×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.1°C
Viktors, Nils
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
17. jūlijs, 2012
Drukāt

Aicina iepazīties ar ieteikumiem pirms festivāla “Positivus” apmeklēšanas

Foto-LETAFoto-LETA

Festivāla “Positivus” organizatori aicina tos, kuri šajā nedēļas nogalē Salacgrīvā apmeklēs mūzikas un mākslas pasākumu, vispirms iepazīties ar dažiem ieteikumiem. Kā norādīja pasākuma organizatori, šie ieteikumi festivāla apmeklējumu varētu padarīt ērtāku – sākot ar vienkāršu atgādinājumu neaizmirst biļeti mājās līdz ieteikumiem par to, kā vislabāk saplānot festivāla atpūtu.

Organizatori iesaka pirms festivāla “Positivus” oficiālajā “Youtube” profilā noklausīties katras skatuves mākslinieku dziesmas, lai zinātu, kurus koncertus noteikti būtu vērts redzēt.

Ja vēl nav zināms, kā nokļūs līdz festivāla norises vietai, ir ieteicams laikus piezvanīt draugiem un apvaicāties par iespējām braukt kopā uz “Positivus”. Autostāvvietas biļeti ir iespējams iegādāties jau laikus – festivāla mājaslapā, tādējādi ietaupot laiku, kas jāpavada rindā pie autostāvvietas. Ja nav plānots braukt ar privāto auto, ir pēdējais brīdis iegādāties “Positivus” ekspreša biļeti – tās maksa vienā virzienā ir četri lati. Ekspresis pasākuma apmeklētājus nogādās no Rīgas uz festivāla teritoriju un atpakaļ uz Rīgu.

Savukārt, lai ceļasomas nebūtu ļoti smagas, sākot no rītdienas, 18.jūlija, festivālam nepieciešamo – telti, guļammaisu, matraci, drēbes un citas mantas – var sapakot “Positivus” festivāla un “Latvijas Pasta” eksprespasta pakā un nosūtīt uz festivāla teritoriju. Pakalpojuma cena ir divi lati vienā virzienā.

Tāpat organizatori iesaka būt gataviem mainīgiem laikapstākļiem un sekot līdzi laika prognozei nedēļas nogalē. Vajadzības gadījumā ieteicams līdzi paņemt gumijas zābakus un lietusmēteli.

Ieteicams laicīgi doties uz festivāla norises vietu, tādējādi būs iespēja izvairīties no auto sastrēgumiem. Tuvojoties pasākuma norises vietai, ir jāseko organizatoru izvietotajām norādēm, lai nokļūtu autostāvvietā un telšu pilsētiņā. Laiks no plkst.17 līdz 19 ir brīdis, kad sāk veidoties sastrēgumi gan uz ceļiem, gan rindas pie reģistrēšanās telšu pilsētiņā.

Tiem, kas brauks ar savu auto, ir jāņem vērā, ka ielas ap festivāla teritoriju var būt slēgtas. Automašīnas būs atļauts novietot tikai šim nolūkam izveidotā stāvvietā un ielās ap teritoriju, kur tas nav aizliegts. Speciālajās autostāvvietās nepieciešamas festivāla organizatoru izsniegtās caurlaides. Par neatļautu automašīnu novietošanu tiks piemērots sods likumā noteiktajā kārtībā.

Pasākuma organizatori atgādina arī par lietām, kuras aizliegts ienest festivāla teritorijā. Tās ir video tehnika un profesionālā fototehnika, lietussargi, ieroči un sprāgstvielas, narkotikas, pārtikas produkti, alkoholiskie un bezalkoholiskie dzērieni, lielgabarīta priekšmeti un mājdzīvnieki.

Sadarbībā ar festivāla organizatoriem Valsts policija un festivāla apsardze visu pasākuma laiku sekos līdzi tā norisei, novēršot likumpārkāpumus. Policija aicina festivāla apmeklētājus nepārkāpt likumu, nebojājot svētkus nedz sev, nedz citiem.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+