Mobilā versija
+4.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
26. novembris, 2014
Drukāt

Aicina uz Ziemassvētku tirdziņu Līgatnes dabas takās

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Gaujas nacionālā parka Līgatnes dabas takās sestdien, 6.decembrī, risināsies Ziemassvētku tirdziņš.

Tajā vietējie amatnieki piedāvās savus darinājumus – adījumus, rotas, bet zemnieki lauku labumus saimes galdam – veselīgus našķus, Ziemassvētkiem piemērotas dāvanas un gardas piparkūkas, informē Dabas aizsardzības pārvaldē.
 
Tirdziņa dienā no plkst.12 līdz 15 apmeklētājus priecēs un svētku noskaņu radīs pušķota Ziemassvētku egle un jauka mūzika. Sadarbības partnere AS “Laima” sarūpējusi saldumu viktorīnu ar pārsteiguma balvām.

Apmeklētāji varēs piedalīties arī loterijā ar amatnieku sarūpētām balvām. Tirdziņa laikā darbosies masku darbnīca, kur interesenti varēs pagatavot sejas maskas. Savus radošos darbus būs iespēja ņemt līdzi, lai piedalītos kādā ziemas karnevālā vai masku gājienā.
 
Amatnieki, kuri vēl nav pieteikušies Līgatnes dabas taku Ziemassvētku tirdziņam, vēl var pagūt to izdarīt. 
 
Tirdziņa apmeklējums un tirgošanās vietas būs bez maksas.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (21)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+