Mobilā versija
+4.4°C
Skaidrīte, Skaidra, Justs
Otrdiena, 28. februāris, 2017
29. maijs, 2016
Drukāt

“Maxima Latvija” šogad strādās pie attīstības un paplašināšanās (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas mazumtirdzniecības tīkli šogad strādās pie attīstības un paplašināšanās, pastāstīja mazumtirgotāja “Maxima Latvija” vadītājs Andris Vilcmeiers.

“Konkurence tirgū arī šajā gadā būs sīva. Prognozes liecina, ka mazumtirdzniecības tīkli strādās pie attīstības un paplašināšanās, jo, salīdzinot ar Baltijas valstīm, Latvijā ir vismazākā tirdzniecības platība uz vienu iedzīvotāju,” teica Vilcmeiers.

Arī “Maxima Latvija” šogad plāno rekonstruēt vairākus veikalus, kā arī investēt veikalu tīkla attīstībā. “Pirmais veikals, ko šogad rekonstruējām un martā atklājām ir “Maxima X” veikals Aizputē. Taču darbs ar to nav beidzies, un šogad iecerēts atklāt vēl vairākus jaunus veikalus, gan galvaspilsētā, gan reģionos,” atzīmēja kompānijas vadītājs.

Vienlaikus Vilcmeiers piebilda, ka patlaban galvenais Latvijas ekonomikā mazumtirdzniecību ietekmējošais faktors ir deflācija, jo tā negatīvi atsaucas uz kopējo tirdzniecības apgrozījumu ikdienā. Savukārt negatīvus ilgtermiņa efektus izraisīs iedzīvotāju skaita samazināšanās Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ne uz ko jau ekonomiskās smadzenes Latvijā nav spējīgas vairāk, kā tikai Targašus atvērt un paplašināt! Jūs Lohi Ražošanas veriet vaļā! Jaunu Elektro Vilcienu rūpnīcu! Ar Stadler kopā! Radiotehnikas vietā vajadzētu kādu elektro aparāt būves rūpnīcu atvērt. Filiāles Siemens, utt. Pie, pirms Sarkandaugavas entās rūpnīcas. Un citās Rīgas, Latvijas malās! Bet tagad tikai uz Targašiem prātiņš nesās! Un tagad, sāķot ar šo gadu, visus nākošos 10 gadus, skolnieku skaits Latvijas skolās samazināsies! Jo Mums nepiedzima aizvakar sapņotie, cerētie bērni! Pēc 10 gadiem Latviešu būs palicis knapi 800 tūkstoši. Tagad knapi Miljonam pāri! Pārējie krievi!

  2. Algas ar paloelināsat. Lai cilvēki var strādāt ar prieku.

    • Jājiet visiem uz Saemu lamāties! Un jāpieprasa beidzot visu mainīt Latvijas ikdienā uz attīstību! Jāpieprasa lai Likumdošanu jaunu dzemdē! Lai ēnu ekonomiku iznīcinātu! Lai visi maksā visus nodokļus! Lai Ražojošu ekonomiku būvē augšā! Ražojošu Lauksaimniecību! Pēc entiem gadiem, tagad nopostītajās islamu zemēs vajadzēs Lielopu gaļu! Un vēl un vēl var izdomāt, ko varētu Eksportēt prom! Uz Ķīnu jogurtiņus, piena pulveri! Vagoniem, Lidmašīnām! Mellenītes svaigas!

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Pasaulē
Vidējā bruto darba alga pērn Latvijā pieaug par 5%Latvijā pagājušajā gadā vidējā bruto (pirms nodokļiem) darba samaksa bija 859 eiro, kas ir par 5% jeb 41 eiro vairāk nekā 2015.gadā, liecina Centrālās statistikas pārvaldes dati.
Draugiem Facebook Twitter Google+