Ekonomika
Bizness

FOTO: Durvis ver vēl divi jaunā koncepta veikali “Drogas”0

Publicitātes foto

Neapstājoties pie iesāktā un nepārtraukti attīstoties AS “Drogas” pēc rekonstrukcijas durvis ver vēl diviem jaunā koncepta veikaliem – Krišjāņa Barona iela 4 un Kurzemes prospekts 141, Rīga.

Veikals Kurzemes prospektā 141 apmeklētājiem tika slēgts 2018.gada 22.jūlijā, kad uz rekonstrukciju tika slēgts viss tirdzniecības centrs.

Veikals Drogas Krišjāņa Barona ielā 4 apmeklētājiem tika slēgts 2018. gada 22.oktobrī, lai pāris nedēļu laikā piedzīvotu pārvērtības un pavisam drīz jau priecētu klientus jaunā, mūsdienīgākā izskatā.

Veidojot jauno veikalu konceptu, tiek ņemtas vērā mūsu lojālo klientu vēlmes un ierosinājumi, tādejādi maksimāli pielāgojot veikala vidi mūsdienu klientu prasībām un redzējumam.

Jaunā veikala telpas un iekārtojums ir pelēkos toņos ar maigi rozā un Drogas zilzaļās krāsas akcentiem. Tieši pateicoties klientu ierosinājumiem, jaunā koncepta veikalos esam izstrādājuši detalizētu navigāciju, kas no jebkuras atrašanās vietas veikalā daudz ērtāk un pārskatāmāk ļaus atrast vēlamos produktus.

“Drogas” mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Ilze Kirstuka-Ščeglova norāda, ka, tuvojoties “Drogas” 25.gadu jubilejai, kas būs 10.decembrī, uzņēmumam ir iespēja pēc rekonstrukcijas durvis vērt arvien jauniem veikaliem.

Lielu atzinību guvuši jau pirmie trīs šāda koncepta veikali: TC “Galerija Centrs”, Audēju ielā 16, Nīcgales iela 2 un Tērbatas iela 9/11, kas uzņēmumu iedrošināja turpināt iesākto.

“Veicot pārmaiņas un uzlabojumus, galvenokārt mēs esam ņēmuši vērā mūsu veikalu apmeklētāju idejas, vēlmes un nākotnes redzējumus, lai kopā veidotu “Drogas”, kur ikvienam ir patīkami un ērti iepirkties,” stāsta Kirstuka-Ščeglova

“Drogas” veikals Krišjāņa Barona iela 4 gaidīs pircējus darba dienās un sestienās no plkst.09:00 līdz 21:00 un svētdienās no plkst.10:00 līdz 19:00. Par godu veikala atklāšanai 15.novembrī veikalā būs iespējams saņemt “MaxFactor” dekoratīvās kosmētikas konsultācijas, kā arī dāvaniņu par 1 produkta pirkumu no šī zīmola.

Pirmajiem 100 klientiem, kas iegādāsies kādu no “Seal” produktiem dāvanā saņems lielisku roku krēmu.

Rūpējoties par klientu ērtību, veikals “Drogas”, kas atrodas Kurzemes prospekts 141 tirdzniecības centrā ir pārvietots un atradīsies pircējiem daudz ērtāk pieejamā vietā. Pircēji veikalā laipni gaidīti darba dienās un brīvdienās no plkst.09:00 līdz 22:00.

AS “Drogas” ir lielākais mazumtirdzniecības veikalu tīkls skaistumkopšanas, veselības, higiēnas un sadzīves preču segmentā Baltijā ar 142 veikalu Latvijā un Lietuvā.

Saistītie raksti

Latvijā “Drogas” ir pārstāvētas visplašāk – klientiem pieejami 88 veikali, Lietuvā atvērti 54 veikali “Drogas”. “Drogas” Latvijā un Lietuvā kopumā nodarbina vairāk nekā 1300 darbiniekus. No 2004. gada “Drogas” ir mazumtirdzniecības grupas “A.S. Watson Group” uzņēmums.

“A.S. Watson Group” ir starptautiski zināmā un multinacionālā konglomerāta “CK Hutchison Holdings Limited” sastāvā, kura darbības sfēras ir ostas un ar to saistītie pakalpojumi, mazumtirdzniecība, infrastruktūra, enerģija un telekomunikācijas vairāk nekā 50 valstīs.

LA.lv