Mobilā versija
+2.2°C
Haralds, Almants
Ceturtdiena, 23. februāris, 2017
26. decembris, 2013
Drukāt

Krievija grasās ierobežot Igaunijas piena un zivju produktu importu (6)

Foto- LETAFoto- LETA

Krievija tuvāko trīs nedēļu laikā varētu noteikt ierobežojumus Igaunijas piena un zivju produktu importam, otrdien pavēstīja Krievijas Federālā veterinārās un fitosanitārās uzraudzības dienesta (“Rosseļhoznadzor”) priekšsēdētāja vietnieks Aleksejs Aleksejenko. Ierobežojumi varētu tikt noteikti 11 ražotāju produkcijai.

“Patlaban notiek dokumentu noformēšana. Domāju, ka ierobežojumi tiks noteikti minimālais divu trīs nedēļu laikā, lai bizness tam paspētu sagatavoties. Tie skars piecus piensaimniecības uzņēmumus un sešus uzņēmumus, kas ražo zivis un zivju produkciju,” sacīja amatpersona.

Šāds lēmums pieņemts, ņemot vērā Igaunijā notikušo piena un zivju produktu ražošanas uzņēmumu pārbaudes. Krievijas iestādei galvenokārt pretenzijas bijušas pret nepietiekamo produkcijas kontroli šajos uzņēmumos.

“Piemēram, “melno” un “balto” zonu sajaukšana, tas ir, to zonu, kur jāatrodas neapstrādātajai un gatavajai produkcijai,” norādīja Aleksejenko, piebilstot, ka uzņēmumos nav iespējams izsekot gatavo produkciju.

Patlaban piegādēm uz Krieviju ir akreditēti 12 Igaunijas uzņēmumi, kas ražo piena produktus, un 41, kas ražo zivju produktus, liecina “Rosseļhoznadzor” tīmekļa vietnē pieejamā informācija.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. pashiem nebuus ko eest!!! laimigu jauno gadu saucas Aleksejenko savai tautai uzsauc 😉

  2. Krievi vienmēr kaut ko ierobežo. Padomā un atkal ierobežo. Tāds dzīvestils.

  3. Vai tas ir saskaņā ar PTO direktīvām, vai gribas Baltijas valstis nolikt uz ceļiem un pakļaut ???

  4. Nav ar tiem krievnacistiem vispār ko tirgoties, jāatīsta citus tirgus.

  5. Vai Bērziņš jau gatavo pateicības vēstījumu Putinam, lai būtu gatavs, kad pienāks mūsu kārta?

  6. Latvija lai gatavojas!

Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+