Mobilā versija
Brīdinājums +3.0°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
18. augusts, 2014
Drukāt

Elektrovilcienos un dīzeļvilcienos veiks papildu biļešu kontroles

Foto-LETAFoto-LETA

Pasažieru vilciens Jūrmalas Asaru stacijā.

No trešdienas, 20.augusta, elektrovilcienos un dīzeļvilcienos tiks veiktas papildu biļešu kontroles, biznesa portālu “Nozare.lv” informēja uzņēmumā “Pasažieru vilciens”.

Pasažieriem jārēķinās, ka brauciena laikā var tikt veikta atkārtota braukšanas dokumentu kontrole.

Kā skaidro uzņēmumā, atkārtota biļešu kontrole ir nepieciešama, lai nodrošinātu pilnvērtīgu braukšanas dokumentu kontroli, un tādējādi būs iespējams gan operatīvi precizēt pārvadāto pasažieru skaitu, gan pārliecināties, vai visiem pasažieriem ir iegādātas braukšanai derīgas biļetes.

PV aicina pasažierus būt atbildīgiem un iegādāties biļetes, lai novērstu pārpratumus un nepatīkamas situācijas.

Pasažieriem bez biļetes jāveic uzliktā līgumsoda apmaksa pasažieru pārvadāšanas noteikumos noteiktajā kārtībā un apjomā. Kompānijā atgādina – ja mēneša laikā piemērotā līgumsoda apmaksa netiks veikta, informācija par nesamaksāto līgumsodu tiks nodota parādu piedziņas kompānijai atbilstoši Latvijas likumdošanā noteiktajai kārtībai.

Pievienot komentāru

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
No 1. janvāra gaidāms algas pieaugumsValdība šodien atbalstīja Labklājības ministrijas (LM) sagatavotos grozījumus Ministru kabineta noteikumos, kas paredz minimālās mēneša darba algas palielināšanu no 370 līdz 380 eiro.
Draugiem Facebook Twitter Google+