Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ezoteriskais horoskops 2018. gadam: aptumsumi, īpašie periodi, attiecības 16

Ilustrācija – Fotolia

SUŅA GADS – MIERMĪLĪGS, BET ARĪ ĪPAŠS

Autore: Ināra Kupica, astroloģe

Uzdrīksties! Sapņo! Tu nespēj mainīt laika apstākļus – apturēt vējus un lietu, bet spēj pagriezt buras tā, lai tava laiva peldētu pa to kursu, ko esi izvēlējies!/Antonijs Robins/

Esi sveiks, Dzeltenais Suns! Tava atnākšana 2018. gada 15. februārī plkst. 23:05 kopā ar daļēju Saules aptumsumu sola pasaulei īpašus notikumus! Ir sacīts, ka Suņa gadi ir visai miermīlīgi, tāpat novērots, ka tie ir diezgan konservatīvi. Laika Gars aicina uz veco labo laiku pusi, jo pārsvarā visas vairāk vai mazāk radikālas ieceres un idejas it kā nedaudz tiks pieklusinātas. Sabiedrība vairāk raizēsies par nākotni, noskaņojums būs itin modrs, arī politiskajā arēnā, no vienas puses, valdīs ideālisms, no otras – palielināsies trauksme par revolucionārām pārmaiņām.

2018. gada 6. oktobrī Latvijā būs 13. Saeimas vēlēšanas. Ir cerība, ka tranzītā esošais Jupiters Skorpiona zīmē virs Saules Latvijas valsts horoskopā šajās vēlēšanās dos viscerīgākos rezultātus. 2018. gada Suns ir apveltīts ar dzelteno krāsu, kas simbolizē Sauli. Tā saistās ar progresu, slavu un panākumiem. Tai ir zemes elements, jo auglīgām augsnēm daudzos Zemes apgabalos piemīt dzeltenīga nokrāsa.

Zvaigznes ir sagrozījušās tā, ka situācija izskatās pat ļoti iesīkstējusi. Vai sabiedrība vairāk turēsies pie pārbaudītām vērtībām, pie tradīcijām? Bet varbūt politiskā elite sāks vairāk domāt par vienkāršo cilvēku vajadzībām? Tikmēr austošais Jupiters Skorpiona zīmē ir visai lēns, turklāt 9. martā tas apstāsies, lai pagrieztos atpakaļ.

Šķiet, gads būs svarīgs, lai panāktu, ka sabiedrības iekšējie ideāli atbilstu tam, kam faktiski būtu jānotiek pēc Debesu kancelejā noliktā plāna. Būs vajadzīga apbrīnojama neatlaidība, lai saskatītu perspektīvu, jo plauks pārāk skeptiska attieksme un proporcionāli pieaugs neuzticēšanās. Suns pēc savas būtības ir bailīgs, tāpēc dominēs bailes kļūdīties, pieaugs tendence visu darīt pēc priekšrakstiem, instrukcijām, shēmām un grafikiem.

Toties Venera kā gada valdniece sevi pieteiks 2018. gada 21. martā plkst. 6:31, kas būs svarīgi sabiedriskiem cilvēkiem – diplomātiem, māksliniekiem, dizaineriem. Venera labi izprot tos likumus, kas virmo sabiedrībā, orientējas gaumē un modē. Tā “prot parādīt preci”, sarīkot prezentāciju, piesaistīt sev citu cilvēku simpātijas un izdarīt tā, lai pašai no tā būtu labums. Venera būs Auna zīmē, kas pašai planētai nav īpaši harmoniska vieta. Šķiet, ka aktīvām sievietēm sabiedriskajos procesos šajā gadā būs ļoti svarīga loma. Paskatīsimies?! Akciju tirgū gaidāmas krasas svārstības laika posmā no 27. jūnija līdz 27. augustam. Biznesam un attīstībai nelabvēlīgi laika posmi gaidāmi no 9. marta līdz 10. jūlijam un no 5. oktobra līdz 16. novembrim.

SPĪDEKĻU APTUMSUMI

Būs pieci aptumsumi: trīs Saules un divi Mēness. Jāatceras, ka divas nedēļas pirms aptumsuma notikumus ievirzīt plā notā gultnē neizdosies, tie kļūst pat nekontrolējami. Aptumsumu ietekmē pastiprinās hroniskās un psihiskās kaites. Kāds var zaudēt reputāciju vai arī nokļūt sarežģītās situācijās. Aptumsumi var nest līdzi negaidītas pārmaiņas jebkurās lietās, tādēļ tas nav veiksmīgs laiks jaunu lietu sākumam. Aptumsumi var maldināt uztveres spējas un mudināt uz nelietderīgu spēku vai līdzekļu patēriņu. Šis ir labs laiks, lai apstātos un kaut ko mainītu vai sakārtotu savā dzīvē. 31. janvārī plkst. 15:27 pilns Mēness aptumsums Ūdensvīra un Lauvas zīmēs – EGO un kalpošana ideāliem! Var nākt atklātībā informācija par kārtējo naudas līdzekļu nelietderīgu izšķērdēšanu.

