×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Viktors, Nils
Otrdiena, 19. jūnijs, 2018
14. marts, 2017
Drukāt

Mežviets: ja apšaubām visu, ko dara valsts, tā ir drošības graušana (32)

Foto - Timurs SubhankulovsFoto - Timurs Subhankulovs

Drošības policijas priekšnieks Normunds Mežviets

Pārspīlējot valsts un pašvaldību iestāžu darba kritizēšanu, mēs atbalstām Krievijas propagandas darbību Latvijā, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta panorāma” teica Drošības policijas priekšnieks Normunds Mežviets.

Krievijas informatīvās propagandas mērķis ir izplatīt informāciju, ka Latvija ir neizdevusies, vāja valsts, neizdevies sociālekonomisks eksperiments.

Ja mēs apšaubām visu, ko dara valsts un pašvaldību institūcijas, mēs piedalāmies drošības graušanā, teica Mežviets, piebilstot, ka kriticisms nedrīkst būt pašmērķīgs un ar to nevajadzētu aizrauties.

Demokrātija un vārda brīvība ir milzu vērtība, bet tās ir vājais posms cīņā pret propagandu, skaidroja Mežviets.

Pievienot komentāru

Komentāri (32)

 1. Es godiga pilsone visu muzu nostradajusi sai valstij jau vairakus gadus nevaru dabut darbu esmu aizmirsusi kada izskatas latvijas nauda jo man vina vienkarsi nav.ko man domat par valsti kura pagarina katru gadu pensijas vecumu un laukos mana vecuma darba nav.viss del pilnigi graujosas latvijas politikas

 2. …schim tipinjam nav pilnigi nekaadas sapraschanas….

 3. Vai tad lai butu drosiba es nedrikstu teikt,ka ir nenormali,negodiga pensiju sistema???Es savu Latviju milu,ta ir mana vieniga dzimtene bijusi un ir.Bet kadel nenemiet pie dziesmas,tadu,ka Zdanokas kundze??Vina tiesam naido tautu,rida vienu pret otru??!!Nu vina Latviju galigi nemil…

 4. A VALSTS IZZAGSANA,VALDIBAS,OLIGARHU TAUTAS APZAGSANA NAV NOZIEGUMS?

 5. Nē,tas nozīmē ka ir jāmaina valdība,nevis jāpiesedzās ar propogandu pret krieviem.Viņiem ar mūsu valdības darbu valstī,nav pilnīgi nekāda sakara.

 6. gudrinieks atradies Atbildēt

  nevajag jaukt valdibu ar valsti.

 7. Bet tad vajag aizstávét iedzívotájus un rúpéties par vinu labklájíbu,radot likumus,kas ir par normáliem dzíves apstákliem,lai bútu samaksa par darbu,nevis kapeikas eksistencei.Samaksai jábút vienlídzígai ar ES strádojosho vidéjo algu un vél daudz kas cits ir veicams cilvéku dzíves uzlaboshanai.

 8. Arī apšaubīt pieder pie vārda brīvības!

 9. Tātad patiesības paušana tagad skaitīsies “valsts” pamatu graušana.

 10. Ja valsts aparātu ietekmē lembergveidīgie, tad tā jau nav valsts, bet viena cilvēka kabatas partija, no kā jātiek vaļā! Un vēl- kur demokrātijas ieguvumi? Drīzāk bijušās PSRS čekistu ietekme, kas tagad iemiesojas Kremlī…

 11. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;)))))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C.E.N.Z.Ū.R.A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas KALPOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [cenzēts]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmolibersatu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans@inbox. lv .

 12. CENZŪRA ir APZINĀTI PRETLIKUMĪGS NOZIEGUMS Atbildēt

  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze
  CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze CENZŪRA.la-vīze

 13. Protams ka cenzūra par godu Mežvietam.Bet tas jau pierāda,ka MAN ir taisnība/ pamela/

 14. Mežvieta k-gs,kaut ko glupāku par to ko teicāt grūti iedomāties.Kritizēt varu nedrīkstēja Staļina laikos,daļēji arī tagad Krievijā Putinu un varu tur.Spundē cietumos.Vai pie mums arī kas tāds draud,jo cenzūra ir pietiekoša soc.tīklos.Vai nebūtu pareizāk likt ,pieprasīt varai strādāt tā ,lai nebūtu par ko kritizēt.Vai krievu presi / Latvijas/ arī palasat?Vai vērtejat Lemberga un Ušakova gāqnīšanos ne tikai par atsevišķiem amatvīriem/ sievām/,bet par visu kopumā kas notiek Latvijā,ieskaitot NATO,ES utt.?Krievija vienalga vienmēr atradīs kur un par ko mūs pazemot.Kaut vai ar Ždanoku,Mamikinu ,Ušakovu utt,palīdzību.TUR meklējiet LV pazemošanu un to,ka neizdevusies,jo tā nedrīkst amatpersonas ņirgāties ne tikai par valsti,bet pat par Satversmi !Ušaks Rīgā ne tikai ņirgājas par LV,bet faktiski ir izveidojis tādu mininovorosiju ar saviem likumiem,ārpolitiku un tikumiem.Mežviet,mēs lietišķi kritizējam politiķus,bet viņi / ušaki un Co/ ŅIRGĀJAS par valsti,tautu un varu.Jūtat starpību?Jūs pats kritizējat nepareizā virzienā un arī neko nedarat tur kur MAN un manai tautai sāp.

 15. Kas tas par totalitārismu?Ar kādām tiesībām Mežviets regulē manas domas par valdību un pašvaldībām?Mēs dzīvojam demokrātiskā valstī un katram cilvēkam ir tiesības izteikties un nekādai DP nav tiesību to ierobežot.

