Mobilā versija
Brīdinājums +2.1°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Svētdiena, 26. februāris, 2017
16. decembris, 2014
Drukāt

Krievijas apgabalā aizliedz izrunāt vārdu “krīze” (8)

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Kalugas apgabalā, Krievijas vidienē, aizliegts izrunāt vārdu “krīze”, paziņojis apgabala gubernators Anatolijs Artamonovs.

Viņš arī norādīja, ka investīciju politikā un normatīvajā likumdošanas bāzē ir jāveic iekšējais audits.

“Jāpadomā, varbūt mēs kaut ko vēl neesam paredzējuši. Tam noteikti būs rezultāti. Krīze, droši vien, ir, bet šo vārdu izrunāt mēz aizliedzam,” sacīja gubernators.

Viņš atgādināja, ka mazais, vidējais un lielais bizness apgabalā var izmantot daudzas atlaides, arī ienākuma nodokļa atlaides. Reģionā ir izveidoti industriālie parki, kuros ir laukumi ražotņu izvietošanai.

Gubernators arī ierosināja kapitālu amnestiju, solot uzņēmējdarbību “apņemt ar rūpēm”.

“Lūdzu, lai izvieto savus kapitālus, rada ražotnes, teiksim priekšā, kādas labāk veidot, viņi saņems visas atlaides, kuras citi investori nesaņems. Mums tas būs izdevīgi,” solīja Artamonovs.

Pievienot komentāru

Komentāri (8)

  1. Krievijā aizliedz teikt vārdu “ķrīze”, bet Latvijā aizliedz runāt par Krieviju. Viss ir aizliegts,-ja kaut ko pateiksi labu par Krieviju, tu jau esi savas tautas nodevējs. Visu laiku ir jāciena mūsu aptrakušie nacionālisti.,debīli un idioti!!!

  2. Lai tikai neaizliedz vārdu – sekss!

  3. jāsaka – straujšs uzplaukums

  4. Drīzāk būs kapitālu amnesija ne viss amnestija.

  5. Kā teica krievu klasiķe Kamenskaja “epidersija”.

  6. Lai nosauc to par optimizāciju.

  7. Labāk “frontes iztaisnošana” nekā “atkāpšanās”.

  8. Jā,mums arī nevajadzētu sevi negatīvi ietekmet…

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+