×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.9°C
Līga
Sestdiena, 23. jūnijs, 2018
28. marts, 2014
Drukāt

Monika Zīle: Deputātei Cvetkovai visas izredzes iegūt 11. Saeimas “kašķu poda” titulu (9)

Foto - LETAFoto - LETA

“Saskaņas centra” deputātes Irinas Cvetkovas oficiālajā CV pie norādītajiem vaļaspriekiem nosaukta lasīšana. Lai gan iecienītākais žanrs nav pieminēts, iespējams, viņas sirdij tuva ir literatūra, kur dominē nereti slimīgas iztēles radītas būtnes un realitātē neiespējami notikumi. Ka trilleris ar fantastikas elementiem “SC” deputātei nav svešs, viņa apstiprināja 2013. gada vasarā cilvēktiesību organizācijas “Pasaule bez nacisma” organizētajā konferencē Vašingtonā, kur skaļi publiskoja “neonacistiskas plaisas Latvijas demokrātijā”. Tās viņai rēgojās dubultpilsonībā – Cvetkovasprāt, Brazīlijā, Austrālijā un Jaunzēlandē dzīvojošie latvieši ir kara noziedznieku pēcnācēji un tādēļ neuzticami ļaudis.

I. Cvetkovu vērojot, palaikam gribas sažņaugt rokas un līdzjūtīgi čukstēt: kas viss deputātei nav jāpārdzīvo!… Viņa taču nespēj acis pacelt, lai neieraudzītu nacisma pazīmju pilnas sejas. Teiksim, organizācija “Daugavas vanagi”. Pati savas latviešu valodas zināšanas CV novērtējusi kā izcilas, 2012. gada septembrī nekautrējas nosūtīt masu saziņas līdzekļiem saturiski un gramatiski analfabētisku vēstuli, nosodot pieminekļa brīvības cīnītājiem atklāšanu Bauskā. Jo tur, lūk, atkal ir nacisma zīmes.

Kam tikai Cvetkova nav sūdzējusies! Piemēram, policijai par Austrumeiropas politikas pētījumu centra pētnieku Māri Cepurīti, kurš esot viņu apmelojis. Saeimas komisiju ietvaros viņa vēlējusies sloksnēt Raivi Dzintaru (NA), kurš kādā intervijā teicis, ka 9. maija svinības Rīgā uzrāda valsts apdraudētības pazīmes. Svaigākais Cvetkovas iesniegums Mandātu un ētikas komisijai aicina izvērtēt Saeimas priekšsēdētājas Solvitas Āboltiņas (“Vienotība”) “aizvainojošos izteikumus” par “Saskaņu”. Tas esot izskanējis 10. marta Juridiskās komisijas sēdē: Satversmes preambulas apspriešanas gaitā S. Āboliņa par saskaņiešiem teikusi: “Jūs esat proputiniska partija…” Iesniegumā Cvetkova īpaši uzsver, ka “partijai “Saskaņa” nav noslēgta vienošanās ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu, bet ar viņa pārstāvēto partiju”. Deputātes nervu sistēma, dzīvojot nacisma rēgu pasaulē, acīmredzot kļuvusi pavisam trausla, ja jau viņa pēkšņi norobežojas no cilvēka, kurš, pēc viņas aktivitātēm spriežot, līdz šim baudījis apbrīnu un dievināšanu. Nabaga, nabaga Irina…

Pievienot komentāru

Komentāri (9)

 1. peec visiem notikumiem, SC un putlera partija, fashisti neonacisti utt, secinajums, Ko uz citiem saka pats, tas pats arii ir!!! Pashi vinji fashisti un neonacisti … taa pa vienkaarsho

 2. tas diemžēl ir ļoti maigs Cvetkovas apzīmējums,tā mēdz teikt par nesaprātīgiem bērniem.Negribas ticēt ,ka Cvetkovas izdarības atbilst nesaprātīga bērna statusam.Vienreiz jau būtu jāsāk lietas saukt viņu īstajos vārdos-ienaidnieks ir un paliek ienaidnieks un ,nosaucot viņu par nekaitīgu “kašķu podu”,viņa būtība nemainās.

 3. Žēl Iročkas. Šizofrēnija ir smaga un bīstama slimība.

 4. šitais personāžs būs cienīgs pildīt dižās Tojbas Hasenas (T.Zdanok) misiju.

 5. Katraa pagultee pa nacistam, nabadziite…

 6. Latvijā ir pietiekoši izglītotu un gudru cilvēku, lai absolūi ignorētu tādu radījumu kā Cvetkova.

 7. Tiešām žēl cilvēka ,ja viņai piespiedu kārtā jādzīvo pie nacistiem.Viņai ir iespēja aizbraukt uz savu zemi,bet ko mums darīt? Šeit ir mūsu zeme un no tās okupantu pēcteči (ja latvieši ir nacistu pēcteči,tad viņa -okupantu)projām nebrauc.

 8. Ivars Graudiņš Atbildēt

  Līdz šim deputāte Irina Cvetkova ir vienpusīgi parādijuse savas pataloģiskās emocijas kas moca viņas uzskatus un izprātni par nacismu. Nez vai smadzeņu skalošana, PSRS skolas laikos, ar komunisma ideoloģiju dod viņai glābiņu un mieru šaijā pasaulē?

  Var jau būt ka Irinas dusmu lēkmes viņai ir ierobežots politisks teātris jo trūkst plashāks vēriens būt konstruktīvai.

Draugiem Facebook Twitter Google+