×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.5°C
Alberts, Madis
Pirmdiena, 18. jūnijs, 2018
13. septembris, 2016
Drukāt

Londonā sāk demonstrēt ar operatora Ginta Bērziņa līdzdalību tapušo filmu “Divas sievietes”

Publicitātes attēlsPublicitātes attēls

Septembrī un oktobrī Londonas kinoteātros demonstrē Veras Glagoļevas pilnmetrāžas spēlfilmu “Divas sievietes” (“Two Women”), kuras ražošanā piedalījusies Jura Podnieka studija, tās galvenais operators ir Gints Bērziņš, bet vienā no galvenajām vīriešu lomām – Reifs Fainss, kurš savu lomu ieskaņoja Rīgā un krievu valodā, LA.lv pastāstīja Nacionālā kino centra eksperte Kristīne Matīsa.

Spēlfilma “Divas sievietes” (2014) pēc Ivana Turgeņeva lugas “Mēnesis uz laukiem” ir Krievijas, Francijas, Latvijas un Lielbritānijas kopražojums. Filmas producējošā studija no Krievijas ir “Horosho Production”, kas ar Latviju sadarbojās jau pie Jevgeņija Paškēviča spēlfilmas “Golfa straume zem leduskalna” (2012) un tur arī noskatīja kinooperatoru, vienu Latvijas pieredzējušākajiem profesionāļiem Gintu Bērziņu. Viņš par savu darbu pie šīs filmas bija nominēts Lielā Kristapa balvai kā viens no labākajiem spēlfilmu operatoriem, un viņa darbu šobrīd slavē arī Londonas avīžu kinokritiķi.

Filmu “Divas sievietes” Londonā sāk demonstrēt šodien, 13. septembrī, pirmais “jautājumu un atbilžu” seanss kinoteātrī “PH Gate” Notinghilā, filma iekļauta arī vairāku citu Londonas kinoteātru repertuārā, bet 17. septembrī to sāk demonstrēt ārpus Londonas – Northemptonā, Vorvikā, Česterfīldā un citur, pauda Matīsa.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+