×
Mobilā versija
Brīdinājums +11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
20. marts, 2012
Drukāt

Degvielas cena ietekmēs pakalpojumus

Degvielas cenu pieaugums palielinās uzņēmumu izmaksas un esošās pakalpojumu cenas ar tik augstām degvielas izmaksām ilgi noturēt nevarēs, atzina Saldus novada uzņēmēji.

 

Saldējuma “Druva” ražotāja AS “Druvas pārtika” valdes priekšsēdētājs Aldis Ošenieks uzsvēra, ka saistībā ar degvielas cenām drīz būs sasniegta sarkanā līnija. “Pagaidām loģistikas kompānijas notur veco cenu, bet notiek sarunas, ka esošās pakalpojumu cenas nevarēs ilgi noturēt, ja degvielas cenas augs. Tas attiecīgi nozīmē, ka augs arī mūsu izmaksas,” teica Ošenieks, atzīstot, ka pagaidām nevar pateikt, par cik varētu augt “Druvas pārtikas” izmaksas.

Lauksaimniecības uzņēmuma SIA “Pampāļi” vadītājs Jānis Vaļko arī sacīja, ka degvielas cenas ir sasniegušas kritisko robežu. Pēc viņa domām, vajadzētu palielināt lauksaimniekiem pienākošos bezakcīzes dīzeļdegvielas apjomu. “Lauksaimniekiem bez akcīzes nodokļa pienākas 100 litri dīzeļdegvielas uz hektāru. Būtu nepieciešams, ka uz hektāru piešķir 120 litrus dīzeļdegvielas,” sacīja Vaļko.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+