Mobilā versija
Brīdinājums +3.1°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
15. marts, 2014
Drukāt

Drīzumā Latvijā sāksies sezonas darba vakanču gadatirgi

Foto-LETAFoto-LETA

Ielu remontdarbi pie Dienvidu tilta, Slāvu maģistrālā transporta mezgla apkārtnē.

Arī šogad Latvijā norisināsies sezonas darba vakanču gadatirgi – tie plānoti aprīlī un maijā, aģentūrai LETA pastāstīja Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) speciāliste Iveta Kancēna.

Pērn sezonas vakanču gadatirgi Latvijā norisinājās pirmo reizi. Arī šogad tos plānots organizēt piecās pilsētās, pārklājot visus Latvijas reģionus. Pirmais gadatirgus paredzēts Daugavpilī, bet pārējie Liepājā, Jelgavā, Rīgā un Valmierā.

Gadatirgos darba ņēmēji varēs satikties ar darba devējiem un iepazīties ar brīvajām darba vakancēm. Piedalīsies arī NVA pārstāvji, tostarp no reģionu filiālēm, sniedzot informāciju par aģentūras piedāvātajiem pakalpojumiem un savās filiālēs reģistrētajām vakancēm.

Tāpat gadatirgos varēs saņemt karjeras konsultācijas un veikt dažādus testus. Piedalīties tiks aicināti arī NVA sadarbības partneri, tostarp profesionālo skolu un Latvijas Darba devēju konfederācijas pārstāvji.

Dalība gadatirgos gan darba devējiem, gan potenciālajiem darbiniekiem būs bezmaksas.

Kā vēstīts, pērn vakanču gadatirgi notika Cēsīs, Jelgavā, Liepājā, Jūrmalā un Rēzeknē, kopumā pulcējot ap 8000 apmeklētāju un vairāk nekā 120 darba devēju. Pasākuma apmeklētājiem tika piedāvātas aptuveni 750 vakances.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+