15. februārī plkst. 23:05 daļējs Saules aptumsums Ūdensvīra zīmes pēdējos grādos. Šī aptumsuma enerģētika iesaka, plānojot nākotni, vispirms sakārtot sevi, savu dzimtu, padomāt, no kurienes esi nācis un kas esi. Jā, un padomāt par vienkāršās tautas vajadzībām…

13. jūlijā plkst. 5:48 daļējs Saules aptumsums Vēža zīmē. Aktualizēsies ģimeniskās vērtības, prioritāte daudziem būs laulības saglabāšana vai šķiršana. Priekšplānā izvirzīsies ģimene, nevis karjera!

27. jūlijā plkst. 23:20 pilns Mēness aptumsums Lauvas un Ūdensvīra zīmē, kas atvērs “Pandoras lādi”. Ar milzu spēku aktualizēsies ilgi krātās problēmas.

11. augustā plkst. 12:58 daļējs Saules aptumsums Lauvas zīmē – sabiedrībā valdīs spriedze, būs atklātas diskusijas. Ļoti saspringtas enerģijas. Nav ieteicams uzsākt neko svarīgu.

Retrogrādās planētas Merkurs – subjektīva informācijas uztvere, neadekvāta komunikācija. Satiksmes, sakaru un norēķinu sistēmu ierobežo jumi.
Ezoteriskais horoskops 2018. gadam

Parakstot līgumus, jārēķinās, ka tos vēlāk nāksies vairākkārt pārskatīt. Nelabvēlīgs laiks biznesa un jaunu projektu sākšanai. 23. marts–15. aprīlis, “pelēkā zona”* – 15. aprīlis–4. maijs; 26. jūlijs–19. augusts, “pelēkā zona” – 19. augusts–2. septembris; 17. novembris–6. decembris, “pelēkā zona” – 6. decembris– 24. decembris. Venera – rodas šaubas par esošajām attiecībām, tāpat nav ieteicams stāties laulībā vai sākt jaunas attiecības. Kredītiem noteikti – nē!

Labs laiks, lai sakārtotu jebkuru partnerību, lūgtu piedošanu un salīgtu mieru, atdotu parādus. 5. oktobris–16. novembris, “pelēkā zona” – 16. novembris– 18. decembris. Marss – parasti tiek zaudēti mērķi: tie vai nu kļūst neaktuāli, vai atslābst interese. Trūkst iekšējās motivācijas rīkoties. Klusums pirms vētras. Uz autoceļiem ir vairāk avāriju, kā arī lūst visu veidu tehnika. Ļoti nepiemērots laiks biznesam. Īpaši jāuzmanās vīriešiem no 18 līdz 36 gadu vecumam.
Nav jēgas iegādāties automobiļus u. c. tehniku. Krasas svārstības akciju tirgū. 27. jūnijs–27. augusts, “pelēkā zona” – 27. augusts–9. oktobris.

JANVĀRIS

Mēneša sākums jāizmanto, lai meklētu citādību jebkurā darbības sfērā. Sabiedrība spēs ātri pielāgoties jauniem apstākļiem un ikdienas steigai. Saules un Neptūna aspekts palīdzēs radoši ietekmēt psihiskos procesus gan sevī, gan kolektīvajā bezapziņas laukā. Veneras, Jupitera, Saules, Neptūna un Plutona ietekme palīdzēs saskaņot emocionāli psihiskās norises, izjūtas, vēlmes un garastāvokļus. Tāpat tiek solītas veiksmīgas, ar dzīves baudām bagātas dienas. Izmantojiet iespēju veikt izdevīgus ieguldījumus, daži saņems vērtīgas dāvanas. Cilvēki būs dāsni, jo būs vēlēšanās sagādāt prieku. Galvenais šajā eiforijā – prast kontrolēt savas vēlmes, saskaņojot ar reālajām iespējām.

Pastiprināsies jutekliskums. Būs iespēja pārbaudīt mīlošu pāru attiecību īstumu un atbrīvoties no daudz kā lieka. Marsa un Plutona saspēlē sabiedrība pārvarēs jebkurus šķēršļus. Būs pietiekami daudz spēka un drosmes, lai pieņemtu pareizus lēmumus un attiecīgi rīkotos. Prāts būs sistemātisks, metodisks un praktisks. Nopietni attieksimies pret jebkura veida informāciju un ilūzijās nelidosim. Vajadzētu šīs pozitīvās dienas izmantot lietderīgi, lai parūpētos par labklājību nākotnē. Otrajā dekādē Saules, Veneras un Urāna saspringtās enerģijas laikā pieaugs spriedze gan informācijas vidē, gan arī savstarpējās attiecībās, kā arī atsevišķu indivīdu dzīvības procesos.

Mentāli sabiedrība toties kļūs atvērtāka jaunām un oriģinālām idejām, bet Veneras ietekmē saasināsies emocijas, sajūtas un tādēļ būs grūtāk pielāgoties realitātei. Attiecībās, ja vien būs vēlēšanās, radīsies apskaidrība. Liela varbūtība sastrīdēties ar saviem mīļotajiem vai viņus kaut kā netīši aizvainot.

