×
Mobilā versija
+13.9°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
27. marts, 2014
Drukāt

“Oranžās brīvdienas” par godu jubilejai dāvina koncertfilmu

Foto - LetaFoto - Leta

Grupa Oranžās brīvdienas (OB) par godu 14 gadu jubilejai dāvina koncertfilmu “Pa kājām”.

Jubilejas svinības nedēļas nogalē ar plaši apmeklētu koncertu aizvadītas grupas dzimtajā pilsētā Kuldīgā, nekomerciālās kultūras attīstības centrā “Zabadaks”. Tur arī otro reizi pēc prezentācijas Rīgā, Esplenādē vasarā bija skatāma pērn sadarbībā ar neatkarīgo videomākslinieku apvienību “Komūna 7” uzņemtā koncertfilma. Kopdarbs turklāt bija nominēts Latvijas mūzikas Ierakstu Gada balvai.

“Filmas veidošana bija tās autoru – Riharda Gēča un Māra Mīlgrāvja ideja, mums atlika tikai piekrist. Viennozīmīgi, tā raksturo kādu noteiktu posmu OB darbībā un mums pašiem būs ne māzāk interesanti filmu noskatīties vēl pēc dažiem gadiem,” tā OB līderis Ints Ķergalvis. Filmā koncerta fragmenti mijas ar braucienu tūres divstāvu autobusā, kadriem no ballītes viesnīcas istabiņā un citiem momentiem, bez kuriem tieši un netieši kolektīva darbība nav īsti iedomājama.

Šobrīd jau sākts plānošanas darbs pie nākamā OB un “Komūna 7” kopprojekta – videoklipa uzņemšanas. Pagaidām gan grupa nemeģina nosaukt konkrētus termiņus, jo vispirms palikuši nepabeigti daži sīkumi topošā albuma ierakstā, kam dienas gaismu ieraudzīt paredzēts pavisam drīz.

Filma šeit:

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+