×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.7°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
8. jūnijs, 2017
Drukāt

9.jūnijā iestāsies Melnais Mēness. Vai mums jāuztraucas par tā ietekmi? (5)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

Pilnmēness – tas ir Mēness aktivitātes apogejs. Katrā Mēness mēnesī Pilnmēness ietekme uz mums ir atšķirīga, jo tā ir apvienojumā ar vienu no divpadsmit zodiaka zīmēm, kuru raksturs ir dažāds.

Pēc maija Pilnmēness, kas bija tuvu Mēness perigejam un tādēļ bija nodēvējams par Supermēnesi, 9.jūnijā pilnmēness būs vērojams Mēness orbītas pretējā punktā – apogejā, tādēļ tas saucams par Mikromēnesi.

Mikromēnešu periodos Mēness cikla fāzes sakrīt ar Zemes pavadoņa maksimālo attālumu no mūsu planētas un notiek tuvu Lilitai vai Melnajam Mēnesim. Tas ir fiktīvs Mēness orbītas punkts, ar kuru tradicionāli saista ļoti negatīvas un nelaimi vēstošas nozīmes.

Tomēr nav no kā baidīties! Tieši šajā laikā ir vērts plānot svarīgus darbus, kā arī tādas lietas, kuras tu ilgi esi atlicis. Lūk, kāpēc:

Pilnmēness laikā vērojams dzīvības spēku augstākais punkts, tāpēc izpildīt plānoto un gūt panākumus iespējams daudz ātrāk un vieglāk, nekā parasti. Šajā periodā īpaši efektīvi ir arī dažādi rituāli, kas piesaista labklājību.

Daudzus gadsimtus Mēness ir piesaistījis gan zinātnieku, gan ar pārdabiskām spējām apveltītu cilvēku uzmanību. Pilnmēness periodā nakts spīdekļa ietekme sasniedz maksimumu, un šis laiks ir piepildīts ar pretrunīgām jūtām un emocijām. Astrologi aicina būt uzmanīgiem, jo jebkura darbība un vēlme Pilnmēness laikā iegūst īpašu spēku.

Kāds būs Pilnmēness jūnijā
Pirmajā vasaras mēnesī Pilnmēness iestāsies 9.jūnijā un norisināsies Strēlnieka zvaigznājā. Šis laiks būs piepildīts ar jaudīgu enerģētiku, un tikai no rīcības un pieņemtajiem lēmumiem būs atkarīga katra cilvēka turpmākie panākumi. Enerģija, kas uzkrājusies Mēness augšanas laikā, prasīs izlādi, kas var izraisīt impulsīvus uzliesmojumus, tāpēc astrologi iesaka savlaicīgi īstenot pasākumus, lai jūtas atrastos harmonijā.

Šajā dienā cilvēkiem izjutīs dažādus kārdinājumus un vēlmi iet emociju pavadā. Šādu uzvedību diktē Pilnmēness spēcīgā enerģētikas ietekme un zodiakālais Strēlnieks. Lai kļūdas nenovestu pie negatīvām sekām, astrologi iesaka ievērot šīs dienas plānus un izmantot meditācijas, kas palīdzēs iegūt garīgo līdzsvaru.

Aktivitāte un vēlme visur paspēt var izraisīt emocionālu izsīkumu, tāpēc ikvienam nepieciešams pieturēties pie iepriekš izvēlētas rīcības stratēģijas un pareizi sadalīt spēkus.

Katrs Pilnmēness pastiprina finanšu plūsmas. Saistībā ar to katram parādās iespēja piesaistīt savā dzīvē naudas pārpilnību. Lai to panāktu, jāizmanto laika pārbaudītus rituālus un jātic saviem spēkiem. Šajā dienā tu varēsi nostiprināt savu pozīciju darba vietā un spert svarīgu soli ceļā uz panākumu gūšanu.

Saistībā ar Pilnmēnesi palielinās traumatisku situāciju risks, palēninās atveseļošanās pēc ķirurģiskas iejaukšanās. Tāpēc šajā dienā nepieciešams novirzīt spēkus imunitātes uzturēšanai un pēc iespējas atlikt operācijas un citas medicīniskas iejaukšanās.

Attiecību plānā Pilnmēness dod iespēju spilgti izrādīt savas jūtas un nostiprināt mīlestības savienību. Tomēr astrologi aicina būt uzmanīgiem – saistībā ar emocionālajiem uzliesmojumiem pieaug konflikta situāciju varbūtība. Lai stabilizētu jūtas, izmanto mākslas terapiju, piemēram, nodarbojies ar mandalu izkrāsošanu.

Katrs Pilnmēness ir cilvēka morālās noturības pārbaudījums. Šajā dienā nepieciešams maksimāli skaidri apzināties savas darbības un izmantot enerģiju izvirzīto mērķu sasniegšanai.

Avots: “tayni-mirozdaniya.ru”

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Kad publicisti un redaktori sapratīs,ka zvaigznājs un zodiaks NAV sinonīmi? Tas ir tas pats,kas Latvija nav Krievija.
    Pilnmēness bija Strēlnieka zodiaka zīmē!

  2. tas būtu štrunts salīdzinot ar tiem murgiem, kurus pārpublicē mūsu mediji no destruktīvi un negatīvi noskaņotu indivīdu prātu fantāzijām par to kā būtu, ja būtu, kā nupat par Narvu un Rīgu. vai arī tas tiek speciāli rīkots, lai taču te krievi ar latviešiem beidzot sakaujas???? Vajadzētu oficiāli pārbaudīt šo žurnālistu nostāju un arī veselību

  3. Kā var 21. gadsimtā publicēt nacionāla mēroga laikrakstā kaut ko tādu? Zodiaka zīmes? Pārdabiskām spējām apveltīti cilvēki? Astrologi? LA.lv, saņematies, lūdzu. Dzīvojam zinātnes, nevis blēņu, neizglītotības un tumsonības laikmetā.

Draugiem Facebook Twitter Google+