Mobilā versija
+4.3°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
1. aprīlis, 2015
Drukāt

Īrijā atklāj izstādi par traģiskajiem notikumiem Latvijā 1941. gadā (1)

Foto: Ārlietu ministrijaFoto: Ārlietu ministrija

Otrdien, 31. martā Balinaslo pilsētas bibliotēkā Galvejas grāfistē Latvijas vēstnieks Īrijā Dr Gints Apals ar priekšlasījumu par Latvijas vēsturi atklāja izstādi “Latvijas traģēdija. 1941”, vēsta Ārlietu ministrija.

Pasākumā piedalījās Galvejas grāfistes padomes priekšsēdētāja Mērija Hoda, pilsētas domes pārstāvji, bibliotēkas vadītājs Pīters Rabits un apmeklētāji no vietējās sabiedrības vidus.

Latvijas okupācijas muzeja un muzeja “Ebreji Latvijā” kopīgi veidotā izstāde “Latvijas traģēdija.1941” ir daļa no Latvijas prezidentūras Eiropas Padomē kultūras programmas Īrijā. Tā atspoguļo Latvijas vēstures traģiskos notikumus un veltīta šajos notikumos cietušo Latvijas iedzīvotāju piemiņai. Centrālā tēma izstādē ir deportācijas un holokausts, taču akcentēti arī citi svarīgi 1941. gada notikumi.

Izstāde būs skatāma Balinaslo bibliotēkā līdz 18. aprīlim. Pirms tam izstāde bija apskatāma Tuberkerijā, Slaigo grāfistes bibliotēkā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Latvijas latvietis Atbildēt

    Kad būs izstāde par okupāciju, ko krievi veica no 1945.-1991.gadam?

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (18)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+