizēm pat paši šie cilvēki nezina, kam viņiem ticēt. Svari ļoti bieži šaubās katrā savā lēmumā, tāpēc arī astroloģiskās prognozes uztver kā izsmieklu. Šīs horoskopa zīmes pārstāvji nemitīgi maina savus lēmumus, tāpēc astroloģiskie pareģojumi piepildās reti. Uz padomiem viņi arī nepaļaujas.

LA.lv