×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.2°C
Ernestīne, Ingmārs, Akvelīna
Svētdiena, 20. maijs, 2018
26. augusts, 2015
Drukāt

Džūkstes Pasaku muzejā svinēs Pasaku svētkus

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Sestdien, 29. augustā plkst. 13 Džūkstes Pasaku muzejs svinēsim gadskārtējos Pasaku svētkus, kuriem šogad dots vadmotīvs “Meklē gudrību, spēku un veiklību pasakā”, LA.lv uzzināja muzejā.

“Tā ir diena, ko aicinām pavadīt kopā ar ģimeni pirms jaunā mācību gada sākuma un vienlaikus ieskaņa septembrim – veselības mēnesim,” stāsta Tukuma muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Ozola.

Kopā ar pasaku tēliem mazie apmeklētāji varēs piedalīties ceļojumā pa Pasaku taku, pārbaudīt savu gudrību, atjautību, izturību un veiklību atraktīvos pārbaudījumos.

Mākslinieciski izpausties būs iespēja radošajās darbnīcās, kur ikviens varēs atrast sev tīkamu darbošanos – aust, gleznot vai spēlēt leļļu teātri. Pasaku svētku dalībniekus cienāsim ar Zaļo rūķu zupu un septiņzālīšu tēju. Svētku laikā darbosies arī Pasaku tirdziņš.

Zirgaudzētava “Skudru staļļi” parūpēsies par izjādēm zirga pajūgā, savukārt īpašie Pasaku svētku viesi ir Tērvetes novada amatierteātris, kas spēlēs Dzintra Zimaišas iestudēto izrādi “Ejam kopā pasakā”.

Ieejas maksa skolēniem un studentiem, kā arī pensionāriem un invalīdiem 1 eiro (Tukuma novada invalīdiem – bez maksas); pieaugušajiem – 1.50 eiro; ģimenes biļete – 3 eiro (1 – 2 pieaugušie un 2 vai vairāk bērni līdz 18 gadiem). Izjāde zirga pajūgā – 2 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+