×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.4°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
25. aprīlis, 2015
Drukāt

Baltijas valstu ārlietu ministri vienojas par ilgstošu un plašāku NATO klātbūtni (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs.

Baltijas valstu ārlietu ministri sestdien, 25.aprīlī, vienojās par ilgstošu un plašāku NATO klātbūtni Baltijas valstīs, aģentūru LETA informēja Ārlietu ministrijas Preses un informācijas nodaļā.

Šodien Tallinā Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (V) tikās ar Igaunijas ārlietu ministri Keitu Pentusu-Rosimannusu un Lietuvas ārlietu ministru Linu Linkeviču, lai pārrunātu aktuālos ārpolitikas jautājumus un sadarbību starp Baltijas valstīm, tostarp gaidāmo Austrumu partnerības samitu Rīgā, drošības situāciju reģionā un stratēģiskās komunikācijas jautājumus.

Baltijas valstu ārlietu ministri bija vienisprātis par ilgstošu un plašāku NATO klātbūtni Baltijas valstīs. “Ir nepieciešams daudz aktīvāk strādāt pie NATO Velsas samita lēmumu izpildes, tostarp daudz efektīvāk jāsadarbojas hibrīddraudu novēršanā un stratēģiskās komunikācijas stiprināšanā. Kopīga un cieša Baltijas valstu sadarbība ir būtiska šo uzdevumu īstenošanā,” uzsvēra Rinkēvičs.

Tikšanās laikā tika diskutēts par gaidāmo Austrumu partnerības samitu Rīgā un darbu pie Rīgas deklarācijas izstrādes, kas pašlaik notiek visaktīvāk, saskaņojot Eiropas Savienības dalībvalstu un Austrumu partneru viedokļus.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. jau priecigs, būs daudz jaunu muskiļotu zēniņu pieplūdums:)

  2. Es jau kravāju čemodānu.Lai tās valsts valdnieces tiek pašas galā.

  3. Par drošību jāgādā pašiem, nevajag gaidit no kaimiņiem palīdzību.Leiši pēc kara ilgi krieviem mieru nelika.Latvieši ari nepalika parādā,bet igauņus nebija dzirdami pretošanās kustībā.Bet ASV nekad neko nevienu neaizstāvēs, ja tikai neaizskars viņu intereses! Varbūt pederasiem pieņemts kad ir nelabi prasit kaimiņam .

Draugiem Facebook Twitter Google+