Mēneša beigās sazināšanās un kontaktu gaisotne būs visnotaļ pozitīva. Atsegsies dziļāks notikumu izpratnes slānis, atklāsies slepenas rezerves. Žurnālistu izteikumiem sabiedrība pievērsīs daudz uzmanības, jo informācija var būt pat ļoti šokējoša. Var rasties itin krasi pavērsieni. Ikdienā jārēķinās, ka satiksmē un sakaru tīklos būs traucējumi. Pieaugs ceļu satiksmes negadījumu skaits. Pirms ko sacīt, rūpīgi jāpadomā, vai vispār ir vērts. Nepatikšanas ar bērniem, jauniešiem, skolēniem.

Nozīmīgākie mēneša datumi: 2., 11., 17., 18., 26., 31. janvāris.

FEBRUĀRIS

Sākums aizritēs Mēness aptumsuma ietekmē, tādēļ kāds var zaudēt reputāciju vai nokļūt sarežģītās situācijās. Tas var nest līdzi negaidītas pārmaiņas jebkurās lietās, tādēļ šis nav veiksmīgs brīdis aizsākt ko jaunu.

Aptumsuma enerģijas maldina uztveres spējas, un iekšējais nemiers mudina uz nelietderīgu spēku vai līdzekļu patēriņu. Situācija jāizmanto, lai apstātos un kaut ko mainītu vai sakārtotu savā dzīvē. Jāuzmanās ar pirkšanu un pārdošanu, jo planētu situācija stāsta, ka iespējami itin veiksmīgi piedāvājumi, bet tie rūpīgi jāpārbauda, tāpat nav ieteicams ņemt kredītus, jo laikā no 13. līdz 21. februārim var atklāties blēdīgi darījuma aspekti. Šajā periodā saasināsies infekciozas saslimšanas, bet alkohola lietošanas gadījumā radīsies aktīvas agresijas izpausmes. Un kur vēl greizsirdības scēnas! 15. februārī plkst. 23:05 būs daļējs

Saules aptumsums Ūdensvīra zīmē. Interesanti, ka Saule, Mēness un Merkurs atrodas cieši līdzās, taču saspringtā aspektā ar Lielo labvēli Jupiteru no Skorpiona zīmes. Arī kareivīgais Marss Strēlnieka zīmē “rīvējas” ar Neptūnu Zivju zīmē, kas pasaulē veicina vispārēju psiholoģisku diskomfortu. Saules aptumsums sekmē jauna procesa sākšanos, tomēr vajadzīgs Jupitera atbalsts. Viss var izgāzties, ja netiks pārbaudīti fakti, dati, skaitļi, jo saspringtie aspekti ar Merkuru, kas atbild par komunikāciju, neveicina pozitīvu iznākumu.

Ap Valentīna dienu no vīriešu puses gaidāmi plaši uzmanības apliecinājumi, jo Venera būs Zivju zīmē, savukārt sievietēm ir vienkārši jāgaida – iespējams, notiks tas, pēc kā tik ļoti ilgojas. Mēneša beigās Veneras un Neptūna saspēles iespaidā izbaudiet skaistumu! Mīlestības meditācija “atkausēs” sirdi un dvēseli, bet labas mūzikas baudīšana relaksēs zemapziņu. Ap 25. februāri starp Marsu un Veneru veidojas strīdīga situācija, tāpēc attiecībās valdīs psiholoģiska rakstura nesaskaņas, ko itin mierīgi varētu izrunāt, jo tam palīdzēs Merkura un Neptūna savienojums. Ieteicams ieklausīties otra dvēselē jeb klusā lūgumā pēc izpratnes.

Nozīmīgākie mēneša datumi: 11., 15., 18., 26. februāris.

MARTS

Pirmajā dekādē pilnmēness ietekme, kā arī Merkura, Veneras, Jupitera, Plutona, Marsa un Urāna pozitīvie aspekti radīs labvēlīgu augsni ideju izpaušanai. Jāizmanto laiks, lai sakārtotu attiecības, dibinātu kontaktus un atrastu kopīgu valodu ar sadarbības partneriem, jo būs viegli orientēties notikumu jūklī, paturot prātā galveno mērķi.

Kopumā ņemot, šis laiks sekmēs panākumus. Izdevīgi ceļojumi. Zināšanu apgūšanā vairāk teorijas nekā prakses, jo ātri un viegli varēs uztvert kopainu, pat neiedziļinoties detaļās. Labs brīdis, lai uzsāktu svešvalodas apguvi, kā arī slēgtu līgumus ar ārzemniekiem. Lielisks laiks, kad beidzot var izrunāties un atrisināt visas nesaskaņas.

Ieteicams rast kompromisu daudzos jautājumos. Otrajā dekādē līdz ar Jupitera pāriešanu atpakaļgaitā no 9. marta sāks šķobīties sabiedrības iekšējie ideāli. Piezagsies nespēja pieņemt sociālo vidi, būs vēlme citus tiesāt. Būs grūtības saskatīt perspektīvu, plauks skeptiska attieksme, ierobežojošas prāta konstrukcijas, neuzticēšanās. Sāks dominēt bailes kļūdīties, tendence visu darīt pēc priekšrakstiem, instrukcijām, shēmām un grafikiem. Būs sarežģīti izvirzīt prioritātes, kā sekas tam draudēs iestrēgšana detaļās, sīkumos.

