Mobilā versija
-1.5°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
24. marts, 2015
Drukāt

Dzīvojamais komplekss “Pērle” iekļuvis prestiža konkursa “Architizer A+Awards” finālā (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Dzīvojamais komplekss “Čiekurkrasti”, ko pazīst arī kā “Pērli”, kļuvis par vienu no pieciem prestiža starptautiskā arhitektūras konkursa “Architizer A+Awards” finālistiem, sacenšoties konkurencē ar labākajiem arhitektūras un dizaina projektiem no simt pasaules valstīm, vēsta arhitektūras biroja “AB3D” pārstāvji.

Projekts nominēts kategorijā Mazstāvu daudzdzīvokļu kompleksu apbūve (1-4 stāvi). Par finālistiem līdz 3. aprīlīm var balsot arī publika (awards.architizer.com/public/voting/?cid=6). Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti 14.aprīlī, apbalvošana notiks 14. maijā Ņujorkā.

“Architizer A+Awards” ir globāli atpazīstams arhitektūras konkurss ar nominācijām 90+ kategorijās un vairāk kā 300 žurijas locekļiem, kuru vidū ir tādas industrijas zvaigznes kā Kreigs Daikerss (Snohetta), Natālija de Vrīsa (MVRDV), Bjarke Ingels (BIG), Ma Jansongs (MAD Architects), kā arī tādi ar arhitektūru un dizainu saistīto nozaru profesionāļi kā Ārons Betskis (Cincinnati Art Museum), Paola Antonelli (MoMA), Pēters Espersens (LEGO), Marcuss Fairss (Dezeen), Evans Šārps (Pinterest) un citi.

“Baltezerā uzceltā daudzīvokļu kompleksa “Pērle” neviendabīgā konstrukcija un struktūra ļāvuši veidot absolūti atšķirīgus mājokļu plānojumus, kā rezultātā gandrīz visi dzīvokļi paver skatu uz ezeru un ēkā nav divu vienādu dzīvokļu – katrs plānojums ir atšķirīgs. Pateicoties ēkas apdarei, projekts harmoniski ierakstās apkārtējā vidē – fasādē izmantotā Sibīrijas egle sasaucas ar priežu stumbriem un apkārtējo mežu, bet ēkas stiklotās plaknes – ar ūdeni, kas līdzinās spogulim,” norāda arhitektu biroja pārstāvji.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. kastīšu arhitektūra

  2. Viena kv.metra izmaksa?

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (6)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+