Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskops Mežāzim. Stipri un godkārīgi vīrieši, netverami valdzinošas sievietes 16

Ilustrācija – Shutterstock

Saule caur Mežāža zodiaka zvaigznāju iet no 21. decembra plkst. 18.28 līdz 20. janvārim plkst. 5.09.

MEŽĀZIS – vīrietis

Mežāzis ir bikls un vienlaikus stiprs, izturīgs, maigs, bet arī godkārīgs. Klusībā viņš alkst ļaužu atzinības, bet sirds dziļumos – neārstējams romantiķis. Pēc dabas vienkāršs, viņš apjūk, dzirdot uzslavu, bet ir laimīgs, tikai neļauj priekam izpausties vētraināk.

Mežāzis pieaug un nobriest vēlāk par saviem vienaudžiem, toties ilgāk saglabā miesas un dvēseles jaunību. Ilgstošais Mežāžu nenovecošanas process var izraisīt aizdomas par neuzticību. Taču, godbijīgi izturoties pret laulību, Mežāzis sagādās jums daudz mazāk rūpju nekā pārējās zodiaka zīmes. Mežāži, kuri neuzdrošinās spert atbildīgu soli, piemēram, apprecēties, izdarīs to tad, kad iegūs pilnīgu ekonomisku patstāvību un spēs uzturēt ģimeni saskaņā ar saviem priekšstatiem.

Sievu Mežāzis meklē ilgi un izvēlīgi. Viņa izredzētai jāatbilst Mežāža priekšstatam par ideālu ģimenes māti: jābūt uzticamai, mīlošai, pacietīgai, viņai jāprot labi gatavot, jāuztur māja priekšzīmīgā kārtībā un jāprot saprasties ar viņa ģimeni un radiem. Mežāzim svarīgi, lai viņa sieva prot gaumīgi ģērbties, piemīt labas manieres, izglītība, lai viņa spēj radīt par sevi labvēlīgu iespaidu citu cilvēku acīs. Tikai pēc tam viņš apdomās, vai mīļotā ir skaista un vispār viņam patīk. Kaut Mežāžiem viss reglamentēts, sākot ar naudas tērēšanu un beidzot ar mīlestību, tieši ar viņiem jūs būsiet apdrošināta pret jebkura rakstura pārsteigumiem – kā emocionāla, garīga, tā arī materiāla. Citi vīrieši iztērē savas jūtas jaunībā, bet Mežāzis cienīs un mīlēs jūs visu dzīvi neatkarīgi no tā, cik sirmu matu būs jūsu frizūrā vai cik krunciņu jūsu sejā. Tā kā Mežāzim grūti izpaust emocijas, tad māciet to būt mīļam un redzami paust savas jūtas un simpātijas. Ja nedarīsiet to jau pirmajās kopdzīves dienās, nesūdzieties vēlāk, ka viņš nerunā par savu mīlestību un neizrāda mīļumu.

Mežāzis – īstens tēvs šā vārda klasiskajā izpratnē. Viņš pieprasa, lai bērni to cienītu, klausītu un ievērotu stingru disciplīnu. Viņš savukārt būs uzticams tiem līdz sirds dziļumiem un pat spējīgs uz pašuzupurēšanos. Mežāži tēvi nelutina bērnus un nebojā to raksturu ar visatļautību. Vienīgais, ko tiem varētu pārmest, – pārlieks skarbums. Toties Mežāži ir lieliskākie vectēvi.

MEŽĀZIS – sieviete

Sievieti Mežāzi nenosauksi par ļoti daiļu, tomēr tai piemīt īpaša, netverama pievilcība un valdzinājums. Jutīgas ādas dēļ sieviete Mežāzis reti lieto kosmētiku, bet, ja lieto, tad ļoti mēreni. Tomēr pati daba gādā, lai dzīves otrajā pusē, kad citas sievietes jau noziedējušas, viņa vēl arvien izskatītos jaunavīga un pievilcīga. Sieviete Mežāzis ļoti lēni noveco, tāpēc spēj apburt apkārtējos līdz pat sirmam vecumam.

Viena no labākajām Mežāža rakstura īpašībām ir laba audzināšana un prasme savaldīties, tādēļ pēc viņas nevainojamajām manierēm un uzvedības jūs nenoteiksiet viņas patieso izcelšanos. Pateicoties Mežāža gribasspēkam un milzīgai savaldībai, var likties, ka viņai vienmēr ir labs un līdzsvarots garastāvoklis. Tomēr iekšēji viņai ir tieksme uz drūmu, pesimistisku un melanholisku noskaņojumu, tāpēc jāpieliek ne mazums pūļu, lai ar to cīnītos.

Mīlas lietās, īpaši iesākumā, kad viņa par partneri nav pārliecināta, jūtas nedroša. Tiklīdz viņa sapratīs, ka esat viņas izredzētais, spēs pārsteigt jūs ar maigumu, mīļumu un pat kaislīgumu. Pēc viņas pārliecības, dzīvē jāizraugās augsti mērķi un jāsasniedz tie, neraugoties uz šķēršļiem, kas rastos ceļā. Tikai šāda dzīve tai šķiet patiesi romantiska, nevis laimes apdziedāšana zaru būdiņā. Ģimenes dzīvē Mežāzis seko ieviestajai kārtībai, iedibinātām tradīcijām un stingrai etiķetei.

Vīrietim, kurš izvēlējies Mežāzi par sievu, būs jāciena un jāgodā viņas ģimene, jo arī viņa cienīs laulātā ģimenes locekļus. Laulībā viņai vajadzīga jūsu izpratne, atbalsts un rūpes, lai pārvarētu neticību sev un saviem spēkiem. Savukārt pretī par to viņa dāvās savu mīlestību un uzticību, kas pavadīs jūs visu dzīvi.

Saistītie raksti

Turklāt Mežāzis ir vienīgās sievietes, kuras patiesi iepatīkas savai vīramātei, jo viņa prot būt lieliska sieva, namamāte un mamma saviem bērniem. Sievietes Mežāža māja izskatās tā, it kā to apsaimniekotu burve ar veselu pulku palīgu – tik kopta un omulīga tā ir.

Attiecībās ar bērniem Mežāzis izrāda stingrību: audzina viņos cieņu pret radiem un vecākiem cilvēkiem, māca disciplīnu un labas manieres. Mīlestība pret bērniem neizpaužas saldās bučās un lutināšanā, bet ieinteresētībā un pacietībā. Iespējams, ka kādreiz stingrības ir par daudz, bet pieauguši bērni par to ir pateicīgi.

LA.lv