Ne pārāk veiksmīgs laiks tālākiem ceļojumiem, sadarbībai ar ārzemniekiem. Merkura un Saturna spriedze radīs sabiedrībā neapmierinātību, pieaugs pretenzijas citam pret citu, arī Venera ar Saturnu “rīvēsies” – finanšu darījumi nenesīs cerētos ienākumus, bet attiecībās iezagsies vēsums un atsvešināšanās. Nav ieteicami jauni projekti.

Trešo dekādi līdz ar Merkura kustības maiņu uz retrogrādo (23. marts –15. aprīlis) raksturos subjektīva informācijas uztvere, neadekvāta komunikācija, grūtības pielāgoties reālajai situācijai, nespēja koncentrēties intelektuālam darbam, jo traucēs vairākas paralēlas domas. Tiem, kam plānoti nopietni rakstu darbi, jācenšas tos paveikt citā laikā, jo iespējamas kļūdas. Pārdomājiet, ko runājat; pārlasiet, ko rakstāt; pārbaudiet adreses; pārjautājiet: “Vai sapratu pareizi?” Pārliecinieties par tikšanās laiku un vietu.

Satiksmes, sakaru un norēķinu sistēmu ierobežojumi, to līdzekļu iziešana no ierindas. Toties labs laiks to remontam. Parakstot līgumus, jārēķinās, ka to nosacījumi var tikt vairākkārt mainīti, rūpīgi jāseko līdzi detaļām, sīkām niansēm, lai vēlāk nerastos zaudējumi.

Nozīmīgākie mēneša datumi: 2., 6., 7., 9., 17., 23. un 31. marts.

APRĪLIS

Mēneša sākums Lieldienu noskaņās, tomēr Marsa un Saturna savienojums rada smagas destruktīvas enerģijas. It kā zūd optimisms. Varbūt laika apstākļi būs neatbilstoši pavasarim? Šādā situācijā parasti pazeminās aktivitāte, turpretī dažādas pārbaudes, kontroles un soda akcijas tikai vairojas. Operatīvais dienests pastiprinās visu veidu kontroli, t. sk. arī uz nomaļiem autoceļiem. Lūzīs gan sadzīves, gan cita tehnika, arī automašīnas.

Vairosies saaukstēšanās slimības ar tām sekojošām veselības krīzēm. Veikalos sekmīgi tiks reklamētas preču atlaižu akcijas. Ir vērts garāmejot iegriezties tajos un iegādāties sev tik vajadzīgo lietu. Otrajā dekādē valdīs Jupitera un Plutona garīgās izaugsmes enerģiju plūsmas, kas labvēlīgas arī finansēm. Marsa un Neptūna labvēlīgie aspekti raisīs iedvesmu. 11. aprīlī būs pārmaiņu diena, it īpaši attiecībās.

Mēness mezgli ir sagatavojuši karmas atstrādei auglīgu “augsni”. 15. aprīlī Merkurs pagriežas direktā virzienā, “pēcstunda” ir atstrādāta un laiks doties uz priekšu. Veneras un Marsa harmoniskie aspekti vairos prieku un saskaņu savstarpējā saskarsmē. Ļoti interesanta diena būs 18. aprīlis. Gaidiet pārsteigumu!

Pēdējā dekādē Marsa un Jupitera cerīgajā enerģiju saspēlē vairosies prieks darboties. Vissarežģītākais būs 25. un 26. aprīlis, kad Marss satuvināsies ar Plutonu, kura iespaidā negodīgiem un alkatīgiem cilvēkiem var rasties ne viena vien krīzes situācija. Toties godīgums tiks apbalvots atliku likām! Tāpat vajadzētu uzmanīties un labāk paklusēt, lai neiekļūtu diskomforta joslā. Toties itin labi grāmatvežiem/tāmētājiem kārtosies skaitļu tabulas.

Mēneša beigās uz Zemes valdīs pilnmēness enerģētika, tātad VēršaSkorpiona transformējošajā gaisotnē paaugstināts emocionālais fons ir garantēts. Kādam noteikti atrisināsies sen nerisinātas un iesīkstējušas situācijas. Nozīmīgākie mēneša datumi: 15., 16., 18., 22., 24. un 30. aprīlis.

MAIJS

Mēneša sākums ir pilns ar negaidītām situācijām. Jāņem vērā, ka Merkura un Plutona saspīlētā gaisotnē var tikt publicēti atmaskojoši fakti un kompromitējošas ziņas. Jābūt gataviem saskarties ar nepatīkamu kritiku. Nervu sistēma tiks pakļauta spēcīgam stresam. Konflikta situācijas transportā, veikalos, pastā, ar kurjeriem. Un kur vēl terorisma draudi! Arī Veneras un Neptūna negatīvā saspēle veicina attiecībās lieku ilūziju un “rozā briļļu” efekta klātbūtni. Tomēr, ja būs vēlme, tad jebkādās attiecībās vieglāk būs sajust otra sāpi, kas no garīgā viedokļa ir vērtīgi, jo attīsta jūtu pasauli. Iesaku neuzticēties mazpazīstamiem cilvēkiem, jo zem laipnības maskas var slēpties nodevīga un negodīga krāpnieka dvēsele!

