Mobilā versija
+4.6°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
26. decembris, 2013
Drukāt

Krievija grasās ierobežot Igaunijas piena un zivju produktu importu (6)

Foto- LETAFoto- LETA

Krievija tuvāko trīs nedēļu laikā varētu noteikt ierobežojumus Igaunijas piena un zivju produktu importam, otrdien pavēstīja Krievijas Federālā veterinārās un fitosanitārās uzraudzības dienesta (“Rosseļhoznadzor”) priekšsēdētāja vietnieks Aleksejs Aleksejenko. Ierobežojumi varētu tikt noteikti 11 ražotāju produkcijai.

“Patlaban notiek dokumentu noformēšana. Domāju, ka ierobežojumi tiks noteikti minimālais divu trīs nedēļu laikā, lai bizness tam paspētu sagatavoties. Tie skars piecus piensaimniecības uzņēmumus un sešus uzņēmumus, kas ražo zivis un zivju produkciju,” sacīja amatpersona.

Šāds lēmums pieņemts, ņemot vērā Igaunijā notikušo piena un zivju produktu ražošanas uzņēmumu pārbaudes. Krievijas iestādei galvenokārt pretenzijas bijušas pret nepietiekamo produkcijas kontroli šajos uzņēmumos.

“Piemēram, “melno” un “balto” zonu sajaukšana, tas ir, to zonu, kur jāatrodas neapstrādātajai un gatavajai produkcijai,” norādīja Aleksejenko, piebilstot, ka uzņēmumos nav iespējams izsekot gatavo produkciju.

Patlaban piegādēm uz Krieviju ir akreditēti 12 Igaunijas uzņēmumi, kas ražo piena produktus, un 41, kas ražo zivju produktus, liecina “Rosseļhoznadzor” tīmekļa vietnē pieejamā informācija.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. pashiem nebuus ko eest!!! laimigu jauno gadu saucas Aleksejenko savai tautai uzsauc 😉

  2. Krievi vienmēr kaut ko ierobežo. Padomā un atkal ierobežo. Tāds dzīvestils.

  3. Vai tas ir saskaņā ar PTO direktīvām, vai gribas Baltijas valstis nolikt uz ceļiem un pakļaut ???

  4. Nav ar tiem krievnacistiem vispār ko tirgoties, jāatīsta citus tirgus.

  5. Vai Bērziņš jau gatavo pateicības vēstījumu Putinam, lai būtu gatavs, kad pienāks mūsu kārta?

  6. Latvija lai gatavojas!

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+