×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.8°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
13. decembris, 2017
Drukāt

No “Silvanols” valdes priekšsēdētājas amata atbrīvota Elīna Maligina (6)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

No zaļās farmācijas uzņēmuma SIA “Silvanols” valdes priekšsēdētājas amata atbrīvota uzņēmuma māteskompānijas “Olainfarm” līdzšinējā lielākā akcionāra Valērija Maligina atraitne Elīna Maligina, liecina “Firmas.lv” dati.

Trešdien veiktas izmaiņas uzņēmuma valdē, no tās izslēdzot Elīnu Maliginu, bet valdes priekšsēdētājas amatā apstiprinot līdzšinējo valdes locekli, ilggadējo finanšu direktori Lieni Puriņu.

Valdē trešdien iecelta “Olainfarm” meitasuzņēmuma SIA “Longgo” valdes locekle un mārketinga vadītāja Ieva Palma. Uzņēmuma valdē darbu turpina arī ražošanas direktors Jevgeņijs Zainapovs.

Maligina par “Silvanola” valdes priekšsēdētāju tika iecelta šī gada pavasarī, nomainot Artjomu Borcovu, kurš darbu turpināja “Olainfarm” koncernā.

“Silvanols” ir dibināts 1994.gadā un nodarbojas ar farmaceitisko preparātu un pamatvielu izpēti un ražošanu. Uzņēmuma lielākais īpašnieks ir zāļu ražotājs “Olainfarm” (96,69%).

“Silvanols” 2016.gadā strādāja ar 4 864 995 eiro apgrozījumu, kas bija par 19% vairāk nekā 2015.gadā, un guva 255 362 eiro peļņu.

Kā ziņots, nedēļas nogalē nomira uzņēmējs, “Olainfarm” vadītājs un lielākais akcionārs Valērijs Maligins.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

 1. No iekšām skatoties Atbildēt

  1)Tas, ka Elīnu Maliginu tik STEIDZAMI (V.Maligina k-gs vēl nav apglabāts!) atbrīvoja no amata, visdrīzāk liecina, ka arī lielākajam (70 %) koncerna “Olainfarm” ĪPAŠNIEKAM Valērijam Maliginam NAUDAS KĀRO …IENAIDNIEKU akcionāru vidū netrūka. Īsts draugs neizmestu drauga draugu. Precīzāk, tas bija gājiens pret V.Maligina k-gu, nevis ATRAITNI Elīnu Maliginu!
  2) It kā jau jārēķinās, ka cilvēks var mirt-52 gadīgs, bet šādu pavērsienu, šķiet, neviens …NEGAIDĪJA. Gan jau domāja, ka vismaz savus 20 gadus vēl novilks… To pat varetu nosaukt par skarbu likteņa perfomanci no Valērija puses. Neticama sāga. Un viņam ZINĀMIE šakāļi jau SĀKUŠI plēsties pēc mantas/ amatiem … E.Maliginas vietā valdes galvenā amatā ieceltā Puriņa aiz laimes pat apčurājusies … Pie izjātā cauruma, ka NESEN MIRUŠAIS priekšnieks, kura priekšā vēl nesen klanījusies, vēl NAV apglabāts!
  3) Koncerna “Olainfarm”līdzīpašnieks un valdes priekšsēdētājs Valērijs Maligins meitasuzņēmuma SIA “Silvanols” valdes priekšsēdētājas amatu vispār nebūtu jaunajai sievai Elīnai piedāvājis, ja nebūtu bijis pārliecināts par viņas spējām! Zinot to, ka viņš ļoti nopietni piegāja šim uzņēmumam, tas viņam bija ļoti, ļoti svarīgi. Bet izskatās, ka tagad Elīnai vairs nekāda teikšana gar to nav un viņa neko nevar ietekmēt. Ļoti žēl, ka V.Maligina k-gam tik ātri bija jāaiziet, viņš bija gudrs cilvēks ar plāniem un mērķiem…
  4) Dažs zinošs cilvēks uzskata, ka NELĀGO smaku palaidis un gaisu jauc pērn – 2016.gada augustā PĒKŠŅI par Olainfarm padomes priekšsēdētāju ievēlētais ņekijs Godmanis, kurš Latvijā esot MAZPAZĪSTAMS …afērists! Liels talants esot bijusi Parex glābšana ar paša tīro pe’ņu pāris miljoniem …

 2. Piedāvajam sadarboties ar “gotelēm” un “pendžiem” |!

 3. Straponu vairs nav kur lietot

 4. TAPAT TUR NEKO NEDARIJA

 5. Ko par visu šo teiktu Viesturs Rudzītis?

 6. Bagātie arī raud…..

Draugiem Facebook Twitter Google+