×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.8°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
10. jūlijs, 2012
Drukāt

Notiks veselības nometne pulmonālās arteriālās hipertensijas slimniekiem

Foto-LETAFoto-LETA

Pie viena no mūsu skaistākajiem ezeriem – Usmas – no 13.jūlija līdz 15.jūlijam norisināsies pirmā veselības nometne Latvijā pulmonālās arteriālās hipertensijas slimniekiem un viņu tuviniekiem.

Pulmonāla arteriāla hipertensija (PAH) ir nopietna, dzīvībai bīstama reta saslimšana, kas ietekmē sirds-asinsvadu sistēmu un samazina organisma apgādi ar skābekli. Saslimušo vidū ir gan mazi bērni, gan darba spējīga vecuma pieaugušie un seniori.

PHB organizētā veselības nometne, kuras devīze ir “Komandas harmonija”, ir veidota kā integratīvu pasākumu kopums, kurā piedalīsies dažāda vecuma cilvēki – gan paši mazākie, gan tīņi, pieaugušie un seniori. Kopā ar PAH slimniekiem Usmas pludmalē uz dažādām aktivitātēm tiks pulcēti arī viņu tuvinieki un atbalstītāji.

Programmā paredzētas veselības atjaunošanas un komandas saliedēšanas nodarbības, netradicionālā sporta diena, psihologa vadīts seminārs, relaksācijas un elpošanas vingrinājumi. Mazos nometnes dalībniekus gaida bērnudārza pedagoga vadītas rotaļas un attīstošas nodarbes. Bērniem būs iespēja izvizināties ar laivu. Tīņiem piedāvāsim atjautības uzdevumus un apkārtnes izzināšanu. Pēc notikumiem bagātas dienas Usma SPA sagaidīs tos, kuru veselība ļauj baudīt atpūtu aromātiskajā pirtī un baseinā.

Pirmā veselības nometne PAH pacientiem notiek ar “Pfizer Luxembourg Sarl” filiāles Latvijā atbalstu. Transportu nometnes dalībniekiem nodrošina Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments.

Papildu informācija:

Ieva Plūme

Pulmonālās hipertensijas biedrības valdes priekšsēdētāja

ieva.plume@phlatvia.lv

Tālr. +371 26720675

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+