Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
20. novembris, 2015
Drukāt

ES mājā informatīvais seminārs “Augstākā izglītība ārvalstīs. Ar ko sākt?”

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

25. novembrī no plkst. 16 līdz 18  notiks informatīvais seminārs “Augstākā izglītība ārvalstīs. Ar ko sākt?”

Seminārā Valsts izglītības attīstības aģentūras pārstāve Ilze Astrīda Jansone ieteiks, kas būtu jāņem vērā, apsverot studiju uzsākšanu ārpus Latvijas. Akadēmiskās informācijas centra pārstāve Svetlana Erhina-Kirilova informēs, vai Latvijā izdotus izglītības dokumentus atzīst ES dalībvalstu augstskolās. Jau šajā mācību gadā skolēniem ir tiesības centralizētā svešvalodas eksāmena vietā izvēlēties kārtot starptautiskas testēšanas institūcijas pārbaudījumu – par to Valsts izglītības satura centra pārstāve Tatjana Kunda un “Baltic Council for International Education” pārstāve Inga Saulīte-Bēniņa. Studiju un zinātnes administrācijas pārstāve Evija Jauja stāstīs par iespējām valsts galvota kredīta saņemšanai studijām ārvalstīs.

Pievienot komentāru

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+