Mobilā versija
+6.9°C
Lilita, Irita, Ita
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
12. janvāris, 2016
Drukāt

Ledusskapim caurspīdīgas durvis

Publicitātes fotoPublicitātes foto

“LG” prezentējuši tuvākās nākotnes ledusskapi, kas pats atver durvis. Līdzīgi kā kompānijas viedtālruņiem, arī ledusskapim ir “knock on” jeb “uzsitiena” funkcija.

Viegli uzsitot pa ledusskapja durvīm, tās kļūs caurspīdīgas. Līdz ar to varēs apskatīt ledusskapja saturu, to neatverot. Tikmēr ledusskapja durvis atveras automātiski, ja nostājas pretī sensoram, kas atrodas ledusskapja apakšā. Pilnas rokas ar iepirkumiem – tā vairs nav problēma! Interesanti, ka ledusskapis spēs atpazīt dzīvniekus, tādā veidā netīšām neattaisot ledusskapja durvis ziņkārīgam un ēst gribošam mājas mīlulim. Pagaidām gan nav zināms, cik izmaksās šāds brīnums.

Pievienot komentāru

Seši soļi drošai saziņai internetāPērn uzbrukumi digitālajā vidē pasaulē auguši par 38%, un iespējamība tikt apzagtam digitālajā vidē ir 20 reižu lielāka, nekā uz ielas. Lai pasargātu savus privātos un darba datus, Digitālās drošības alianse informatīvajā kampaņā “Mirklis pirms klik” atgādina drošības pamatlietas, ko ieteicams ievērot ikvienam interneta lietotājam.
Draugiem Facebook Twitter Google+