×
Mobilā versija
+7°C
Armanda, Armands
Svētdiena, 22. aprīlis, 2018
4. decembris, 2013
Drukāt

Aizdomās par galvas nogriešanu vīrietim aiztur narkomānu – bezpajumtnieku

nazis1

Valsts policijas (VP) Jūrmalas iecirkņa darbinieki aizdomās par 69 gadus veca vīrieša nogalināšanu Kauguros aizturējuši narkomānu – bezpajumtnieku, liecina VP sniegtā informācija.

VP klāsta, ka pagājušajā ceturtdienā, 28.novembrī, saņemts izsaukums uz kādu namu Kauguros, Skolas ielā. Zvanītājs vēstīja, ka jau aptuveni nedēļu nav redzējis savu kaimiņu un viņam ir aizdomas, ka varētu būt noticis noziegums vai nelaimes gadījums.

Jūrmalas iecirkņa darbinieki, ierodoties notikuma vietā, iekļuvuši pazudušā kaimiņa dzīvoklī un tajā atraduši 69 gadus vecā vīrieša līķi. Vīrieša līķis bija noguldīts uz dīvāna, un tam gandrīz bija nogriezta galva – kaklā bija ļoti dziļš griezums.

Policija uzreiz uzsākusi izmeklēšanu, un pāris stundu laikā noskaidrojies, ka pēdējais viesis nelaiķa dzīvesvietā bijis kāds 45 gadus vecs vīrietis, kurš agrāk jau vairākas reizes nonācis policijas redzeslokā.

Vēl pēc pāris stundām Jūrmalas policisti šo vīrieti atrada un aizturēja. Aizdomās turētais ir bezpajumtnieks, kurš policijas redzeslokā nonācis gan par narkotisko vielu lietošanu, gan par mantiska rakstura noziegumiem. Pēdējo reizi viņš policijas iecirknī bija nonācis tai pašā mēnesī, kad kādā veikalā no plaukta paņēmis degvīna pudeli un turpat uz vietas to izdzēris.

Šobrīd aizdomās turētajam kā drošības līdzeklis piemērots apcietinājums. Jūrmalas policisti turpina izmeklēšanu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+