×
Mobilā versija
Brīdinājums +29.1°C
Aleksis, Alekss, Aleksejs
Otrdiena, 17. jūlijs, 2018
14. februāris, 2018
Drukāt

Franks Gordons: Bail no tā, kas notiks, ja Putina vairs nebūs (23)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Vinstons Čerčils reiz teica, ka “Krievija ir mīkla”. Arī patlaban Krievijā notiek šis tas mīklains un intriģējošs. Apstākļos, kad bez mitas turpinās Rietumu (ASV, NATO) un Putina Krievijas politiskā un stratēģiskā pretstāve, janvāra beigās slepenā vizītē uz Vašingtonu devās Krievijas Federālā drošības dienesta (FSB) vadītājs Aleksandrs Bortņikovs (tas pats, kurš pērn decembrī presē attaisnoja staļinisko teroru), ārējā izlūkdienesta (SVR) direktors Sergejs Nariškins un armijas ģenerālštāba Galvenās izlūkošanas pārvaldes (GRU) priekšnieks Igors Korobovs. Galveno Krievijas drošībnieku trijotne! Pirmie divi Vašingtonā tikušies ar ASV Galvenās izlūkošanas pārvaldes (CIA) direktoru Maiku Pompeo. Informāciju par šo “slepeno” vizīti izpauda laikraksti “Washington Post” un “New York Times”, atzīmējot, ka visi trīs ietilpst to personu sarakstā, uz kuriem attiecas ASV sankcijas.

Kā mēdz teikt, “mini manu mīklu”. Amerikāņu specdienesti, atbildot uz neizbēgamiem jautājumiem, kategoriski apgalvoja, ka šo sarunu temats bijusi “vienīgi” cīņa pret starptautisko teroru. Pašā Krievijā dažos portālos un sociālajos tīklos tika “murmulēts”, ka Vašingtonā runa bijusi par gaidāmajām Krievijas prezidenta vēlēšanām un to varbūtējām “sekām”. Ej nu sazini!

Pēc šīs noslēpumainās vizītes sestdien, 3. februārī, visās Krievijas pilsētās tika sarīkots rūpīgi plānots patriotisks “ļembasts” ar saukli “Krievija manā sirdī”. Netrūka, protams, Putina ģīmetņu, un Kremļa mūru pavēnī notika koncerts ar superpatriotisku zvaigžņu piedalīšanos. Zīmīgi bija kādas maskavietes vārdi sarunā ar BBC korespondenti: “Man bail no tā, kas notiks, ja Putina vairs nebūs.” Krievijas pilsētās pasākuma dalībniekus veda no provinces ar autobusiem, taču pat Maskavā publikas pieplūdums bija ne īpaši liels. Bet, tavu brīnumu, Čečenijas metropolē Groznijā “vietējais vietvaldis” Ramzans Kadirovs sapulcināja 170 tūkstošus (!) islāmticīgo kalniešu, kas skandēja: “Krievija manā sirdī.”

Nākas atgādināt, ka pēc ārkārtīgi asiņainā “otrā Čečenijas kara”, kad Groznija bija gandrīz pilnīgi izpostīta, tika noslēgts patiešām vēsturisks darījums, vulgāri izsakoties – “šepte”: Krievijas pusē pārgājušā čečenu nemiernieku vadoņa Ahmeta Kadirova dēls Ramzans Kadirovs garantē, ka šī zeme “uz mūžiem” paliks Krievijas Federācijas sastāvā, un “par to” Kremlis ļaus Kadirovam saimniekot Čečenijā pēc savas patikas. Ramzana valstībā valda šariata likumi, neierobežota varas iestāžu patvaļa, un Kadirovs organizē “killeru” bandas, kas rīkojas arī pašā Maskavā – pēc pasūtījuma. Kadirovs sūta savus algotņus karot Donbasā “par Krieviju manā sirdī” un tā tālāk.

Ne tikai interesants, bet arī intriģējošs ir viedoklis, kuru tagad paudis Genādija Zjuganova vietā no kompartijas kandidējošais Pāvels Grudiņins. Šis, var teikt, “superbudzis”, Vladimira Iļjiča Ļeņina vārdā nosauktās lielfermas īpašnieks, ļoti rūpējas ne jau par darbarūķu tiesībām un sociālo taisnību, bet par impērijas paplašināšanu: intervijā portālam “nakanune.ru” viņš lika saprast, ka, prezidenta amatā ievēlēts, viņš beigšot to spēlīti ar t. s. Minskas sarunām un panākšot, lai abas Donbasa “tautas republikas” tiktu uzņemtas Krievijas sastāvā. Sak, gan jau pasaule šo krupi norīs…

Un nobeigumā vēl kāda interesanta ziņa: kā vēstī laikraksts “Nezavisimaja Gazeta”, Kremlī pieņemts lēmums – Krievijas armijas ietvaros izveidot Galveno politisko pārvaldi un katrā karaspēka vienībā jābūt pa “poļitrukam”. Jo pretstāve kļūst asāka un iesaucamie “jāaudzina, kā nākas”. Komisāri, poļitruki – nav nekā jauna zem saules, kā teicis vie-dais Zālamans.

