Mobilā versija
-0.8°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
20. marts, 2012
Drukāt

Autovadītāji vēlas visu risku KASKO

Nereti autobraucēji Latvijā saskaras ar dažādām nestandarta situācijām, kas nodara nopietnus zaudējumus auto īpašniekiem un liek lauzīt galvu par iespējām, kā atlīdzināt neplānotas un apdrošināšanā nesegtas izmaksas.

 

Arī apdrošināšanas sabiedrības “Balta” un “Latvijas faktu” 2011. gada oktobrī veiktajā fokusgrupu aptaujā secināts, ka klientu vajadzības ir specifiskas un dažādas. Bieži vien standarta KASKO nosacījumi neapmierina prasīgo klientu vajadzības, tāpēc autovadītājiem būtu interese par KASKO polisi ar paplašinātu risku segumu. Tāpat nereti klientu auto ir par vecu, lai pirktu KASKO, tāpēc klientiem saistoša būtu OCTA polise ar atsevišķu risku segumu.

Atsaucoties uz nestandarta gadījumiem un klientu vajadzībām, apdrošināšanas sabiedrība “Balta” ir izstrādājusi īpašu auto apdrošināšanas piedāvājumu, kas palīdzēs autobraucējiem izvairīties no nevēlamām papildu izmaksām situācijās, kuras iepriekš netika iekļautas standarta OCTA vai KASKO segumā. Vienam šoferim tās var būt mājas mīluļa saskrāpētas durvis, ar sajūsmu sagaidot mājās savu saimnieku, citam tās ir dusmās aizcirstas durvis, kā dēļ saplīsis stikls, vēl citam – nozagts jumta bagāžnieks.

Jaunais auto apdrošināšanas piedāvājums ir izstrādāts trīs līmeņos – pirmais līmenis ir uzlabota OCTA polise ar iespēju izmantot daļu no KASKO seguma, piemēram, klientu un īpaši sieviešu iecienīto palīdzības servisu uz ceļa 24 h diennaktī visā Eiropā. Kā liecina arī “Baltas” un “Latvijas faktu” 2011. gada oktobrī veiktā fokusgrupu aptauja, sievietes labprāt izmanto apdrošinātāja piedāvāto palīdzību uz ceļa. Savukārt otrais un trešais apdrošināšanas variants ir KASKO polise un visu risku KASKO. Jaunais apdrošināšanas risinājums būs aktuāls ikvienam auto īpašniekam – ģimenei ar vienu auto, uzņēmumam ar pāris spēkratiem vai kompānijai ar plašu autoparku.

 

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+