×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.2°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
14. aprīlis, 2014
Drukāt

Baldonieks: Sprukta nostāja ir strikta (1)

baldonieks

Komentāru par pirmajām divām pārbaudes spēlēm Somijā (1:5 un 1:5) sarunā ar “LA” sniedza Latvijas hokeja izlases ģenerālmenedžeris Māris Baldonieks.

“Somijā mums bija daudz jaunu hokejistu, kuri nākotnē varētu spēlēt pamatsastāvā. Pārbaudījām viņus kaujas ap­stākļos un izdarījām secinājumus, bet nevēlos nevienu izcelt. Vienmēr gribas uzvarēt, taču, lai iespēlētu jaunos, reizēm nākas upurēt rezultātu, lai gan es pieļāvu, ka pretinieku pārsvars būs vēl lielāks. Somijas un Latvijas hokeja rezerves tomēr nav salīdzināmas,” atzina Baldonieks. “Īsti skaidrs tas nav, bet teorētiski izlasei, kas “Euro Hockey Challenge” divu gadu kopvērtējumā paliek pēdējā vietā, var nākties atdot vietu kādai citai valstij. Tas nebūtu labi, jo te ir iespēja sacen­sties ar stiprākajām Eiropas izlasēm, un stabilitāte pārbaudes spēlēm ir ļoti vērtīga.

Šonedēļ turpināsim treniņus Ozolniekos. No pirmdienas mums pievienojas Lauris Dārziņš, Mārtiņš Cipulis un Armands Bērziņš. Ervīns Muštukovs Somijā pastiepa potīti, bet nekas nopietns neesot.

Kā varu komentēt baumas, ka Jānis Sprukts šopavasar nespēlēs izlasē? Redzēsim, vēl ir daudz laika. Bet, jā – viņa nostāja ir strikta, esot noguris. Ar pārējiem, kam nupat beigusies sezona – Kasparu Daugaviņu, Miķeli Rēdlihu, Artūru Kuldu, turpinās pārrunas.

Paldies par darbu pateicām Edgaram Kļaviņam, Mikam Lipsbergam un Artūram Kuzmenkovam. Viņi ir centīgi puiši un nākotnē ir labas iespējas iekļūt izlasē, bet šoreiz treniņus vairs neturpinās.”

 

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Vismaz Lauris. Citādi jau nevar saprast, kas tā par izlasi.

Draugiem Facebook Twitter Google+