Mobilā versija
+4.1°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
16. oktobris, 2015
Drukāt

Lietas uzkrāj īpašnieka enerģiju. Uzzini, ko un kāpēc nedrīkst turēt savā mājoklī! (14)

Foto - FotoliaFoto - Fotolia

“Slimām” lietām mājās nav vietas

Visdažādākās lietas ap mums ir visu mūžu. Mēs tās saņemam mantojumā, iegādājamies paši, daudzas no tām mums ir mīļas, dažas – ne tik ļoti. Bet ko par lietām domā mūsu māja? Kādus likumus tā diktē mums?

Pašus svarīgākos nav grūti iegaumēt, jo to ir tikai divi.

Pirmais. Domstarpības starp lietām ir arī domstarpības starp cilvēkiem. Enerģētiskajā ziņā paši nelabvēlīgākie ir tie dzīvokļi, kas ir pārblīvēti ar dažādām lietām. Šo dzīvokļu enerģētiskais lauks atgādina pašas parastākās izgāztuves lauku, tāpēc nav grūti iedomāties, kas notiek ar tajos dzīvojošajiem cilvēkiem. Domstarpības ģimenē un organismā – tieši pie tā noved vienviet sablīvētās nesaderīgās lietas. Harmonija ģimenē lielā mērā ir atkarīga to tā, cik harmoniska ir apkārtējā telpa – kā iekārtojuma, tā arī enerģētiskajā ziņā.

Tāpēc, pirmkārt, antikvariāta cienītājiem varētu ieteikt nepadarīt savu māju līdzīgu mēbeļu muzejam. Tāds iekārtojums būs ne tikai „smags”, tā būs arī īsta enerģētiskā bumba, kad jebkurā brīdī gatava uzsprāgt…

Otrkārt,cilvēki, kas labprāt par lētu naudu vai vispār bez maksas iegādājas mēbeles no pazīstamiem vai pat svešiem cilvēkiem, nedrīkst aizmirst, ka visas šīs lietas joprojām glabā sevī iepriekšējo saimnieku enerģiju. Kas zina, kam pirms tam piederēja krēsls vai plaukti, statuete vai sienas pulkstenis… Un kas zina, ar kādām domām šo lietu īpašnieks no tām šķīries. Mūsdienās daudzi no savas iedzīves šķiras apstākļu spiesti. Lietas, no kurām iepriekšējais saimnieks šķīries ar asarām un nožēlu, nākamajiem īpašniekiem nes tikai nelaimi. Labāk tomēr neriskēt.

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Diez, kāda ir sajūta, kad cilvēks itkā izmācījies par žurnālistu, bet attopas Latvijas Avīzē un darina šitādus sū…a rakstus? Kā diplomēts arhitekts, kas dizainē kartona kārbu hamburgerim? Kā ārsts, kas pelna naudu ar pedikīra pakalpojumiem?

 2. kas notiek ar to Latvijas Avīzi??Pilnīga viduslaiku tumsonība tiek tiražeta!Katrā numurā kāds pesteļu raksts vai tamlīdzīgi mēsli?Pircēju pievilināt?lAIKAM UZ NEKO JĒDZIGĀKU JŪSU ZURNĀLISTI NAV SPĒJĪGI..kAUNS UN NOŽĒLOJAMI!

 3. Pilnīgi pareizi! Zeltlietas,sudrabu un antikvariātu atdodiet man.Jums tas ir kaitīgs,bet man noderēs.

 4. Arī privātmājas jānojauc un vietā jābūvē jaunas? Bet ko darīt ar daudzdzīvokļu mājām? Tā enerģētiskā attīrīšana izskatās pēc viena labi virzīta biznesprojekta.

 5. Ja, jā. Mūsu zemeslode ir visvecākā lieta (krāms) kas mūs var iespaidot. Jāatbrīvojas! Kas tik te nav zem mums. Brontozauru skeleti, alu lauvu ilkņi, recekļveidīgo medūzu paliekas. Jāatbrīvojas no zemes lodes!

 6. lietas nenodara ļaunu.. cilvēki gan.

 7. (Uzzini, ko un kāpēc nedrīkst turēt savā mājoklī) Nu un ko tad nedrīkst , murgs. Autoram -10 zvaigznes.

 8. vienīgais ja dzīvē kkas mainās nekad nevajadzētu atstāt vecos spoguļus …….

 9. Pumpu izspiest…arī kaba sajūta, tiec vaļā no kaut kā, bet cēlonis paliek.

 10. raksts pec butibas ir murgs Atbildēt

  ja neskaita faktu ka lietas tiešam saimnieku atpazīst pārejais ir mulešana muldešanas pēc. ja tagad visi nu mestu visu laukā it sevišķi vecās lietas tad butu jāizmet viss antikvariāts, vecmāmiņas porcelāna servīzes……
  ko tādu var uzrakstit cilveks kas dzīvo kojās un kam pašam visa manta vienā koferī ietilpst un vel pāri paliek. un ādu mums ir samerā daudz, pat manu paziņu lokā cilvēkiem 40-50 gadi ģimene, bērni ,,,, un vel joprojām nekas nepieder , īrets dzīvoklis ar mēbelēm āmuru un naglu lai bildi pie sienas pieliktu jāaizņemas no kaimiņiem. un neredzu gan ka viņi nu dzīvoti garigumā un harmonjā, pilni enerģijas….

  • Es pilniigi piekritu,nezinu,kuram ir vajadziigs taadas mullkkiibas rakstiit,baigi gudrais,man arii ir daudz vecas lietas,es juutos laimiiga

   • Kam nav ko mest ,tas gudri māca,bet ne tā noteikti domāts ,kad jaizmet vēsturiskas lietas-jaizmet veca tehnika ,zābaki un lupatas ,tas nu tiesa ,tas vienkārši traucē,ja runājam par gūltām ,tad nu nezinu ,mana māte vecmāmiņas nāves gūltā gulēja ka grab vien-nu jau 80 un pēc mirējas nemaz neizskatās.Viss ir tā kā cilvēks pats to uzņem un lietas pašas atrod cilvēku pie kura grib būt.,galvenais būt pašam atvērtam,labsirdīgam -nu tik ļoti ,lai citi tevi kā sviestu ziestu uz maizi gan ne,bet nebūt vienkārši skaudīgam un ļaunam-kā var izmest kautko skaistu ko kāds cilvēks radījis -tas jānovērtē un jātur cieņā,mēslus jau tāpat neviens nesaudzē-tieši tāpat nevar jau ņemt galvā visus ko māte kājās stāvot dzemdējusi.

 11. No krāmiem jāatbrīvojas pavasarī – tāpēc ieliekam rakstu oktobrī! 🙂

 12. "ko par lietām domā mūsu māja?" Atbildēt

  Mūsu māja domā, ka no reiz cienītās LA nu ik pa brīdim uzvēda tāda kā viduslaiku trūdu un šarlatānu smaka. Un kurš apgalvos, ka nauda nesmird?

Pasaules gals tomēr pienākšot 2017. gadā. Kas liek tā domāt? (12)2012. gadā visi rosīgi gatavojās kārtējam pasaules galam. Bet nekas traks nenotika, tāpēc spēkā pieņemas jauns pravietojums: 2017. gadā pasaulei tomēr pienāks gals. Šo datumu minējusi pareizticīgo svētā māmuļa Matrjona.
Draugiem Facebook Twitter Google+