Mobilā versija
-0.8°C
Meta, Sniedze
Piektdiena, 2. decembris, 2016
12. janvāris, 2016
Drukāt

Ledusskapim caurspīdīgas durvis

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“LG” prezentējuši tuvākās nākotnes ledusskapi, kas pats atver durvis. Līdzīgi kā kompānijas viedtālruņiem, arī ledusskapim ir “knock on” jeb “uzsitiena” funkcija.

Viegli uzsitot pa ledusskapja durvīm, tās kļūs caurspīdīgas. Līdz ar to varēs apskatīt ledusskapja saturu, to neatverot. Tikmēr ledusskapja durvis atveras automātiski, ja nostājas pretī sensoram, kas atrodas ledusskapja apakšā. Pilnas rokas ar iepirkumiem – tā vairs nav problēma! Interesanti, ka ledusskapis spēs atpazīt dzīvniekus, tādā veidā netīšām neattaisot ledusskapja durvis ziņkārīgam un ēst gribošam mājas mīlulim. Pagaidām gan nav zināms, cik izmaksās šāds brīnums.

Pievienot komentāru

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+