Mobilā versija
Brīdinājums +2.5°C
Līvija, Līva, Andra
Pirmdiena, 27. februāris, 2017
18. augusts, 2014
Drukāt

Elektrovilcienos un dīzeļvilcienos veiks papildu biļešu kontroles

Foto-LETAFoto-LETA

Pasažieru vilciens Jūrmalas Asaru stacijā.

No trešdienas, 20.augusta, elektrovilcienos un dīzeļvilcienos tiks veiktas papildu biļešu kontroles, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja uzņēmumā “Pasažieru vilciens”.

Pasažieriem jārēķinās, ka brauciena laikā var tikt veikta atkārtota braukšanas dokumentu kontrole.

Kā skaidro uzņēmumā, atkārtota biļešu kontrole ir nepieciešama, lai nodrošinātu pilnvērtīgu braukšanas dokumentu kontroli, un tādējādi būs iespējams gan operatīvi precizēt pārvadāto pasažieru skaitu, gan pārliecināties, vai visiem pasažieriem ir iegādātas braukšanai derīgas biļetes.

PV aicina pasažierus būt atbildīgiem un iegādāties biļetes, lai novērstu pārpratumus un nepatīkamas situācijas.

Pasažieriem bez biļetes jāveic uzliktā līgumsoda apmaksa pasažieru pārvadāšanas noteikumos noteiktajā kārtībā un apjomā. Kompānijā atgādina – ja mēneša laikā piemērotā līgumsoda apmaksa netiks veikta, informācija par nesamaksāto līgumsodu tiks nodota parādu piedziņas kompānijai atbilstoši Latvijas likumdošanā noteiktajai kārtībai.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+