×
Mobilā versija
Brīdinājums +17.2°C
Anšlavs, Junora
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
26. oktobris, 2015
Drukāt

Noslēdzies pirmais jauniešu teātru festivāls-konkurss Jūrmalā

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Nedēļas nogalē Jūrmalā notikušajā pirmajā jauniešu teātru festivālā-konkursā “Rainis un Aspazija Tev” galveno balvu saņēma Ķekavas “Jaunais Miltu teātris” par Sandas Zālamanes un Esteres Pumpuras teatrāli nepieradinātu performanci “5 Raiņi un Aspazija”, LA.lv uzzināja Jūrmalas domē. Izrāde arī saņēma specbalvu par oriģinālāko dramaturģiju.

Jauniešu teātru festivālā-konkursā “Rainis un Aspazija Tev” piedalījās deviņi jauniešu teātru kolektīvi no Jūrmalas, Kuldīgas, Limbažiem, Ķekavas, Liepājas, Iecavas, izrādot deviņus teātra iestudējumus.

Visas izrādes bija veidotas, iedvesmojoties no Raiņa un Aspazijas daiļrades, bet festivāla pirmās dienas izskaņā jauniešiem tika sarūpēta arī izklaidējoša un veselīga aktivitāte – nakts peldes rituāls Raiņa stilā, kur Latvijas Ziemas peldētāju klubs “Latvijas roņi” devās peldē pagājušajā gadsimta peldkostīmos un sniedza noderīgus padomus par spirgtā jūras gaisa un vēsā ūdens labvēlīgo ietekmi uz veselību.

“Pirmais jauniešu teātru festivāls-konkurss Jūrmalā aizvadīts tiešām veiksmīgi – ir liels prieks un gandarījums par aizrautīgo un talantīgo jauno paaudzi, kas saredz mūsu bagātās kultūras vērtības,” rezumēja Jūrmalas pilsētas domes Kultūras nodaļas vadītāja Agnese Miltiņa.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+