Mobilā versija
+21.1°C
Vineta, Oļegs
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
16. septembris, 2016
Drukāt

Atjaunota Rīgas skola, kurā savulaik uzrunu sacījis Kārlis Ulmanis

Kārlis Ulmanis. Foto no arhīvaKārlis Ulmanis. Foto no arhīva

Pirmdien svinīgi tiks aklāta atjaunotā Rīgas 37.vidusskola un mastā pacelts Rīgas pilsētas karogs.

Rīgas 37.vidusskolai, kas ir valsts kultūras piemineklis, tika atjaunota vēsturiskā fasāde, nomainīti logi, kā arī tika uzstādīts jauns fasādes apgaismojums. Skola ir ieguvusi renovētu virtuvi. Ir atjaunots arī skolas vēsturiskais karoga masts un balkons, no kura pagājušā gadsimta sākumā Latvijas Valsts prezidents Kārlis Ulmanis ir teicis skolēniem uzrunu.

Ulmanis piedalījās 1933.gada augustā skolas pirmā akmens ielikšanā. Viņa uzrunas teksts nākamajiem skolas audzēkņiem tika ieslēgts metāla kapsulā, kura ir iemūrēta pašreizējās ēkas mūros.

Rīgas 37. vidusskola atrodas Čiekurkalnā un ir vienīgā skola ar krievu mācību valodu Čiekurkalna, Teikas un Mežaparka apkārtnē.

Pievienot komentāru

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (5)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Draugiem Facebook Twitter Google+