Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 11.martam. Esi kā saulīte – spīdi! 0

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena

Saules saikne ar Neptūnu, iztēles planētu, šogad iekrīt tavā dzimšanas dienā, tāpēc tev būs īpaši viegli pielāgoties citu cilvēku noskaņojumiem. Tieši šī iemesla dēļ tev jābūt uzmanīgam, kuru cilvēku kompānijā tu vēlies atrasties. Izvairies no negatīviem, ciniskiem cilvēkiem.

Auns

Turpmāko dienu laikā izdevības, lai uzlabotu sevi, nebūs tālu jāmeklē, tāpēc esi modrs un gatavs rīkoties, kad rodas izdevība. Nekas nav neiespējams, ja tu to pietiekami vēlies un tev kā Aunam ar savu ambiciozitāti to vajadzētu spēt panākt.

Vērsis

Turpmākās diennakts laikā ļauj savam prātam brīvi klīst tur, kur pašam labpatīkas. Ļauj sev sapņot. Sapņi, kuri citiem var šķist pārāk tālejoši un nereāli, patiesībā nav nemaz tik grūti realizējami arī dzīvē. Nostādi sev mērķi un neapstājies pirms to neesi sasniedzis!

Dvīņi

Tu vari nebūt pilnībā apmierināts ar pārmaiņām, kuras norisinās šobrīd, bet tavi instinkti saka priekšā, ka kaut kādā ziņā no tām būsi ieguvējs, tāpēc paturi savas šaubas pie sevis un necel traci. Drīzāk vēro, kā tas viss izvēršas, un iesaisties tikai, ja tas ir nepieciešams.

Vēzis

Tev netrūkst ideju vai pašpārliecinātības, lai tās izmantotu, bet tev vajadzētu tās vairāk paturēt pie sevis. Planētas brīdina, ka šis nav piemērots laiks, lai dalītos ar to, ko zini, pat ne ar cilvēkiem, kuri domā līdzīgi. Nogaidi līdz piemērotākam brīdim.

Lauva

Ja tava ikdienas rutīna ir kļuvusi pārāk paredzama, tagad ir īstais brīdis, lai kaut ko darītu lietas labā. Turpmāko pāris dienu laikā būs vērā ņemami apvērsumi tavā darba vidē. Izmanto tos savā labā!

Jaunava

Vai tas patiešām ir iespējams, ka šobrīd notiek tik daudz labu lietu un ka tik daudz no tā dodas tavā virzienā? Jā, protams, ka ir, un šīs lietas nebeigsies, kamēr vien ticēsi tam, ka esi to pelnījis.

Svari

Visa veida attiecības šobrīd atrodas pozitīvā zvaigžņu ietekmē. Pat tad, ja pēdējā laikā ir bijusi asa vārdu apmaiņa, tu, ja vēlies, vari visu vērst par labu un atkal būt draugos ar pirmītējo pretinieku. Dažreiz nelielas nesaprašanās var novest pie lielas mīlestības.

Skorpions

Turpmākās diennakts laikā izdari kaut ko īpašu, kaut ko tādu, ko aculiecinieki nekad neaizmirsīs. Tas var nebūt tik vienkārši, cik izklausās, it īpaši tāpēc, ka pagātnē esi darījis tik daudz īpašu un pārsteidzošu lietu, bet tu noteikti spēsi kaut ko izdomāt!

Strēlnieks

Tu šodien un atlikušo nedēļu strādāsi īpaši smagi un nevis naudas vai slavas dēļ, bet gan tāpēc, ka vēlies pierādīt, ka mērķi, kuru sev uzstādīji pirms kāda laika, ir iespējams sasniegt. Ja iznākumā būsi ieguvējs arī citos veidos – tas ir kā bonuss.

Mežāzis

Visums šobrīd ir nostājies tavā pusē. Ko tas nozīmē praksē? Tas nozīmē, ka tu vari un tev vajadzētu darīt kaut ko atcerēšanās vērtu vēl daudzus gadus vēlāk. Kas tas ir? Tas tev ir jānoskaidro pašam.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tavas domas šobrīd galvenokārt rosās ap darbu, bet tu nedrīksti aizmirst par jautājumiem, kuri ir saistīti ar mājām. Kosmiskā aktivitāte apvidū, kas atbild par tavu mājas dzīvi, nozīmē, ka tev ir jāatrod laiks tiem, kurus mīli. Daudz laika!

Zivis

Ceļojumu un sabiedriskās aktivitātes šobrīd atrodas pozitīvā zvaigžņu ietekmē, tāpēc nesēdi mājās, domājot par to, kādas apbrīnojamas lietas varētu notikt kaut kur citur – piecelies un dodies atrast tās pats. Pārvietojies ātri gan garīgi, gan fiziski.

LA.lv