Mobilā versija
Brīdinājums -2.7°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
15. marts, 2014
Drukāt

Drīzumā Latvijā sāksies sezonas darba vakanču gadatirgi

Foto-LETAFoto-LETA

Ielu remontdarbi pie Dienvidu tilta, Slāvu maģistrālā transporta mezgla apkārtnē.

Arī šogad Latvijā norisināsies sezonas darba vakanču gadatirgi – tie plānoti aprīlī un maijā, aģentūrai LETA pastāstīja Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) speciāliste Iveta Kancēna.

Pērn sezonas vakanču gadatirgi Latvijā norisinājās pirmo reizi. Arī šogad tos plānots organizēt piecās pilsētās, pārklājot visus Latvijas reģionus. Pirmais gadatirgus paredzēts Daugavpilī, bet pārējie Liepājā, Jelgavā, Rīgā un Valmierā.

Gadatirgos darba ņēmēji varēs satikties ar darba devējiem un iepazīties ar brīvajām darba vakancēm. Piedalīsies arī NVA pārstāvji, tostarp no reģionu filiālēm, sniedzot informāciju par aģentūras piedāvātajiem pakalpojumiem un savās filiālēs reģistrētajām vakancēm.

Tāpat gadatirgos varēs saņemt karjeras konsultācijas un veikt dažādus testus. Piedalīties tiks aicināti arī NVA sadarbības partneri, tostarp profesionālo skolu un Latvijas Darba devēju konfederācijas pārstāvji.

Dalība gadatirgos gan darba devējiem, gan potenciālajiem darbiniekiem būs bezmaksas.

Kā vēstīts, pērn vakanču gadatirgi notika Cēsīs, Jelgavā, Liepājā, Jūrmalā un Rēzeknē, kopumā pulcējot ap 8000 apmeklētāju un vairāk nekā 120 darba devēju. Pasākuma apmeklētājiem tika piedāvātas aptuveni 750 vakances.

Pievienot komentāru

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Saimniecībā notika par EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+