Mobilā versija
+3.8°C
Zane, Zuzanna
Svētdiena, 19. februāris, 2017
27. janvāris, 2016
Drukāt

FOTO: Grāmatas “Aiz šiem vārtiem vaid zeme. Salaspils nometne: 1941-1944″ atvēršana (7)

Grâmatu prezentâcija

Grāmatas prezentâcija. Starptautiskajā holokausta piemiņas dienā Latvijas Kara muzejā notiek Kārļa Kangera, Ulda Neiburga un Rudītes Vīksnes grāmatas "Aiz šiem vārtiem vaid zeme. Salaspils nometne 1941.-1944." atvēršana. Smilšu iela 20. 27/01/2016 foto: Timurs Subhankulovs/Latvijas Avīze

Iznākusi ilgi gaidīta grāmata – vēsturnieku Kārļa Kangera, Ulda Neiburga un Rudītes Vīksnes grāmata “Aiz šiem vārtiem vaid zeme. Salaspils nometne: 1941-1944″.

Monogrāfija stāsta par Salaspils nometnes rašanos, celtniecību, pārvaldi, ieslodzītajiem, dienas kārtību, darbu, represijām un nometnes likvidēšanu. Bagātais atmiņu, dokumentu un liecību, kā arī fotomateriālu klāsts ļauj katram ieskatīties tālaika notikumos.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Vai tad par vācu okupantu darbības seku noniecinašanu nedraud kriminālatbildība?

  2. Valters un Rapa, Jānis Roze grāmatnīcās arī ir.

  3. spriežot pēc prezentācijas Atbildēt

    tas ir NA pasutits darbs. NA jau gadiem ilgi cenšas iestāstit ka salaspils bija skautu un gaidu vasaras atpūtes nometne. nez kā uz to skatās eiropas savieniba kur vispār noliegt āriešu varoņdarbus un “darba nometnes”ir krimināli sodāms pasākums

  4. Apsveicami!
    Kur šo grāmatu varēs iegādāties?
    Mans tēvs, Otto, Atis Kļaviņš bija ieslodzīts šajā nometnē 1944. gada rudenī. Tad tika pārvests uz Štuthovas nometni, nogalināts 1945. gada janvārī. Divas nedēļas pēc manas nākšanas pasaulē.

TV3: Juta Strīķe piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas pasākumā (10)Bijusī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbiniece Juta Strīķe sestdien piedalījusies Jaunās Konservatīvās partijas (JKP) rīkotajā pasākumā Ķekavā, vēsta TV3 Ziņas.
Armijas hidrotērpu iegādes dīvainības (5)Kādam uzņēmumam, kas piedalījās Nacionālo bruņoto spēku (NBS) izsludinātajā sauso hidrotērpu iepirkumā, ir nācies apstrīdēt to tiesā, jo izrādījies, ka uzvarējušā pretendenta piedāvātie hidrotērpi neatbilst iepirkuma nolikuma prasībām.
Draugiem Facebook Twitter Google+