Mobilā versija
Brīdinājums +3.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
20. marts, 2012
Drukāt

Autovadītāji vēlas visu risku KASKO

Nereti autobraucēji Latvijā saskaras ar dažādām nestandarta situācijām, kas nodara nopietnus zaudējumus auto īpašniekiem un liek lauzīt galvu par iespējām, kā atlīdzināt neplānotas un apdrošināšanā nesegtas izmaksas.

 

Arī apdrošināšanas sabiedrības “Balta” un “Latvijas faktu” 2011. gada oktobrī veiktajā fokusgrupu aptaujā secināts, ka klientu vajadzības ir specifiskas un dažādas. Bieži vien standarta KASKO nosacījumi neapmierina prasīgo klientu vajadzības, tāpēc autovadītājiem būtu interese par KASKO polisi ar paplašinātu risku segumu. Tāpat nereti klientu auto ir par vecu, lai pirktu KASKO, tāpēc klientiem saistoša būtu OCTA polise ar atsevišķu risku segumu.

Atsaucoties uz nestandarta gadījumiem un klientu vajadzībām, apdrošināšanas sabiedrība “Balta” ir izstrādājusi īpašu auto apdrošināšanas piedāvājumu, kas palīdzēs autobraucējiem izvairīties no nevēlamām papildu izmaksām situācijās, kuras iepriekš netika iekļautas standarta OCTA vai KASKO segumā. Vienam šoferim tās var būt mājas mīluļa saskrāpētas durvis, ar sajūsmu sagaidot mājās savu saimnieku, citam tās ir dusmās aizcirstas durvis, kā dēļ saplīsis stikls, vēl citam – nozagts jumta bagāžnieks.

Jaunais auto apdrošināšanas piedāvājums ir izstrādāts trīs līmeņos – pirmais līmenis ir uzlabota OCTA polise ar iespēju izmantot daļu no KASKO seguma, piemēram, klientu un īpaši sieviešu iecienīto palīdzības servisu uz ceļa 24 h diennaktī visā Eiropā. Kā liecina arī “Baltas” un “Latvijas faktu” 2011. gada oktobrī veiktā fokusgrupu aptauja, sievietes labprāt izmanto apdrošinātāja piedāvāto palīdzību uz ceļa. Savukārt otrais un trešais apdrošināšanas variants ir KASKO polise un visu risku KASKO. Jaunais apdrošināšanas risinājums būs aktuāls ikvienam auto īpašniekam – ģimenei ar vienu auto, uzņēmumam ar pāris spēkratiem vai kompānijai ar plašu autoparku.

 

Pievienot komentāru

"Google" beidzot parāda savus jaunos "pikseļtelefonus""Google" beidzot izziņojusi ilgi gaidīto "Pixel" viedtālruņu sēriju (ražos gan "HTC"), kas aizstās kvalitatīvo un populāro "Nexus" zīmolu. "Pixel XL" būs ar 5,5 collu ekrānu, bet standarta "Pixel" būs aprīkots ar 5 collu ekrānu.
Augstāko plauktu "fēniksa" pulkstenis no "Garmin"Populārais sporta pulksteņu ražotājs "Garmin" izziņojis jaunu fitnesa viedpulksteni "Fenix Chronos", kas būs valkājams gan ikdienā, gan pie uzvalka, gan sporta zālē. 
Atkarībā no komplektācijas pulkstenis maksās mežonīgus 
900 – 1500 dolārus.
5 padomi, kā izdevīgāk pārdot autoDivi spožākie mirkļi auto īpašnieka dzīvē ir auto iegāde un tā veiksmīga pārdošana. Pēdējais no tiem parasti prasa vislielākās pūles un laiku. Ir sāpīgi zaudēt auto ieguldīto naudu, bet pārdot to gribās pēc iespējas ātrāk, lai tiktu pie jauna braucamā. Vienlaikus šajā procesā nav vietas sasteigtai pieejai, kas tikai samazina izredzes izdevīgi pārdot auto.
Draugiem Facebook Twitter Google+