Mobilā versija
+3.6°C
Vitauts, Smuidra, Smuidris
Pirmdiena, 20. februāris, 2017
26. novembris, 2014
Drukāt

Aicina uz Ziemassvētku tirdziņu Līgatnes dabas takās

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Gaujas nacionālā parka Līgatnes dabas takās sestdien, 6.decembrī, risināsies Ziemassvētku tirdziņš.

Tajā vietējie amatnieki piedāvās savus darinājumus – adījumus, rotas, bet zemnieki lauku labumus saimes galdam – veselīgus našķus, Ziemassvētkiem piemērotas dāvanas un gardas piparkūkas, informē Dabas aizsardzības pārvaldē.
 
Tirdziņa dienā no plkst.12 līdz 15 apmeklētājus priecēs un svētku noskaņu radīs pušķota Ziemassvētku egle un jauka mūzika. Sadarbības partnere AS “Laima” sarūpējusi saldumu viktorīnu ar pārsteiguma balvām.

Apmeklētāji varēs piedalīties arī loterijā ar amatnieku sarūpētām balvām. Tirdziņa laikā darbosies masku darbnīca, kur interesenti varēs pagatavot sejas maskas. Savus radošos darbus būs iespēja ņemt līdzi, lai piedalītos kādā ziemas karnevālā vai masku gājienā.
 
Amatnieki, kuri vēl nav pieteikušies Līgatnes dabas taku Ziemassvētku tirdziņam, vēl var pagūt to izdarīt. 
 
Tirdziņa apmeklējums un tirgošanās vietas būs bez maksas.

Pievienot komentāru

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (16)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+