Otrajā dekādē Marss kopā ar Urānu raidīs uz Zemi jaunas, svaigas pārmaiņu enerģijas. 13. maijā Merkurs ieiet Vērša zīmē, bet 15. maijā sākas jaunmēness, vienlaikus arī Urānam ieejot Vērša zīmē. 16. maijā Marss ieiet Ūdensvīra zīmē, bet 19. maijā Venera ieiet Vēža zīmē – tātad sabiedriskajos procesos jānotiek tādai kā atmodai. Izklausās visai sarežģīti, bet es tiešām sirsnīgi priecājos par šo enerģētisko raibumu planētu savstarpējā simbiozē ar Zemes plānu. Urāns Vērsī atrodas kritumā un noliedz pastāvošās valstiskās un ekonomiskās iekārtas. Sabiedriskajiem procesiem ir laiks atteikties no mīļajiem, bet jau krietni novecojušajiem priekšstatiem par pasaules ainu.

16. novembrī Urāns atgriezīsies Aunā, jo debesu kanceleja nav apmierināta ar iepriekšējos septiņos gados paveikto. Mēneša beigās Venera ar Jupiteru veido labus aspektus, kas veicina prieku, optimismu un finansiālu veiksmi. Arī tēriņi līdz ar to pieaug proporcionālā ātrumā. 29. maijā ir pilnmēness Dvīņu– Strēlnieka zīmēs, kas vairos ceļotprieku.

Nozīmīgākie mēneša datumi: 13., 15., 16., 19., 30. maijs.

JŪNIJS

Mēneša sākumā Marss būs savienojumā ar lejupejošajiem mezgliem, kas liks piebremzēt aktivitāti. Var atgriezties kāda sen neatrisināta konfliktsituācija, kam tagad dota zaļā gaisma. Ir arī daudz labvēlīgu planētu aspektu, kas veicinās sapratni, iejūtību un arī atsaucību savstarpējās attiecībās, tomēr jāievēro piesardzība, jo Merkurs un Venera raidīs uz Zemi konstruktīvas enerģijas, kuru iespaidā sarosīsies dažādi blēži un krāpnieki. Sievietēm iesaku neuzķerties uz saldu solījumu āķīšiem, jo pēcāk vajadzēs stipri nožēlot, it īpaši finanšu darījumos.

Otrajā dekādē – 13. jūnijā jaunmēness Dvīņos. Dvīņu zīmes pārvaldnieks Merkurs būs enerģētiskā saskarsmē ar vairākām planētām, tādēļ šis laiks būs labvēlīgs izveicīgiem un komunikabliem cilvēkiem. Informācijas laukā būs daudz jaunu ideju un plānu, daudz dažādu runu, semināru u.c. veida “tusiņu”. Vajadzētu vairāk pieskatīt tīņa vecuma bērnus, jo viņi būs pārāk uzvilkti. Laikā no 14. līdz 18. jūnijam iespējamas konfliktsituācijas, konfrontācija un citas nepatikšanas. Līgo vakars jānosvin pēc iespējas gudrāk, jāpieskata padsmitnieki. Nauda netiks žēlota, to tērēs un pat pārtērēs dažnedažādās izklaides vietās un pasākumos.

Kāds var atmosties nākamajā rītā kā pēc ļauna murga. Mēness Skorpiona zīmē saspringtos aspektos ar planētām sola ļoti emocionālu vidi. Attiecībās gaidāmas rīvēšanās. Kaislības virmos ne pa jokam. Iespējamas traģiskas situācijas uz vai pie ūdeņiem. Sargiet sevi, un Dievs jūs arī sargās! 27. jūnijā Marss pagriezīsies atpakaļ, tātad akciju tirgū būs nopietnas cenu svārstības, biznesa aktivitātes tiks piebremzētas līdz 27. augustam. 28. jūnijā pilnmēness Vēža-Mežāža zīmēs kopā ar Merkura un Urāna pretstāvi sola skaļus konfliktus.

Nozīmīgākie mēneša datumi: 12., 13., 14., 19., 27., 28., 29. jūnijs.

JŪLIJS

Mēneša sākumā labvēlis Jupiters paliks direkts, līdz ar to pamazām tiks uzņemti apgriezieni plānu īstenošanai. Tomēr vajadzētu atcerēties, ka šo mēnesi ietekmē diezgan spēcīgi spīdekļu aptumsumi. Žiglais Merkurs mēneša sākumā raisa diskusijas, tāpēc daudzi intensīvi meklēs iespējas atpūtai, izklaidei – ir taču atvaļinājums! Īpaši asas un aktīvas diskusijas un vārdu kaujas paredzamas no 2. līdz 9. jūlijam. 13. jūlijā ir daļējs Saules aptumsums. Interesanti, ka laikā no 13. līdz 28. jūlijam nolaižas KARMAS slogs. Tas nozīmē, ka notikumiem būs fatālas un pat neatgriezeniskas sekas.

