×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
20. marts, 2012
Drukāt

Autovadītāji vēlas visu risku KASKO

Nereti autobraucēji Latvijā saskaras ar dažādām nestandarta situācijām, kas nodara nopietnus zaudējumus auto īpašniekiem un liek lauzīt galvu par iespējām, kā atlīdzināt neplānotas un apdrošināšanā nesegtas izmaksas.

 

Arī apdrošināšanas sabiedrības “Balta” un “Latvijas faktu” 2011. gada oktobrī veiktajā fokusgrupu aptaujā secināts, ka klientu vajadzības ir specifiskas un dažādas. Bieži vien standarta KASKO nosacījumi neapmierina prasīgo klientu vajadzības, tāpēc autovadītājiem būtu interese par KASKO polisi ar paplašinātu risku segumu. Tāpat nereti klientu auto ir par vecu, lai pirktu KASKO, tāpēc klientiem saistoša būtu OCTA polise ar atsevišķu risku segumu.

Atsaucoties uz nestandarta gadījumiem un klientu vajadzībām, apdrošināšanas sabiedrība “Balta” ir izstrādājusi īpašu auto apdrošināšanas piedāvājumu, kas palīdzēs autobraucējiem izvairīties no nevēlamām papildu izmaksām situācijās, kuras iepriekš netika iekļautas standarta OCTA vai KASKO segumā. Vienam šoferim tās var būt mājas mīluļa saskrāpētas durvis, ar sajūsmu sagaidot mājās savu saimnieku, citam tās ir dusmās aizcirstas durvis, kā dēļ saplīsis stikls, vēl citam – nozagts jumta bagāžnieks.

Jaunais auto apdrošināšanas piedāvājums ir izstrādāts trīs līmeņos – pirmais līmenis ir uzlabota OCTA polise ar iespēju izmantot daļu no KASKO seguma, piemēram, klientu un īpaši sieviešu iecienīto palīdzības servisu uz ceļa 24 h diennaktī visā Eiropā. Kā liecina arī “Baltas” un “Latvijas faktu” 2011. gada oktobrī veiktā fokusgrupu aptauja, sievietes labprāt izmanto apdrošinātāja piedāvāto palīdzību uz ceļa. Savukārt otrais un trešais apdrošināšanas variants ir KASKO polise un visu risku KASKO. Jaunais apdrošināšanas risinājums būs aktuāls ikvienam auto īpašniekam – ģimenei ar vienu auto, uzņēmumam ar pāris spēkratiem vai kompānijai ar plašu autoparku.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+