Pievienot komentāru

Komentāri (23)

 1. [url=https://karotbetonkesimi.com]konya karot[/url]

 2. Tajā fotogrāfijā tas Pūķins neiskatās normāls, viņam ir traka cilvēka acis. Tas ir nekavējoties ievietojams Serbska institūtā.

 3. Izlasīju rakstu. Jautājums : kas ir FRANKS GORDONS??? “Bail no tā ,kas notiks ,ja Putina vairs nebūs”esot teikusi kāda maskaviete BBC korespondentam kādā sakarā te Gordons?

 4. Savu valsti ir jamil vai ka ari nebutu musu valstij jabut specigakajai gan sporta gan armijai, musu valsti jabut labakai izglitibai un tehniski atistitakai, zemnieki un nabagi bus vienmer. Bada neviens nemirs est ir smadzenes strada tas nozime katrs ir atkarigs no sevis ka dzivot, ne visi var but biznessmeni ne visi fiziski specigi.

 5. Cik bija cilvēku pasaulē, kas paredzēja PSRS straujo noprietu? Ļoti maz. Tas pats notiks ar Pūķina Ļaunuma impēriju. Un drīzāk nekā mēs domājam.

 6. Varbūt FSB šiškas braucauca uz Vašingtonu lai vienotos ,jo parādījies jauns pretinieks , es te domāju ka ne ĶTR , ne Ziemeļkoreja un ne Irāna.

 7. Gribu redzēt Pūkjina mūmiju blakus Łeńinam.

 8. labāk Putins nekā nevalnijs

 9. RASHA_PARASHA

 10. Par pilnu glāze. Saskandinot neskanēs.

 11. LA KURMIS neliekās nezińas.

 12. Ir jāsaprot, ka dominējošā ideoloģija Krievijā vienmēr ir bijis imperiālisms. Asiņainais boļševisms bija tikai līdzeklis kā impēriju saglabāt laikmeta maiņās. Marksisms, komūnisms, sociālisms — tas viss ir bijis tikai cilvēku apmānīšanai. Gorbačovs un Jeļcins saprata, ka no šīs savu laiku pārdzīvojušās imperiālās ideoloģijas ir vismas daļēji jāatkāpjas, bet impērijas fanātiķi šo modernizēšanās procesu apturēja un pagrieza Krieviju atpakaļ uz pagātni. Kas būs pēc kārtējā Imperatora? Gan jau redzēsim, Krievija ir neprognozējama. Jācer, krievu pašu dēļ, ka dekolonizācijas process turpināsies.

  • Esi gudra, erce! Jums piekreet. Bij moments ar Gorbacov un Yeltsin ka mainijas bet tad atpakal uz vecam ideejam. Varbut ja rietumi but vairak atbalstijushi but iznac. Tagad nav zinams bet jacer ka krievi sapraties ka atlaist okkupet valkstim mierig iegut atpakal neatkaribu bij vis lielakais panakums krievijai
   prieksh simt gadiem. Ceru vini sapraties ka tikai caur dekolonizacijas vini atradis celu uz labu, stipru un sekmigu Krieviju.

 13. iz Ontūna Mazpisāna pakaļas Atbildēt

  Pūķins skatās vien un lūr
  Galig’ traks uz Baltij’s jūr’;
  Nevar mierīg gulēt viņš,
  Ambiciozais punduriņš!

 14. Atkal lumpenis “Ontūns” ar savu veco peršu uzradies. Laikām kāds no Maskavas nama paraustīja viņa ķēdi.

 15. И чего хотел сказать старый еврейский старикашка?! Непонятно. Atbildēt

  !

  • Pareizi, ja no raksta ņe bū, ne bē, tad “vecā krievu starikaška” grafists kārtējo reizi par Gordona vecumu un ebrejību pabļaustīsies.

   • О как! А что, нельзя? Почему ему и вам можно писать гадости про Россию и русских?! А отвечать вам нельзя?!!! Atbildēt

    grafists.

 16. Kā vārdā tu raksti , labāk tad tā nekā eiropas uzspiestas genderizms, drīz eiropa izmiršanas ka mamuts geji un feministes nespēj neko radit, vienīgais prieks ka tur kur ir šie likumi drīz būs tuksnesi jo Eiropas cilvēks izmirs tik daudz smadzeņu eiropas vadoņiem nav.

Lasītāju aptauja
Ērika Oša zīmējums
Ēriks Ošs. Par to domāšu rīt!

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora amata konkursu izsludinās līdz augustam, taču pieteikšanās termiņš būs garš un uzvarētājs tiks nosaukts pēc Saeimas vēlēšanām, piektdien žurnālistus informēja finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS). “Lēmums par jauno VID vadītāju jāpieņem pēc oktobrī gaidāmajām Saeimas vēlēšanām, lai samazinātu spriedzi, ko rada priekšvēlēšanu periods,” sacījusi ministre.

Kā vislabāk pārdzīvot karstuma vilni?
Draugiem Facebook Twitter Google+