Mobilā versija
Brīdinājums -2.5°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
15. marts, 2014
Drukāt

Drīzumā Latvijā sāksies sezonas darba vakanču gadatirgi

Foto-LETAFoto-LETA

Ielu remontdarbi pie Dienvidu tilta, Slāvu maģistrālā transporta mezgla apkārtnē.

Arī šogad Latvijā norisināsies sezonas darba vakanču gadatirgi – tie plānoti aprīlī un maijā, aģentūrai LETA pastāstīja Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) speciāliste Iveta Kancēna.

Pērn sezonas vakanču gadatirgi Latvijā norisinājās pirmo reizi. Arī šogad tos plānots organizēt piecās pilsētās, pārklājot visus Latvijas reģionus. Pirmais gadatirgus paredzēts Daugavpilī, bet pārējie Liepājā, Jelgavā, Rīgā un Valmierā.

Gadatirgos darba ņēmēji varēs satikties ar darba devējiem un iepazīties ar brīvajām darba vakancēm. Piedalīsies arī NVA pārstāvji, tostarp no reģionu filiālēm, sniedzot informāciju par aģentūras piedāvātajiem pakalpojumiem un savās filiālēs reģistrētajām vakancēm.

Tāpat gadatirgos varēs saņemt karjeras konsultācijas un veikt dažādus testus. Piedalīties tiks aicināti arī NVA sadarbības partneri, tostarp profesionālo skolu un Latvijas Darba devēju konfederācijas pārstāvji.

Dalība gadatirgos gan darba devējiem, gan potenciālajiem darbiniekiem būs bezmaksas.

Kā vēstīts, pērn vakanču gadatirgi notika Cēsīs, Jelgavā, Liepājā, Jūrmalā un Rēzeknē, kopumā pulcējot ap 8000 apmeklētāju un vairāk nekā 120 darba devēju. Pasākuma apmeklētājiem tika piedāvātas aptuveni 750 vakances.

Pievienot komentāru

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+