Mobilā versija
Brīdinājums -2.8°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
18. augusts, 2014
Drukāt

Elektrovilcienos un dīzeļvilcienos veiks papildu biļešu kontroles

Foto-LETAFoto-LETA

Pasažieru vilciens Jūrmalas Asaru stacijā.

No trešdienas, 20.augusta, elektrovilcienos un dīzeļvilcienos tiks veiktas papildu biļešu kontroles, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja uzņēmumā “Pasažieru vilciens”.

Pasažieriem jārēķinās, ka brauciena laikā var tikt veikta atkārtota braukšanas dokumentu kontrole.

Kā skaidro uzņēmumā, atkārtota biļešu kontrole ir nepieciešama, lai nodrošinātu pilnvērtīgu braukšanas dokumentu kontroli, un tādējādi būs iespējams gan operatīvi precizēt pārvadāto pasažieru skaitu, gan pārliecināties, vai visiem pasažieriem ir iegādātas braukšanai derīgas biļetes.

PV aicina pasažierus būt atbildīgiem un iegādāties biļetes, lai novērstu pārpratumus un nepatīkamas situācijas.

Pasažieriem bez biļetes jāveic uzliktā līgumsoda apmaksa pasažieru pārvadāšanas noteikumos noteiktajā kārtībā un apjomā. Kompānijā atgādina – ja mēneša laikā piemērotā līgumsoda apmaksa netiks veikta, informācija par nesamaksāto līgumsodu tiks nodota parādu piedziņas kompānijai atbilstoši Latvijas likumdošanā noteiktajai kārtībai.

Pievienot komentāru

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Saimniecībā notika par EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+