Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 29.septembrim. Uzzināsi, ja pamēģināsi! 16

Foto – Fotolia

Ja tev šodien ir dzimšanas diena
Tu nevari vienkārši dreifēt nezināmā virzienā, bez jebkāda noteikta mērķa padomā. Zvaigznes tavā dzimšanas dienā pieprasa, ka tev ir jākļūst nopietnam par savām ambīcijām, kuru pameti pirms apmēram gada. Tu esi ne tikai gadu vecāks, bet arī gadu gudrāks – izmanto savu pieredzi, lai liktu tām piepildīties.

Auns
Esi godīgs un līdzjūtīgs, bet neradi citiem iespaidu, ka viņi var darīt tā, kā vēlas. Planētas norāda, ka kāds mēģinās izveidot drāmu no nenozīmīgas problēmas, taču tas izdosies tikai tad, ja tu to ļausi.

Vērsis
Šobrīd tu izbaudi dzīvi, bet tu jūti, ka drīz vajadzēs pievērsties nopietnākām lietām. Šajā nedēļas nogalē pievērs lielāku uzmanību savai veselībai. Pastāv iespēja, ka ir pienācis laiks jaunai diētai vai treniņiem.

Dvīņi
Tu izbaudi atrašanos starmešu gaismā, un tev noteikti radīsies iespēja uzstāties turpmāko divu diennakšu laikā. Tas ir labi, ka tev patīk atrasties uzmanības centrā, jo tāda situācija radīsies diezgan bieži turpmāko četru vai piecu nedēļu laikā.

Vēzis
Tu atklāsi, ka tevi piesaista kāds, kura skatījums uz dzīvi ļoti atšķiras no tavējā. Ja uzsāksiet attiecības, vai tās būs saderīgas un piepildošas? Varbūt jā, varbūt nē, bet tu neuzzināsi, kamēr nepamēģināsi, tāpēc sāc jau šajā nedēļas nogalē.

Lauva
Turpmāko 48 stundu laikā pienāks brīdis, kad jutīsies tā, it kā tu būtu vienīgais, kurš nezin, kas notiek apkārt. Varbūt tā arī ir, bet pat tādā gadijumā tam nav lielas nozīmes. Nākamnedēļ viss mainīsies, tad kāpēc uztraukties?

Jaunava
Pēdējās pāris nedēļas ir bijušas ļoti baudāmas, notikumu pilnas un arī turpmākās pāris dienas sagādās patīkamus brīžus. Svarīgas attiecības kļūs dziļākas un stiprākas, un tu sāksi apzināties, cik ļoti tev ir paveicies, ka tevi tik patiesi mīl.

Svari
Tev tiks nostādīts gandrīz neiespējams nodošanas termiņš. Tu, protams, varētu pabeigt to uz pusi ātrāk un pieliekot divreiz mazākas pūles, ja vien uzzīmēsi plānu un pieturēsies pie tā, bet kur gan ir jautrība tajā?

Skorpions
Tev ir jābūt atvērtam un godīgam par savām vēlmēm. Līdz ar to, ka esi noslēpumains Skorpions, tas var nebūt viegli, bet ja vien neļausi citiem zināt, kā jūties, viņi nevarēs atbildēt tā, kā tu vēlies, lai viņi atbild. Vismaz dod dažus mājienus.

Strēlnieks
Kaut kāda veida domstarpības var būt apbēdinošas, bet jau pavisam drīz viss kopskats izskatīsies pavisam savādāk. Šķiet, šis ir viens no tiem gadījumiem, kad ir nepieciešams svaigs gaiss, lai visi iesaistītie varētu turpināt virzīties uz priekšu, pagātni atstājot aiz muguras.

Mežāzis
Netērē savu laiku, mēģinot panākt, lai citi cilvēki domā un rīkojas tāpat, kā tu – tas vienkārši nenotiks. Ja tu pieprasi tiesības atšķirties, tad tev vajadzētu ļaut arī citiem būt atšķirīgiem – daudzveidība ir tā, kura padara šo pasauli tik interesantu.

Saistītie raksti

Ūdensvīrs
Lietas patiešām paātrinās tempu līdz ar Saules pozitīvo pārvietošanos 23. datumā. Līdz tam brīdim pacenties pabeigt pēc iespējas vairāk pienākumu un nelielu uzdevumu, lai pietiktu laika kaut kam daudz grandiozākam.

Zivis
Šodien esi uzmanīgs un piedomā pie tā, ko saki, jo noteikti cilvēki uztvers tevi nopietni, varbūt pat nopietnāk nekā bija paredzēts. It īpaši darba frontē nedod sāncenšiem nūju, ar kuru viņi var tevi piedauzīt un uzvarēt. Dažreiz tu pats sev esi ļaunākais ienaidnieks.

LA.lv