×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
18. janvāris, 2012
Drukāt

Francijas ministrs zādzību skaita pieaugumā vaino ārzemniekus

Foto - AFPFoto - AFP

Francijā 2011. gadā par 16 procentiem pieaudzis ar ielaušanos notikušo zādzību skaits, kas lielā mērā skaidrojams ar ārzemnieku uzdarbošanos, apliecināja iekšlietu ministrs Klods Geons, vienlaikus norādot, ka kopējais noziegumu skaits pērn valstī gājis mazumā.

Noziegumu skaits “turpina sarukt jau devīto gadu pēc kārtas”, vēl pirms oficiālo datu izziņošanas radio RTL sacīja ministrs, piebilstot, ka uzbrukumu skaits cilvēkiem ir “stabils”, bet “ekonomisko noziegumu skaits sarūk”. Viņš arī apstiprināja, ka par 16 procentiem pieaudzis zādzību ar ielaušanos skaits, kad ielaušanās notikusi iedzīvotāju pamata dzīvesvietās un otrajās mājās.

Ministrs arī norādīja, ka šo zādzību skaita pieaugumā lielā mērā vainojami ārzemnieki. Īpaši šajā sakarībā viņš izdalīja iebraucējus no “Centrāleiropas un Austumeiropas”. Ministrs atzina, ka tā ir “jauna parādība, kuru apkarot ir visai sarežģīti”, jo “šie cilvēki ātri pārvietojas no vienas valsts uz otru”. Sociālistu opozīcija savukārt uzskata, ka valdības noziedzības apkarošanas politika pieredzējusi “neveiksmi”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+