Īpaši svarīgs ir 10. jūlijs. Saules un Plutona pretstāves ietekmē būs kardinālas izmaiņas dažu cilvēku dzīvēs. Īpaša uzmanība jāpievērš sirds un asinsvadu sistēmas uzlabošanai. Mēnesis noslēgsies ar pilnu Mēness aptumsumu 27. jūlijā. Veneras un Jupitera labvēlīgā aspektu saspēlē daudzi izmantos iespēju apmeklēt kultūras pasākumus, tomēr derētu atcerēties, ka šis periods ir īpaši nelabvēlīgs un pilns ar kardinālām izmaiņām. Daudzi sastapsies ar spēcīgiem emocionāliem pārdzīvojumiem, iespējama vilšanās mīlas objektos, attiecību izjukšana. Atklāsies ne viens vien mīlas trijstūris.

Pastiprināsies tieksme uz izaicinošāku uzvedību, lai saasinātu situāciju, pārnest akcentu no problēmas uz personību, radīt konfrontāciju vai sadursmi. Proporcionāli pieaugs tendence dziļāk uztvert un pārdzīvot esošo situāciju. Citu padoms “neņem galvā!” nedos vajadzīgo efektu, jo notiekošais skars dziļāk un personiskāk, prasot vairāk pievērsties savām iekšējām sajūtām – meklēt risinājumu. Akcentēsies Mīlestības, Esības, Dieva un Dzīves jēgas meklējumi.

Ja neizdosies sevī atrast harmoniju un mieru, tiks meklēta aizmiršanās, atslēdzoties no šīs nepanesamās situācijas, tādēļ pieaugs vēlme lietot alkoholu vai citas reibinošas vielas. Planētas sagrozījušās tā, ka iespējami traģiski pavērsieni, jo atvērusies “Pandoras lāde”.

Nozīmīgākie mēneša datumi: 10., 13., 26., 27. jūlijs.

AUGUSTS

No 3. līdz 30. augustam vēl aizvien uz Zemes valdīs KARMAS slogs, kas notikumiem piešķirs fatālu un diezgan neatgriezenisku ievirzi. Pirmajā dekādē ir stipri jūtama Saules aptumsuma ietekme, tāpēc vēl aizvien nogaidām, pirms rīkojamies. Venera pāries Svaru zīmē – sabiedriskie procesi iegūs diplomātiskāku ievirzi, cilvēki meklēs mierizlīgumus un centīsies panākt miermīlīgas situācijas.

Saules un Jupitera spriedze akcentēs problēmas, ko rada atšķirības starp uzskatiem, prioritātēm un statusiem sabiedriski juridiskajos procesos. Situācijām un notikumiem tiks piešķirta neatbilstoša (vai nu pārāk maza, vai arī pārāk liela) nozīme. Akūtāki kļūs pašvērtības un kompetences sfēras jautājumi, raisīsies vairāk šaubu un vairāk neveselīgu ambīciju. Vienlaikus radīsies tieksme saprast, piekāpties, pieaugt un tad kopā virzīties uz priekšu.

Otrajā dekādē Saules, Saturna un Urāna pozitīvā gaisotnē daudzi saglabās mēra sajūtu tā vietā, lai sevi egoistiski pozicionētu uz dzīves skatuves, vai arī tā ļaus “neizkrist” no pasākuma kopainas. Urāna ietekme vairos radošos un intelektuālos gara spēkus, darīs gaišāku prātu un atvērtāku domāšanu, palīdzēs radoši izturēties pret dzīvi un tās pavērsieniem, veicinās nestandarta risinājumus un kopējā planētu ansamblī ienesīs optimismu. Trešajā dekādē var sākt aktīvi rosīties un ieviest sadzīvē jaunus projektus, bet tikai pēc 27. augusta.

Veneras un Plutona spriedzes rezultātā būs iespēja tvert un sajust kaut ko tādu, kas līdz šim tika ignorēts, un atgūt tuvību attiecībās, tomēr pilnmēness iespaidā var pārņemt greizsirdības, skopuma un aizdomīguma dēmons. Dabā virmos seksuālas kaislības ar vēlmēm piedzīvot kaut ko neparastu. Iespējama emocionāla krīze ar tai sekojošu šķiršanos. Finanšu ieguldījumi ir diezgan riskanti. Šajās dienās jutīgāks kļūs vairogdziedzeris un endokrīnā sistēma.

Nozīmīgākie mēneša datumi: 2., 7., 11., 13., 19., 26., 27. augusts.

SEPTEMBRIS

Mēneša pirmajā dekādē ir vairāki svarīgi notikumi, kad Merkura ingresija Jaunavas zīmē, Saturna direkta kustība Mežāzī un arī jaunmēness Jaunavā vienlaikus ar Veneras ingresiju Skorpiona zīmē enerģētiskajā līmenī veicinās svaigu sajūtu klātbūtni. Jaunava apveltīta ar lielisku analītisko domāšanu. Matemātiskie aprēķini un tabulas būs topā. Automātiski izveidosies sistēmas un aprēķinu tāmes. Skaistās runas un tukši solījumi netiks ņemti vērā, tomēr būs grūtības izprast abstraktas lietas un nespēja tās loģiski pamatot. Kritiķiem pļaujas laiks, jo daudzās lietās tie atradīs trūkumus un nepilnības. Izmantojiet Merkura un Veneras saspēli, kas sekmīgi palīdzēs atrisināt iepriekšējos konfliktus!

