×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
19. septembris, 2012
Drukāt

Ķīļa idejas novērtē atzinīgi


Valsts prezidents Andris Bērziņš vakar vizītes laikā Neretā atzinīgi novērtēja izglītības un zinātnes ministra Roberta Ķīļa izteiktās idejas par reformu nepieciešamību augstākajā izglītībā, kā arī uzsvēra, ka mazo lauku skolu liktenis ir vitāli nozīmīgs Latvijai, tādēļ tās pēc iespējas būtu jāsaglabā arī nākotnē. 


 

Tikšanās un detalizēta saruna ar Ķīli Bērziņam paredzēta oktobra sākumā.

Vakar, uzturoties darba vizītē Neretas novadā, Valsts prezidents tikās ar pašvaldības deputātiem, apmeklēja Neretas Jāņa Jaunsudrabiņa vidusskolu un Jāņa Jaunsudrabiņa muzeju “Riekstiņi”, kā arī viesojās Baltijas valstīs unikālā liellopu izsoļu namā “Baltijas liellopu izsoļu nams”.

Novērtējot Neretas novadā apmeklējuma laikā redzēto, Valsts prezidents atzina, ka Neretas novada teritorijā plānošana ir notikusi sabalansēti un pārdomāti. Vienlaikus, tiekoties ar Neretas novada deputātiem un diskutējot par valsts attīstību kopumā, Bērziņš un pašvaldības deputāti bija vienisprātis par to, ka, valstij atkopjoties no ekonomiskās krīzes, būtu stingri jāievēro taupība un jāpārdomā publiskā finansējuma projekti, atsakoties finansēt tādus, kas nākotnē uzturēšanas ziņā var prasīt nesamērīgi augstas izmaksas.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+