 16. Kapēc Jūs domājat , ka tā ir valsts graušana ? Kāpēc visur vaino Krievijas iejaukšanos ? Mēs jau 72.gadus dzīvojam kopā ar krievu un dadznacionālām tautām . Mūsu valsti ,ne tikai grauj , bet grib iznīcināt mūsu pašu bāleliņu valdība.Kā mēs varam neapšaubīt valdības darbību ,ka tas ir redzams fakts!Jā valdošā vara dzīvo ES ,bet tauta dzīvo sliktāk ,ne kā PSRS laikā .

 17. Vai virzāmies uz totalitārismu?
  Ja jau pašvaldībā tā zog nodokļu maksātāju naudu kā, piemēram, Rīgā, , vai tad šīs zagšanas nonākšana atklātībā ir valsts pamatu graušana?
  Drīzāk pastāv tiesībaizsardzības institūciju totāla mazspēja, lai korumpētās amatpersonas sauktu pie atbildības.

 18. ”Mežviets: ja apšaubām visu, ko dara valsts, tā ir drošības graušana”
  Jā es apšaubu Vējoņa atrašanos valsts prezidenta amatā, kad viņš ( Vējonis) sēdina valsts banketā kādu tur Šleseru pie sava galdiņa un pie labās rokas, to, kura dēl Zatlers atlaida Saeimu – nedeva kratīšanas atļauju…Saproti, kā gribi – tas publiski attaisno Šleseru un ko Vējonis? Vējonis simbolizē valsti un Šlesers – laikam viens no 3 A – valsts īstenais noteicējs? Kur tad valsts drošiba?

 19. Prooooootams! Ta ari sapratam, ka nevis graut valsti visas tas izpausmes, izmantojot varu, ir slikti, bet par to runat, atklat neliesus, jo tie ir sevi pasludinajusi par svetiem, un visadus “tiesibasargatajus” pienemusi par saviem apkalpotajiem, kas versas pret tautu.
  Varbut laiks ne tikai izlasit, bet ari pildit Sarversmi?
  Kaut gan, ja vara ir sagrabta ar nedemokratiska velesanu likuma palidzibu, tad var to nezinat un visiem uzsplaut no augstaka plaukta.

  • Nelieši ir sen atklāti !
   To izdarīja arī Grantiņš(nediplomātiski bet patiesi !), par ko saņēma represijas.

 20. Šorīt intervijā,,Delnas,, runasvīrs paziņoja ,ka KNAB savstarpējos kašķos ir novājināts,liela daļa spējīgu izmeklētāji ir padzīti vai arī paši aizgājuši un turpinās iestādes jauna priekšnieka meklējumi. KNAB -am korupcijas apkarošanā neesot veicies ,bet korupcijas novēršanā esot zināmi panākumi,kurus veicinājušas sanāksmes, skaidrojumi ,ar vienu vārdu sakot pļāpāšana ko sauc par diskusijām kas ir arī vienīgā nodarbe saeimā.Šis process ir visīstākā valsts drošības graušana.

 21. lai tās iestādes dara savu darbu, tad nebus jākritizē. bet nu jau DP sāk aizstāvet sliņķus un kukuļņēmejus no kritikas. tas jau pārspej pat policejiskas valsts standartus, tad mums jau ir pilnigs režīms?

 22. Un vairāk viņša arī neko nevarēja izspiest…?!
  Jā, apšaubu viņa spējas šai amatā!

 23. Fridrihsons – politpārvaldes (DP analogs ulmaņlaikā) pārmetās pie krieviem un nodeva visu aģentūru, ukrainas drošibnieki krimā un donbasā bija pirmie, kas pārmetās pie krieviem, bet pie mums redzēt, krtika apdraud drošību – laikam mežvietam putina panākumi mieru neliek

  • Nevajag tais’it””s’ud’igu valsts politiku””-tad neviens to neap’saub’is!Pa’nem un papurini Mamikinu un visu to Interfrontes bandu ar Ta’nku,no LU fizmata,priek’sgal’a!B’us intresani.

 24. Mums ir tiesības apšaubīt visus Saeimas lēmumus, jo tos pieņem 51 deputāts savstarpēji ekonomiskām grupām tirgojoties un pilnīgi neiesaistot Latvijas Sabiedrību.

 25. Valsti reāli apdraud korumpanti nevis tie,kuri ceļ gaismā korumpantu izdarības,tādā veidā mēģinot palīdzēt valstij stiprināt drošību.Diemžēl,bieži vien,korupcijas apkarotāji un valsts drošības sargi uzvedās kā korupcijas un valsts drošības apdraudētāju sargi un advokāti,tādejādi apdraudot trauksmes cēlāju drošību.

 26. Vajag atcerēties ka politoārvaldes vaditajs sāka strādāt uz krieviem, un ka pirmie kas nodeva Ukrainu bija ukraiņu drošībnieki Krimā un donbasā.

 27. tā bija savāda un dīvaina intervija TV1, jo kungs gandrīz nevienu jautājumu “atļāvās nekomentēt”. Kādēļ gan vajadzēja aizņemt ētera laiku?

 28. “Demokrātija un vārda brīvība ir milzu vērtība, bet tās ir vājais posms cīņā pret propagandu, skaidroja Mežviets.”
  ———–
  Un kur tad sabiedtrībai būtu iespējams iepazīties ar Mežvieta skaidrojumu ? Domāju, ka daudzi vēlētos to izlasīt.

Draugiem Facebook Twitter Google+