Mobilā versija
+7.0°C
Sarmīte, Tabita
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
18. augusts, 2014
Drukāt

Elektrovilcienos un dīzeļvilcienos veiks papildu biļešu kontroles

Foto-LETAFoto-LETA

Pasažieru vilciens Jūrmalas Asaru stacijā.

No trešdienas, 20.augusta, elektrovilcienos un dīzeļvilcienos tiks veiktas papildu biļešu kontroles, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja uzņēmumā “Pasažieru vilciens”.

Pasažieriem jārēķinās, ka brauciena laikā var tikt veikta atkārtota braukšanas dokumentu kontrole.

Kā skaidro uzņēmumā, atkārtota biļešu kontrole ir nepieciešama, lai nodrošinātu pilnvērtīgu braukšanas dokumentu kontroli, un tādējādi būs iespējams gan operatīvi precizēt pārvadāto pasažieru skaitu, gan pārliecināties, vai visiem pasažieriem ir iegādātas braukšanai derīgas biļetes.

PV aicina pasažierus būt atbildīgiem un iegādāties biļetes, lai novērstu pārpratumus un nepatīkamas situācijas.

Pasažieriem bez biļetes jāveic uzliktā līgumsoda apmaksa pasažieru pārvadāšanas noteikumos noteiktajā kārtībā un apjomā. Kompānijā atgādina – ja mēneša laikā piemērotā līgumsoda apmaksa netiks veikta, informācija par nesamaksāto līgumsodu tiks nodota parādu piedziņas kompānijai atbilstoši Latvijas likumdošanā noteiktajai kārtībai.

Pievienot komentāru

Tomātaudzētāji "Mežvidi" pārstrādās ogas un kaņepes (4)SIA "Latgales dārzeņu loģistika" plāno paplašināt siltumnīcas un attīstīt ogu un pat kaņepju pārstrādi
Gatis Strads. Mežā neatkarīgāks nekā teātrīSkatoties uz kokiem, redz ainavu, nevis eiro
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+