Mobilā versija
Brīdinājums +3.2°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
24. marts, 2015
Drukāt

Dzīvojamais komplekss “Pērle” iekļuvis prestiža konkursa “Architizer A+Awards” finālā (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Dzīvojamais komplekss “Čiekurkrasti”, ko pazīst arī kā “Pērli”, kļuvis par vienu no pieciem prestiža starptautiskā arhitektūras konkursa “Architizer A+Awards” finālistiem, sacenšoties konkurencē ar labākajiem arhitektūras un dizaina projektiem no simt pasaules valstīm, vēsta arhitektūras biroja “AB3D” pārstāvji.

Projekts nominēts kategorijā Mazstāvu daudzdzīvokļu kompleksu apbūve (1-4 stāvi). Par finālistiem līdz 3. aprīlīm var balsot arī publika (awards.architizer.com/public/voting/?cid=6). Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti 14.aprīlī, apbalvošana notiks 14. maijā Ņujorkā.

“Architizer A+Awards” ir globāli atpazīstams arhitektūras konkurss ar nominācijām 90+ kategorijās un vairāk kā 300 žurijas locekļiem, kuru vidū ir tādas industrijas zvaigznes kā Kreigs Daikerss (Snohetta), Natālija de Vrīsa (MVRDV), Bjarke Ingels (BIG), Ma Jansongs (MAD Architects), kā arī tādi ar arhitektūru un dizainu saistīto nozaru profesionāļi kā Ārons Betskis (Cincinnati Art Museum), Paola Antonelli (MoMA), Pēters Espersens (LEGO), Marcuss Fairss (Dezeen), Evans Šārps (Pinterest) un citi.

“Baltezerā uzceltā daudzīvokļu kompleksa “Pērle” neviendabīgā konstrukcija un struktūra ļāvuši veidot absolūti atšķirīgus mājokļu plānojumus, kā rezultātā gandrīz visi dzīvokļi paver skatu uz ezeru un ēkā nav divu vienādu dzīvokļu – katrs plānojums ir atšķirīgs. Pateicoties ēkas apdarei, projekts harmoniski ierakstās apkārtējā vidē – fasādē izmantotā Sibīrijas egle sasaucas ar priežu stumbriem un apkārtējo mežu, bet ēkas stiklotās plaknes – ar ūdeni, kas līdzinās spogulim,” norāda arhitektu biroja pārstāvji.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. kastīšu arhitektūra

  2. Viena kv.metra izmaksa?

Zemniekus balsta ar pašu nākotnes naudu (1)Seši miljoni eiro prasīto 30 vietā – ar šādu atbalstu var rēķināties graudkopji, ja valdība šodien apstiprinās zemnieku lūgumu pēc valstiskas palīdzības.
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugums (3)Valdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+