Otrajā dekādē – Marsa ingresija Ūdensvīra zīmē. Tas būs piemērots laiks reformu ieviešanai. Pieaugs instinktīva griba vēl vairāk globalizēties. Sabiedrību neinteresēs tradīcijas un dzīves praktiskā puse, bet vairāk – jaunās iespējas un reformas. Var parādīties jauni, neformāli līderi. Veneras un Urāna saspīlējums radīs nepatiku pret ierobežojumiem, jo tie traucēs iegūt emocionālu gandarījumu. Pastāv iespēja sastrīdēties ar mīļotajiem. Daudzi meklēs neparastus piedzīvojumus – jo trakāk un neparastāk, jo labāk!

Merkura un Neptūna pretstāves rezultātā klajā var nākt negaidīti paziņojumi, atklāsies viltība. Iespējamas zādzības. Gaidāmi kārtējie terora akti. Būs grūtības savaldīties un pietrūks iecietības. Daudziem būs nepārvarama vēlme pēc pārmaiņām. Esiet maksimāli piesardzīgi, sēžot pie auto stūres. Mēneša beigās – laiks aktīvai komunikācijai, līgumu slēgšanai. Dabā būs novērojami visai nelabvēlīgi laika apstākļi, iespējamas saaukstēšanās. Īpaši labs laiks karjeristiem, kas skaidri zina, ko vēlas, un mērķtiecīgi virzās uz mērķi.

Jupitera un Plutona saspēlē no 27. augusta līdz pat 26. septembrim būs iespēja saskaņot mērķus ar finanšu iespējām, plānošanu un spēju to realizēt.

Nozīmīgākie mēneša datumi: 6., 9., 11., 22., 25. septembris.

OKTOBRIS

No 26. septembra debesīs ir aktuāls Urāna un abu Mēness mezglu saspīlējuma aspekts, kas ilgs līdz pat 2019. gada 8. februārim. Pastāv liela varbūtība, ka izjuks dažas draudzības, apvienības, grupējumi un partijas. Mēneša sākumā Venera apstājas, lai dotos atpakaļ (no Zemes raugoties). Aktuālas kļūs attiecības un to sakārtošana. Līdz 16. novembrim nav vēlams ņemt kredītus. 6. oktobrī – 13. Saeimas vēlēšanas. Šoreiz pilnmēness tās neietekmē, un tas priecē. Priecē arī tas, ka horoskopā virs Latvijas Saules atrodas labvēlis Jupiters, kas varbūt veicinās sabiedrības uzticēšanos politiskajiem spēkiem. Tiesa gan, Mēness šajā dienā atrodas Jaunavas zīmē, kas liecina, ka sabiedrība būs ļoti kritiski noskaņota un vēlēšanās skrupulozi vērtēs, kam dot priekšroku un vai vispār būtu vērts par kādu balsot.

Merkurs atrodas Svaros un veido vairākus saspīlētus aspektus ar citām planētām, kas veicina nesaprašanos, pārpratumus u. c. veida informācijas aprites traucējumus, tajā skaitā skaļus paziņojumus. Otrajā dekādē no 18. līdz 29. oktobrim būs Saules, Urāna un abu Mēness mezglu saspīlējums, kas veicinās krasas izmaiņas kolektīvu, partiju sastāvā, arī ģimenēs.

Priecē, ka Saulīte ar Veneru būs ciešā satvērienā, ap 26. oktobri tas vairos tieksmi pēc harmonijas, kāda pāra attiecībās var atplaukt reiz apdzisusi mīlestība. Arī Saturna klātbūtne palīdzēs nomierināt iekaisušos prātus un stabilizēs situāciju.

Mēneša beigās Merkura savienojums ar Jupiteru vairos prieku, optimismu, daudzi runās par grandioziem nākotnes plāniem. Citi posīsies tālos ceļojumos. Der ielāgot, ka šī mēneša kopainā svarīgu lomu spēlē Urāns, kas veicina daudzas izmaiņas, arī ļoti negaidītas situācijas ar krasu pavērsienu. Būs grūti izprast esošos procesus. Pārsteigumi garantēti. Gaidiet jaunumus! 31. oktobrī Merkura ingresija Strēlniekā, bet Veneras – Svaros. Tas nozīmē, ka šajās dienās būs svarīgi notikumi sabiedriskajos procesos.

Nozīmīgākie mēneša datumi: 1., 5., 9., 10., 24., 31. oktobris.

