Kultūra
Mūzika un deja

Atklāj 34. festivāla “Bildes” programmu0

Foto: Inese Grizāne

Ar septiņiem daudzveidīgiem koncertiem no 21. oktobra līdz 16. novembrim izskanēs mūzikas un mākslas festivāls “Bildes 2019”, informē rīkotāji.

Vēl pirms tam festivāla oficiālā sākuma 17. oktobrī t/c “Spice Home” tiks atklāta festivāla mūziķu un mākslinieku veidotā izstāde “Pastkastītes”.

21. oktobrī norisināsies blūza koncerts mūzikas namā “Daile”. Festivāla blūza koncertu tradīcija tiek kopta jau no deviņdesmitajiem gadiem un šobrīd ir viena no nedaudzajām iespējām plašākai sabiedrībai redzēt un dzirdēt Latvijas blūzmeņus uz vienas skatuves.

27. oktobrī mūzikas klubā “Kaļķu vārti” izskanēs klausītāju iemīļotais “Bilžu” mūziķu un viņu bērnu koncerts. To vadīs Arnis Miltiņš.

Pārstāvot “Bilžu” dalībnieku muzikālās ģimenes, uz vienas skatuves dziesmās, emocijās un profesionālajā pieredzē dalīsies dažādu paaudžu festivāla dalībnieki un viņu bērni. Koncertā uzstāsies Miltiņu ģimene, Ziemeļu ģimene, Križevicu ģimene, Aleksandrs, Dārta Nora un Inta Pauļuki, Pūpolu ģimene, Elza un Atis Ieviņi, Īļu ģimene, Elviss Patriks un Ivars Pētersoni, Horens Stalbe ar bērniem, Tomijs un Guntars Endzeļi, Dāvids un Ēriks Loki, Valteru ģimene, Fēlikss Ķiģelis ar bērniem, Anna un Ansis Klintsoni.

30. oktobrī “Kaļķu vārtos” notiks dziesminieku koncerts, ko vadīs Mikus Frišfelds un Egons Pičners., bet 31. oktobrī turpat skanēs jauno dziesminieku koncerts, ko vadīs Lauris Valters.

VEF Kultūras pilī 4. novembrī skanēs koncerts “Jaunās un “Bildēs” sevi jau pieteikušās grupas kopprojektos ar “Bilžu veterāniem un radošām personībām”. Koncertu jau tradicionāli vadīs Andris Freidenfelds. Koncerta īpašie viesi – Dārta Stepanova & Andra Gaujas filmas “Nekas mūs neapturēs” mūziķi.

Saistītie raksti

Savukārt 16. novembrī plkst. 12 notiks koncerts bērniem, kas jau 27 gadus ir festivāla neatņemama sastāvdaļa un ko vadīs Igeta Ozoliņa. Starpbrīdī visus apmeklētājus gaidīs garšīgs pārsteigums no “Druvas saldējuma”.

Tās pašas dienas vakarā plkst. 19 startēs tradicionālais “Bilžu” veterānu koncerts, ko vadīs Ēriks Loks. Tajā dalību apstiprinājuši: “Colt”, “Stiprās sievas” un “Ogas”, “Dzidriņas megasistēma”, “Lādezers”, “Armandsound”, Jānis Bukums, Māra Kalniņa un “Bague Duo”, Varis Vētra, Ineta Rudzīte, “The Cucumbers”, Juris Pavītols, “Denktie vīri”, “Vaidava”, Horens Stalbe un “Riga Reggae” , “Exiled in Brussels”, “Ducele”, “Pērkons”.

LA.lv
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
Vai neredz, kas notiek ārpus Rīgas? Ko novadu reforma nesīs kultūrai
1 diena
LE
LETA
Kultūra
FOTO: Doma baznīcā atvadās no mākslinieces Džemmas Skulmes
2 dienas
AK
Aija Kaukule
Kultūra
Ar jaunu teātra kompāniju gatavs pārņemt Dailes Mazo zāli. Saruna ar Elmāru Seņkovu
2 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

IE
Ināra Egle
Latvijā
Koalīcijas un opozīcijas pretrunas pieaug. Sāksies diskusijas par nodokļiem 1
2 stundas
LL
LETA, LA.lv
Latvijā
TIEŠRAIDE: Kurš bija sēdes ierosinātājs? RD lemj par Baraņņika atbrīvošanu
34 minūtes
LE
LETA
Latvijā
VDD rosina uzsākt kriminālvajāšanu par Latvijas okupācijas noliegšanu
7 minūtes
LA
LA.LV
Latvijā
Liepājā no mola jūrā iekrīt cilvēks
1 stunda
LA
LA.LV
Latvijā
Zināms, cik daudzi Simtgades loterijā laimējuši 100 tūkstošus
12 minūtes