×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
31. maijs, 2014
Drukāt

Bijušais Kremļa padomnieks: Krievija gatavojas Ceturtajam pasaules karam (25)

Foto-LETA/AFPFoto-LETA/AFP

Krievija atklāti paziņo, ka tās darbība Ukrainā ir gatavošanās Ceturtajam pasaules karam, Viļņā notiekošajā NATO Parlamentārās asamblejas pavasara sesijā paziņoja bijušais Krievijas prezidenta Vladimira Putina padomnieks Andrejs Illarionovs.

Viņš paskaidroja, ka Kremlis ir pasludinājis, ka notiek gatavošanās Ceturtajam pasaules karam, kurā Krievija cīnīsies pret pārējo pasauli. Illarionovs norādīja, ka Krievijas propagandas mašinērijā par Trešo pasaules karu tiek dēvēts Aukstais karš.

“Runājot par Ceturto pasaules karu, tas nav termins, kas man patīk, kādu es esmu ieviesis. Tas ir Kremļa izmantots termins, un viņi patiesībā labo tos, kas izmanto terminu Trešais pasaules karš, sakot, ka, nē, tas nav pareizi, Trešais pasaules karš bija Aukstais karš, tas beidzās pirms 20 gadiem. Tagad mēs sākam – un viņi to neslēpj – Ceturto Pasaules karu. Un viņi ir gatavojušies tam ilgu laiku,” Illarionovs sestdien klāstīja NATO Parlamentārās asamblejas sesijā Viļņā.

Viņš norādīja, ka Krievijas pārvēršana par demokrātisku valsti ir vienīgais veids, kā to apturēt no pasaules kara sākšanas.

“Demokrātijas viena ar otru necīnās, un, iespējams, mums nav piemēra, kad demokrātijas cīnās viena pret otru. Tādēļ stratēģiska problēmu atrisināšana ir vienīgais ceļš kā padarīt Krieviju par demokrātisku valsti neatkarīgi no tā, cik ilgs laiks paies. Tas ir reālais risinājums šai krīzei un šim karam,” norādīja bijušais Putina padomnieks. “Ikvienam vajadzētu būt drošam, ka jauns karš sāksies ar lielāku gatavību, sagatavotāks, ar lielāku upuru skaitu un lielāku asinsizliešanu, ja vien Krievija agrāk vai vēlāk nekļūs par demokrātisku valsti,” viņš piebilda.

Illarionovs teica, ka Putins pašlaik bieži runā par valsts ģenētisko kodu un ir mudinājis Krievijas iedzīvotājus ziedoties savai valstij.

“Putina kungs runāja par Krievijas tautas spēcīgo ģenētisko kodu, kas mūs – krievus – padara atšķirīgus un pārākus pār citām tautām, jo īpaši salīdzinot ar tā dēvēto Rietumu ģenētisko kodu. Viena no svarīgākajām krievu ģenētiskā koda iezīmēm, kā saka Putina kungs, ir mirt mērķa vārdā publiski sabiedrības acu priekšā. Tā ir vismaz otrā reize, kad Putins runāja par krievu ģenētisko kodu un aicināja savus līdzpilsoņus ziedoties,” klāstīja Illarionovs.

Viņš sacīja, ka Putins jau kādu laiku sludina ideoloģiju, ka baltkrievi un ukraiņi ir tautas, kurām jābūt Krievijas daļai. Bijušais Kremļa padomnieks uzstāja, ka Krievijas līdera skatījumā tās ir teritorijas, nevis valstis.

Illarionovs paskaidroja, ka pašreizējā Krievijas ideoloģija rada pasaules priekšstatu, kurā Baltijas valstis un Polija būtu jāiznīcina, bet kontinentālai Eiropai ir jābūt neitrālai pret Putina Krieviju vai arī jākļūst par tās sabiedroto.

