Mobilā versija
-0.8°C
Evija, Raita, Jogita
Sestdiena, 3. decembris, 2016
15. decembris, 2015
Drukāt

Krāsainais viedpulkstenis

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Kompānija “Polar” radījusi savu jaunāko pēdējā laikā tik populāro viedpulksteni “A360”, kas ne tikai spēj piedāvāt savus tiešos uzdevumus, bet arī noteikt dienā noieto soļu skaitu, attālumu, sadedzinātās kalorijas un miegā pavadīto laiku.

Pulkstenim gan nav GPS funkcijas, līdz ar to nav iespējams sekot līdzi ātrumam un distancei skrienot. Ar vibrāciju pulkstenis lietotājam paziņo, ka tas pārāk ilgu laiku pavadījis sēžot. Ja krāsainais pulkstenis savienots ar viedtālruni (atbalsta “iOS” vai “Android” sistēmas), vibrācija norāda arī uz ienākošajiem zvaniem, īsziņām, kalendāra un sociālo mediju jaunumiem. Visbeidzot gudrais pulkstenis apveltīts ar iebūvētu optisko pulsometru. “A360” gan maksā prāvu summu – apmēram 190 eiro, kas ir vairāk nekā tā tiešajiem konkurentiem “Fitbit Charge HR” un “Jawbone Up3”. To var iegādāties piecās krāsās – melnā, baltā, zaļā, zilā un rozā.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+