Mobilā versija
+2.1°C
Niklāvs, Nikola, Nikolajs, Niks
Otrdiena, 6. decembris, 2016
30. aprīlis, 2014
Drukāt

Foto: Saeimas deputāti sakopj Jāņa Čakstes dzimtas māju apkārtni

Foto: SaeimaFoto: Saeima

Saeimas deputāti un darbinieki trešdien tradicionālajā parlamenta pavasara talkā “Dāvana Latvijai” sakopa Satversmes sapulces prezidenta un pirmā Latvijas Valsts prezidenta Jāņa Čakstes dzimtas māju “Auči” apkārtni, informē Saeimas Preses dienestā.

Šā gada talkā piedalījās gan Saeimas deputāti, gan darbinieki, kā arī 4. Jauniešu Saeimas deputāti. Kopīgi sakopts bijušā prezidenta dzimtas māju pagalms, parks un tuvējā apkārtne, Čakstes un viņa tēva stādītais augļu dārzs un liepu aleja.

Pavasara talka ir ikgadēja Saeimas tradīcija, kas ir simboliska dāvana Latvijai, atzīmējot valsts neatkarības atjaunošanas gadadienu. Šo tradīciju iedibināja bijušais Saeimas priekšsēdētājs Indulis Emsis.

Pēc viņa iniciatīvas 2007. un 2008.gada pavasarī Saeimas deputāti un darbinieki atjaunoja rudens vētrās izpostīto Jūrmalas kāpu aizsargjoslu.

2009.gada talkā ar ātri augošām apsēm tika apstādīti vairāk nekā divi hektāri zemes, bet gadu vēlāk netālu no Engures tika iestādīts jauns priežu mežs. Savukārt aizpērn un pērn Saeimas deputāti un darbinieki sakopa Jāņa Čakstes dzimtas māju apkārtni.

Pievienot komentāru

Pārsteigums! Taksometrā atrod "Kinder Surprise" olu ar narkotikāmRīgas Pašvaldības policijas (RPP) darbinieki taksometrā pie taksista un trim pasažieriem atradusi "Kinder Surprise" olu ar narkotikām.
Draugiem Facebook Twitter Google+