Pievienot komentāru

Komentāri (25)

 1. laiks būtu ieklausīties ko runā gudri cilvēki nevis kautkādi beguļojuš ilarionovi,kad mēs dzīvosm savu prātu lūk kur jautājums nevar tak visu savu vēsturi pakaļu laizīt tiem kuri mums pametīs kadu kumosiņu

 2. Liliputa sapnis he.. Grbetu jau gan,bet par isu..

 3. Lasiet Latvijas Republikas Preambulu, pobediteļi no Krievijas! 🙂

 4. Ar riebumu lasu un klausos gan Krievijas, ASV, ES, gan pašmāju komentētājus un neticu viņu vēstījumiem,
  jo visi melo izklāstot informāciju vienpusēji,neņemot vērā pretējo pusi un pārvēršot to par pretīgu un
  melīgu propogandu,kuru viegli iebarot cilvēkiem bez analitiķa spējām.
  To, ka Krima bija amerikāņu sapnis,kas nu ir izsapņots – Putins bija lielāks stratēģis kā NATO “visgud-
  rības centrs“…

 5. Putins savā domāšanā ir Hitlers. Krievu tautai ir nevis jālepojas, bet jākaunas sekot tādam vadonim.
  Ja krievus var tā abstulbināt pašreizējā Krievijas ideoloģija, tad jādomā, ka krievi ir zaudējuši savu inteliģenci un ģenētiskais kods ir boļševiku iznīcināts.

 6. Negribas ticēt, ka pārkarsušos prātus nevar apturēt. Kāpēc sen nav dzirdēta ANO balss?

 7. DIEVS DEVA DZIIVIIBU ZEMEI,PUTINS VISU ATNEM UN IZNIICINA PASAULI.DIEVS KOPAA AR PUTINU ILGI MILJONIEM GADU MAZGAASIES VINSAULEE.DIEVS NELIEK ZEMI GAIDIIT PASAULES GALU.

 8. Krievu ģenētiskais kods? Ja tāds ir, tad tikai mākslīgi radīts. T.s. krievi ir krieviski runājoši somugri un krieviski runājoši mongoļu un somugru pēcteči. Pie tam, daudzi somugri par krieviem padarīti ar spēku, varu un represijām. Par krieviem tiek padarītas arī daudzas Ziemeļu mazās tautiņas. Arī latviešus, liwtuvjus un igauņus mēģināja padarīt par krieviem, ja mēs būtu atteikušies no savas dzimtās valodas un pārgājuši krievu valodā kā latviešu “dzimtajā”. Tiešām – t.s. krievi ir atšķirīgi, bet ne pārāki par dabiskajām tautām.

 9. mulkitim noKrimas Atbildēt

  Latvija dzivo krievi -bet Krima dzivo ari latviesi.

 10. Janis-pilnigi pareizi.

 11. šitos murgus var rakstīt tikaiBIJUŠAIS.Tas jau saprotams pat pēdējam dumiķim.Nesaprotu kāpēc tauta te tik ļoti iespringst.Nodevējs ,viņš arī Afrikā nodevējs.bet kas attiecas uz Putinu,tad ar tādu prezidentu jālepojas,ko arī dara krievu tauta.viņš ir īsts savas zemes patriotsnepardodas par trīsdesmit sudraba grašiem, kā to dara mūsu valdība,bet mūsu prezidenti ir tukša vieta.

  • Ar Hitleru propagandas apsēstie vācieši arī lepojās, līdz naca krahs. Tas pats notiek ar garīgi aprobežoto Pūķinu — tautas neinteliģentākā daļa un algotie propagandisti rēc krievu nacistam līdz. Bet arī uz viņa galu ilgi nebūs jagaida. Cerams, ka tas būs tāds, kādu viņš ir pelnījis.

  • Nu kas par patriots vins ir. Nozoga no savas tautas vairak ka 40 miljardu dolarus. Vairaki pili Spanija
   un citviet uttl.

 12. tad nu beidzot Kremļa stratēģi ir iestūrējuši paši sevi stūrī.Raška viena pati pret visu pasauli,sabiedrotie Vanuatu,Tonga,Abhazija,Doņeckas tautas republika varbūt Venēcuella,super izredzes.Nebūs vairs ne Lendlīza ne Studebekeru,ne Aerokobru ne amerikosu tušonkas,paliek čekistu sprostvienības un neizbēgams VĀĀKS.

 13. līdz tam nākotnes laikam, kad cilvēku populāciju (etniski integrēto tautu) gēnu kopumi tiks analizēti zinātniski, bet ne noliegti un aizvietoti ar indivīdu „politisku integrāciju”,
  – tik ilgi arī aktuāls būs jaunu „Hitleru” apdraudējums.

