Mobilā versija
Brīdinājums +0.7°C
Gunārs, Vladimirs, Gunis
Ceturtdiena, 8. decembris, 2016
18. aprīlis, 2016
Drukāt

Latvijas tuvumā konstatēti pieci Krievijas bruņoto spēku kuģi (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Latvijas ekskluzīvi ekonomiskajā zonā pagājušās nedēļas nogalē konstatēti pieci Krievijas bruņoto spēku kuģi, informēja Nacionālajos bruņotajos spēkos.

Šodien 21 jūras jūdzi no valsts teritoriālajiem ūdeņiem konstatēta “Kilo” klases zemūdene. Savukārt vakar 25 jūras jūdzes no teritoriālajiem ūdeņiem identificēts “Kashtan” klases zemūdens atbalsta kuģis, bet 23 jūdzes no teritoriālajiem ūdeņiem pamanīta “Steregushchiy” klases fregate.

Pagājušā sestdienā 12 jūras jūdzes no valsts teritoriālajiem ūdeņiem konstatēts “Steregushchiy” klases kuģis un “Kilo” klases zemūdene.

Krievijas Bruņoto spēku lidmašīnas un kuģi Latvijas robežai 2015.gadā pietuvojušies vairāk nekā 270 reizes. Nacionālie bruņotie spēki bija identificējuši vairāk nekā 140 lidojumus, kā arī 130 gadījumus, kad Krievijas zemūdenes un kuģi bija pietuvojušies Latvijas teritoriālās jūras robežai.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Kuğu konstatētāji pēc ziemas jau pamodušies, drīz būtu jāmostas ari lidmašīnu konstatētājiem.

Aplamie apgalvojumi. Pēc intervijas ar Fātimu teoloģe par sievietes lomu islāmā (4)Pēc “LA” publicētās intervijas ar Līgu Fātimu Legzdiņu un “Latviešu mentalitāte sasaucas ar islāmu, prāto konvertīte Līga Fātima” lasītāji uzdeva jautājumus, vai
Draugiem Facebook Twitter Google+