NOVEMBRIS

Marss ieņems ļoti aktīvu pozīciju, līdz pat decembra beigām tas veidos vairākus aspektus ar sociālajām un kolektīvās bezapziņas planētām. Pārgrupēsies politiskie spēki. Priekšroka ar mērķi līdzsvarot sabiedrību un vairot paļāvību tajā tiks dota profesionāļiem. Priekšplānā izvirzīsies līdzsvaroti, disciplinēti un enerģiski, nenogurdināmi spēki. Šis laiks tiks izmantots, lai plānveidīgi un precīzi sasniegtu mērķus un realizētu iecerēto. Tāpat nebiedēs nekādas grūtības un šķēršļi, lai iesākto novestu līdz galam.

Priekšplānā izvirzīsies jauns, spēcīgs politiskais spēks vai politiķis vai kāds no esošajiem, kura piedāvātās reformas un idejas ar atsaucību būs pieņēmuši vēlētāji. Šis politiskais veidojums lieliski pratīs manipulēt ar vēlētāju domām. Šajā laikā iedzīvotāji ar lielu atsaucību varētu pieņemt ideju, ka valsts ir jāvada prezidentam ar lielām pilnvarām, kas veidos profesionālu Ministru kabinetu. Dažiem politiķiem tomēr būs jāiztur uzbrukumi un apvainojumi par to, ka viņiem joprojām nav izstrādātas reālas programmas un ka viņi slēpjas zem skaistiem vārdiem un saukļiem.

6. novembrī Urāna ingresija Auna zīmē – jāizmaina tas, kas palicis nemainīgs, un tie ir sabiedrības apziņas procesi. 8. novembrī Jupiteram ingresija (pāreja) Strēlniekā. Sabiedrībai un cilvēcei kopumā tiks dota spēcīga kosmiskās uguns plūsma, kas spējīga sasildīt visu pasauli, turklāt pietiekami augstā līmenī. Karmiskais uzdevums ir, pirmkārt, nepazemināt spēka plūsmas vibrāciju līmeni un, otrkārt, atrast tai piemērotu darbības lauku – iedvesmot vajadzīgos cilvēkus vajadzīgajām lietām, parādīt vispārējo ainu viņiem vajadzīgā gaismā.

16. novembrī Marss pāries Zivīs, bet Venera paliks direkta! Saulei veidosies savienojums ar Jupiteru un Merkuru no 16. līdz pat 30. novembrim – tas vairos optimismu sabiedriskajos procesos, bet zemākā līmenī atkal izskanēs skaļas populistiskas runas. Ceļas pašapziņa, vairojas radoša aktivitāte, nereti arī taustāmi ieguvumi.

Nozīmīgākie mēneša datumi: 6., 7., 8., 16., 17., 23. novembris.

DECEMBRIS

Piesardzība jāievēro laikā no 2. līdz 13. decembrim, kad debesīs būs Marsa un Neptūna savienojums. Šis aspekts veicina psiholoģiska rakstura problēmas, kad rīcība vairāk pakļauta zemapziņas instinktiem. Ieteicams izvairīties no alkohola un citu apreibinošu vielu lietošanas. Mēneša sākums ir visai nemierīgs, aktīvs, it īpaši pārsteigumiem bagāts attiecībās.

Veneras opozīcija ar Urānu un Saules kvadrāts ar Marsu veicinās ne vienu vien skaļu skandālu, traumu vai cita rakstura akūtu problēmu. Otrajā dekādē Venerai veidosies sekstils ar Saturnu un Marsam – sekstils ar Plutonu, kā arī Saules trins ar Urānu. Šis planētu stāvoklis veicinās mierizlīgumu, saprašanos. Daudzi pacentīsies iegādāties dāvanas ar praktisku nozīmi. Iepirkšanās drudzī galvu nezaudēs un stingri ieturēsies tāmes robežās.

Ziemassvētki būs pilnmēness apspīdēti, varēs pazīlēt nākotni. Saule ar Mēnesi atradīsies opozīcijas sākuma grādos, kad to
ietekme ir visspēcīgākā. Pār šiem grādiem valda Marss, kas atradīsies Zivju zīmes pēdējos grādos. Debesis saka, ka ir nobriedusi ļoti nozīmīga situācija: pieslēdzoties zemapziņas dzīlēm, varēs sekmīgi projicēt nākotni.

Saistītie raksti

Iesaku šajās dienās nodarboties ar meditācijām, lūgsnām un citām garīgām praksēm. “Lai miers virs Zemes un cilvēkiem labs prāts!” “Palaid brīvu gaišu domu pār to savu Tēvu zemi! Lai nāk darbi, lai nāk maize, lai nāk laba dzīvošana!” Vecgada vakarā būs Veneras un Plutona sekstils, kas veicinās harmoniju, saprašanos. Mīlestība! Saule ar Saturnu būs apskāvusies, svētkiem tas piedos konservatīvu un tādu kā sastīvinātu atmosfēru, tātad cieņā tiks celtas senas tradīcijas.

Saturns akcentē vecu cilvēku vajadzības, atcerieties viņus! Par vitalitātes spēkiem atbildīga ir Saule, bet Saturns it kā atņem šo enerģiju, tāpēc daudziem būs spēku izsīkums, grūtsirdīgāks noskaņojums, ko uzlabos simpātiju izrādīšana un dāvanu pasniegšana.

Nozīmīgākie mēneša datumi: 1., 2., 6., 7., 13., 22. decembris.

LA.lv