 14. Briesmīgi un riebīgi.Tiek kultivēts stiprās rokas, ienaidnieka un pārākās rases tēls, parādās Čingishana instinkts. Nav oriģināli, bet darbojas . Bet – vai bija reāli nomainīt piemēram Hitleru?

 15. жжжжжжжжжжжжжж Atbildēt

  Atliek tik cerēt, ka šādi rīkojoties, vaņku impērija uz mūžiem noslaucīs pati sevi no pasaules kartes …

 16. Tāda sajūta . ka visi to tikai gaida!

 17. Li3kas, ka padomnieks bila par daudz ieraavis

 18. Tikai karš un tikai var palīdzēt Putinam noturēties pie varas ( sk. PSRS 1939. gadu, kad valsts ekonomika un iedzivotāji bija nokļuvuši tuvu bedrei un palicis tikai militārais ). Ir atkal lozungi par atbrīvošanu, ko vevtēvi nepaveica līdz Atlantijas okeānām – sk. Kremļa ruporu Žirinovski, kurš nemaz nav ne dumjš, ne gaisā pasists, bet runā to, ko Putins nevar runāt…Veinīgi rietumeiropieši domā, ka ir tālu un vēji no austrumiem viņus nesasniegs kā Itālija, Francija, Anglija. Sasniegs un kā vēl – pat Staļina laika dziesmiņa – ” do britanskih morei..” . Tur tie paši Mistral var labi noderēt pēc viena plāna paturot Sīrijas ostās…

 19. latviesus nevag parslavot,vini pasi izmirs,jo tadu nacionalo politiku vedot ES un pasu maju politikiem noLATVIJAS PALIKS TIKAI SKRANDAS.

  • Mulkis, bez Eiropas Savienibas Baltijas valsti nevaretu palikt ilgi pastavigi. Tikai vienota Eiropa mes
   visi varam talak patstavigi loti labi attistities!

 20. Paranoja turpinas Atbildēt

  Vienam regojas zalie cilvecini, otram lidojosie skivisi, vel daziem brunie laci, sitam ekspertam 🙂 pasaules kari :). Ta ir ka par daudz fano par bardainam meitenem 🙂

 21. … Sis Putina apzinatais, specifiskais, Krievijas tautas specigais genetiskais kods, tiesam padara to paraku par citam – to ‘svarigaka iezime – mirt merka varda …’

  … Bet galu gala, kas tad slepjas aiz sis reklamas, kas tad ir tie merki par kuriem jamirst … tai Krievijas tautai ? Vai tie ir lidzigi Kremla merkiem Bezabrenes tautas talakai attistibai a la SX partijas merkiem parslavot latviesus vienalga ar kadam metodem? Kaut kas lidzigs par ko jauzupurejas Kremla agentiem, sludinot par Latvijas as merkiem … ?

  … Putins aizmirsis, ka neviena cita tauta nav tik ‘brivpratigi’ metusies krustuguni sevi uzupurejot tevoca Stalina Internacionalas Kominternas merkiem: Pasaules komunizacijai, zem komunistu elites diktaturas !!!!

  …Tad jasaubas vai vins domajis Krievijas tautu kuru parstaveja parastais krievu zaldatins, kurs jau 1941.g. atkapjoties pa Vidzemes soseju, kur vien vareja, metas begt no NKVD un padoties gusta …. velak miljoniem … un pec tam,no savu genu stipruma, sevi uzupureja TIK ‘BRIVPRATIGI’ , zem to pasu NKVD Krievijas tautas parstavju patsautenem verstam pret vinu muguram dodoties uzbrukuma – gadijuma kad sis specigas genas beigtu izradities un ‘parastais’ krievs grieztos atpakal uz savas cilvecibas un bailu pamata atsakoties but kadas elites sarikots slaktuza subjekts …!

  … Man liekas, ka pasaule, ta parastais krievs, kurs celies no ordas sagustitam tautam un ar Eirazijas tradicionalo tautu ‘parastam’ genam, redz cauri sim KREMLA ‘ glabt savu APDRAUDETO adu no ISTAS KRIEVIJAS TAUTAS atriebibas …!

Draugiem Facebook Twitter Google+