Praktiski
Svētki

FOTO: Bērni svētku tortēs vēlas redzēt multfilmu varoņus. Taču daži kūku neļauj griezt!0

Publicitātes foto

Nesen veiktais pētījums liecina, ka aptuveni 68% bērnu svētkiem pasūtīto toršu tematika ir dažādi multfilmu vai datorspēļu varoņi. Arvien izteiktāka kļūst tendence pasūtīt bērnu svētkiem arī 3D tortes, kur viņu mīļākie varoņi tiek veidoti kā atsevišķa figūra.

Meitenēm, neapšaubāmi, populārākās ir Disneja multfilmu princeses, lai gan pēdējā laikā nenoliedzamā favorīte ir princese Elza no multfilmas “Frozen”. Savukārt zēnu gaumi tik ātri mainīt nav iespējams – topā joprojām ir Sūklis Bobs Kvadrātbiksis, Minjoni, Vāģu varoņi, kā arī datorspēles Angry Birds putni un cūkas. Konditoriem palīgā nāk arī foto druka uz tortēm.

Tomēr vecākiem, pirms pasūtīt torti, ļoti vēlams izrunāties ar savu atvasi un saprast, vai pēc tam, kad mājās tiks atvesta torte, neradīsies problēmas. Nereti vecāki stāsta, ka bērni neļauj griezt torti, uz kuras atainoti viņu mīļākie varoņi, trakāk ir gadījumos, kad ir uztaisīta 3D torte, kas izskatās vēl reālāk. Tādā veidā svinības bieži vien pāraug lielos sirdsēstos bērnam un diezgan nervozā pasākumā pašiem vecākiem. Tāpēc vecākiem nevajadzētu riskēt, pasūtot, piemēram, princeses torti, kas tiek būvēta apkārt lellei un izskatās, kā tās kleita, ja ir kaut mazākās aizdomas, ka šī kleita-torte svinību beigās tomēr netiks sagriezta.

Saistītie raksti
LA.lv