×
Mobilā versija
Brīdinājums +19°C
Vilis, Vilhelms
Svētdiena, 27. maijs, 2018
26. februāris, 2014
Drukāt

Jevgēņijs Pļuščenko veselības problēmu dēļ atceļ šovu Rīgā

Foto - LetaFoto - Leta

Daiļslidotājs Jevgēņijs Pļuščenko piedalās "Volvo Open" sacensībās.

Daiļslidošanas olimpiskais čempions Jevgēņijs Pļuščenko ar lielu nožēlu ir spiests atcelt 2014. gada 11. aprīlī „Arēnā Rīga” paredzēto ledus izrādi „Čempionu un draugu šovs”. Mākslinieka veselības dēļ tiek atcelti visi šovi, kas bija paredzēti laika posmā no 2014. gada 3. marta līdz 29. aprīlim.

Ziemas Olimpisko spēļu laikā Sočos Jevgēņijs Pļuščenko ieguva mugurkaula traumu. Pēc sportista ārstu slēdziena viņam ir paredzēta operācija 2014. gada 2. martā, kā rezultātā ārstējošie speciālisti uzstājuši uz visu pasākumu atcelšanu rehabilitācijas periodā, kas varētu ilgt vismaz 3 mēnešus.
Sportista pārstāvji informē, ka daļa no plānotajiem šoviem varētu notikt pēc pilnīgas J.Pļuščenko rehabilitācijas pēc operācijas.
Kā informēja Latvijas pasākuma organizatoru pārstāve Inga Kadeka: „Sportista pārstāvji mūs informēja, ka ārsti lūguši atcelt visus ieplānotos šovus viņa veselības stāvokļa dēļ, t.sk., Rīgā plānoto pasākumu 11. aprīlī. Pats Jevgēņijs Pļuščenko atvainojas ikvienam sava talanta cienītājam par sagādātajām neērtībām, kas radušās viņa veselības problēmu dēļ, kā arī cer uz sapratni par radušos situāciju.”
Daļa Krievijā plānoto pasākumu notiks aprīlī sportista atbalstam, bet tajos piedalīsies tikai viņa draugi, kas bija plānojuši piedalīties arī Rīgas šovā.
Visiem, kuri iegādājušies biļetes uz J.Pļuščenko ledus izrādi „Čempionu un draugu šovs”, aicinām saglabāt biļetes, kuras būs iespējams atgriezt „Biļešu serviss” kasēs, sākot ar 10. martu.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+