×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.3°C
Marija, Marika, Marina
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
18. oktobris, 2015
Drukāt

Belēvičs pārliecināts par stipru politisko atbalstu no ZZS (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Veselības ministrs Guntis Belēvičs.

Veselības ministrs un Saeimas deputāts Guntis Belēvičs pauž pārliecību, ka viņam ir stingrs politiskais atbalsts no viņa pārstāvētās partijas – Zaļo un zemnieku savienības.

Belēvičs sarunā ar aģentūru BNS, reaģējot uz publiskajiem koalīcijas vadošās partijas “Vienotība” pārstāvju izteikumiem, ka viņam varētu nepiešķirt pastāvīgo pielaidi valsts noslēpumam, atkārtoti pauda bažas, ka tas ir politiskais pasūtījums.

Vienlaikus Belēvičs uzsvēra, ka viņu atbalsta arī koalīcijā esošā Nacionālā apvienība.

Veselības minists jau iepriekš pauda aizdomas, ka Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) pēdējā laikā izvērstās aktivitātes ir vēršanās pret viņu politiskās darbības dēļ.

Pirmdien pēc tikšanās ar premjerministri Laimdotu Straujumu (“Vienotība”) Belēvičs paziņos, vai noliks Saeimas deputāta mandātu. Kā iemeslu tādai rīcībai Belēvičs minēja nepieciešamību nokārtot visas administratīvās lietas ar KNAB, pārsūdzot tās tiesā. Ministra amatu viņš negrasās atstāt.

Straujuma iepriekš izteikusies, ka rūpīgi seko Belēviča darbībām, vienlaikus norādot, ka viņam uzticas.

Jau ziņots, ka KNAB lūdzis Saeimu izdot administratīvajai sodīšanai Belēviču saistībā ar rīkojumu par viņa dēla iecelšanu Farmācijas jomas konsultatīvajā padomē.

KNAB pārstāve Laura Dūša pastāstīja, ka Belēvičs maijā izdeva rīkojumu, saskaņā ar kuru par Farmācijas jomas konsultatīvās padomes locekli tika apstiprināts viņa dēls Artūrs Belēvičs. Savukārt jūnijā ministrs izdeva rīkojumu, ar kuru no padomes tika izslēgts viņa dēls. KNAB uzskata, ka tādējādi Belēvičs veica darbības, kuras ietekmē vai varētu ietekmēt viņa dēla personiskās vai mantiskās intereses un līdz ar to nonācis interešu konfliktā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. ģimenes ziedojumi ZZS; Guntis – 16000, Artūrs – 15000, Vija – 16000, Jeļena – 16000; LZP; Guntis – 10205.70, Artūrs – 10000, Vija – 10000. Inga Štāle ZZS – 11356.84; LZP – 8.54. Kopā: 104571.08. Info: KNAB mājas lapa.

  2. atbalsts par n-tiem pārkāpumiem, neapdomīgiem lēmumiem? Ak ZZS tikumi! Gaidām jaunākos reitingus :))

  3. Domāju, ka Latvijas veselības ministrs ir kaut vairāk nopietns, bet nekā – tikai tāds tūtiņdreimanis… Jā bet varbūt pa to laiku sakārtoja savas aptieku biznesa lietas – kā to izdarīja 54 līķu autors savas sievas kredītiem un biznesam…
    Tikai – kur darbs Latrvijas pilsoņu veselībai?

Draugiem Facebook Twitter Google+