×
Mobilā versija
+11.0°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
26. jūnijs, 2012
Drukāt

Gulbis nesaņem speciālo ielūgumu dalībai Londonas olimpiskajās spēlēs

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Latvijas vadošais tenisists Ernests Gulbis nav saņēmis speciālo ielūgumu jeb “wild card” dalībai šīgada Londonas olimpiskajās spēlēs.

Otrdien Starptautiskā Tenisa federācija (ITF) publiskoja Olimpiādes tenisa turnīra galējo dalībnieku sastāvu, tomēr Gulbja vārds tajā nav atrodams.

Gulbis cerības pakāpties uz pietiekoši augstu vietu ATP pasaules rangā, lai kvalificētos Londonas olimpiskajām spēlēm, zaudēja pēc izstāšanās no Francijas atklātā čempionāta jau pirmajā kārtā.

Vēlāk Latvijas Tenisa savienība (LTS) pieprasīja īpašo uzaicinājumu savam sportistam dalībai olimpiskajās spēlēs, cerot tikt pie viena no astoņiem ielūgumiem.

Vadoties pēc ģeogrāfiskā principa un galvenokārt uzaicinot uz Olimpiādi sportistus, kuru valsts pārstāvji nav nodrošinājuši dalību tenisa olimpiskajā turnīrā, ITF speciālos ielūgumus piešķīra austrālietim Leitonam Hjūitam, brazīlietim Tomašam Beluči, kanādietim Vasekam Pospišilam, indietim Somdevam Devarmanam, rumānim Adrianam Unguram, slovēnim Blazam Kavčičam, tunisietim Malekam Jaziri un ukrainim Serhijam Stahovskim.

Pašlaik ir zināms, ka Londonas olimpiskajām spēlēm ir kvalificējušies 42 Latvijas sportisti. Latvijas sportisti piedalīsies 12-13 sporta veidos no 26 sporta veidiem, kuros olimpiskajās spēlēs tiks sadalīti 302 medaļu komplekti. Lēmumu par Latvijas valsts komandā iekļautajiem sportistiem Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) izpildkomitejas sēdē pieņems 9.jūlijā.

Šī gada Londonas olimpiskās spēles notiks no 27.jūlija līdz 12.augustam.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+