Mobilā versija
Brīdinājums -2.4°C
Voldemārs, Valdemārs, Valdis
Svētdiena, 11. decembris, 2016
29. maijs, 2016
Drukāt

“Maxima Latvija” šogad strādās pie attīstības un paplašināšanās (3)

Foto-LETAFoto-LETA

Latvijas mazumtirdzniecības tīkli šogad strādās pie attīstības un paplašināšanās, pastāstīja mazumtirgotāja “Maxima Latvija” vadītājs Andris Vilcmeiers.

“Konkurence tirgū arī šajā gadā būs sīva. Prognozes liecina, ka mazumtirdzniecības tīkli strādās pie attīstības un paplašināšanās, jo, salīdzinot ar Baltijas valstīm, Latvijā ir vismazākā tirdzniecības platība uz vienu iedzīvotāju,” teica Vilcmeiers.

Arī “Maxima Latvija” šogad plāno rekonstruēt vairākus veikalus, kā arī investēt veikalu tīkla attīstībā. “Pirmais veikals, ko šogad rekonstruējām un martā atklājām ir “Maxima X” veikals Aizputē. Taču darbs ar to nav beidzies, un šogad iecerēts atklāt vēl vairākus jaunus veikalus, gan galvaspilsētā, gan reģionos,” atzīmēja kompānijas vadītājs.

Vienlaikus Vilcmeiers piebilda, ka patlaban galvenais Latvijas ekonomikā mazumtirdzniecību ietekmējošais faktors ir deflācija, jo tā negatīvi atsaucas uz kopējo tirdzniecības apgrozījumu ikdienā. Savukārt negatīvus ilgtermiņa efektus izraisīs iedzīvotāju skaita samazināšanās Latvijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Ne uz ko jau ekonomiskās smadzenes Latvijā nav spējīgas vairāk, kā tikai Targašus atvērt un paplašināt! Jūs Lohi Ražošanas veriet vaļā! Jaunu Elektro Vilcienu rūpnīcu! Ar Stadler kopā! Radiotehnikas vietā vajadzētu kādu elektro aparāt būves rūpnīcu atvērt. Filiāles Siemens, utt. Pie, pirms Sarkandaugavas entās rūpnīcas. Un citās Rīgas, Latvijas malās! Bet tagad tikai uz Targašiem prātiņš nesās! Un tagad, sāķot ar šo gadu, visus nākošos 10 gadus, skolnieku skaits Latvijas skolās samazināsies! Jo Mums nepiedzima aizvakar sapņotie, cerētie bērni! Pēc 10 gadiem Latviešu būs palicis knapi 800 tūkstoši. Tagad knapi Miljonam pāri! Pārējie krievi!

  2. Algas ar paloelināsat. Lai cilvēki var strādāt ar prieku.

    • Jājiet visiem uz Saemu lamāties! Un jāpieprasa beidzot visu mainīt Latvijas ikdienā uz attīstību! Jāpieprasa lai Likumdošanu jaunu dzemdē! Lai ēnu ekonomiku iznīcinātu! Lai visi maksā visus nodokļus! Lai Ražojošu ekonomiku būvē augšā! Ražojošu Lauksaimniecību! Pēc entiem gadiem, tagad nopostītajās islamu zemēs vajadzēs Lielopu gaļu! Un vēl un vēl var izdomāt, ko varētu Eksportēt prom! Uz Ķīnu jogurtiņus, piena pulveri! Vagoniem, Lidmašīnām! Mellenītes svaigas!

No bezdarbnieka par uzņēmēju. Šūšanas ateljē īpašnieces Karīnas pieredze (2)Karīna Šveicare bija biroja vadītāja kādā uzņēmumā, bet... kā tas mēdz notikt, pērn palika bez darba. Pirmais ceļš, lai saņemtu bezdarbnieka pabalstu – reģistrēties Nodarbinātības valsts aģentūrā (NVA) ar obligāto informācijas noklausīšanos.
Gribi audzēt savas vistiņas, bet nezini kā sākt? Dzērbeniete Daina Šmite dalās pieredzēVistas grib audzēt arvien vairāk cilvēku, taču trūkst zināšanu, ar ko sākt. – Tas nemaz nav grūti, jo vistas ir visvienkāršāk turamie mājputni. Balva par pūlēm – olas, gaļa un mēslojums, – iedrošina dzērbeniete DAINA ŠMITE.
Gāze būs lētāka, piegāde dārgāka? (5)Atvērtā tirgū dabasgāzes rēķins būs vienkāršāks nekā elektroenerģijas rēķins
Pasaulē
INFOGRAFIKA: Budžeta prioritātes - aizsardzība, drošība, veselība2017. gada valsts budžeta prioritārās nozares ir aizsardzība, sabiedriskā drošība un kārtība, veselība, sociālā aizsardzība un izglītība.
Draugiem Facebook Twitter Google+