Mobilā versija
Brīdinājums -3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
16. septembris, 2016
Drukāt

Atjaunota Rīgas skola, kurā savulaik uzrunu sacījis Kārlis Ulmanis

Kārlis Ulmanis. Foto no arhīvaKārlis Ulmanis. Foto no arhīva

Pirmdien svinīgi tiks aklāta atjaunotā Rīgas 37.vidusskola un mastā pacelts Rīgas pilsētas karogs.

Rīgas 37.vidusskolai, kas ir valsts kultūras piemineklis, tika atjaunota vēsturiskā fasāde, nomainīti logi, kā arī tika uzstādīts jauns fasādes apgaismojums. Skola ir ieguvusi renovētu virtuvi. Ir atjaunots arī skolas vēsturiskais karoga masts un balkons, no kura pagājušā gadsimta sākumā Latvijas Valsts prezidents Kārlis Ulmanis ir teicis skolēniem uzrunu.

Ulmanis piedalījās 1933.gada augustā skolas pirmā akmens ielikšanā. Viņa uzrunas teksts nākamajiem skolas audzēkņiem tika ieslēgts metāla kapsulā, kura ir iemūrēta pašreizējās ēkas mūros.

Rīgas 37. vidusskola atrodas Čiekurkalnā un ir vienīgā skola ar krievu mācību valodu Čiekurkalna, Teikas un Mežaparka apkārtnē.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (5)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+