Ostapenko izcīna pirmo ITF dubultspēļu titulu karjerā 0

Latvijas jaunā tenisiste Jeļena Ostapenko sestdien triumfēja Stokholmā notiekošā ITF 10 000 sērijas turnīra dubultspēļu sacensību finālā, izcīnot savu pirmo ITF raudzes titulu karjerā.

10 produkti, kuri traucē notievēt. Arī tādi, kurus uzskatām par veselīgiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 69
Pirmās pazīmes jau ir: Bijušais NATO komandieris brīdina par Kremļa iespējamiem uzbrukuma plāniem saistībā ar NATO mācībām Baltijas jūrā 3

Gūtais panākums tāpat ļāvis Ostapenko kvalificēties WTA dubultspēļu rangam.

Aizvadītajā finālspēlē Ostapenko pārī ar zviedrieti Doniku Bašotu ar rezultātu 7-6 (7:4), 6-1 uzvarēja krievieti Mariju Mohu un igaunieti Evu Pālmu.

Par uzvaru turnīrā Latvijas tenisiste nopelnīja 12 WTA dubultspēļu ranga punktus.

Šis ir otrais turnīrs, kurā Ostapenko nopelnījusi WTA dubultspēļu ranga punktus. Rangam viņa kvalificējusies, jo spēja viena turnīra ietvaros sasniegt desmit iekrāto punktu robežu.

Pirms tam pirmajā kārtā Ostapenko un Bašota ar 6-3, 6-0 pieveica mājinieces Jakvelīni Kabaju Avadu un Karolīni Kalberju, ceturtdaļfinālā ar 6-3, 6-0 uzvarēja krievietes Karīnu Isajanu un Jeļenu Malcevu, kuras bija izliktas ar trešo numuru, bet pusfinālā ar rezultātu 6-3, 6-3 pārspēja Ukrainas duetu Marinu Kolbu/Nadju Kolbu.

Vienspēļu turnīrā šobrīd WTA ranga 889.vietas īpašniece Ostapenko ar rezultātu 4-6, 0-6 atzina ar septīto numuru izliktās Nadjas Kolbas pārākumu, kura pasaules rangā atrodas 646.pozīcijā. Līdz ar to dalību turnīrā Latvijas tenisiste noslēdza bez izcīnītiem ranga punktiem.

Kā ziņots, šogad Ostapenko pārvarēja pirmo kārtu Austrālijas atklātā čempionāta junioru turnīrā, Francijas atklātā čempionāta junioru sacensībās viņa nestartēja, bet Vimbldonā zaudēja vienspēļu pirmajā kārtā. Savukārt ASV atklātā čempionāta junioru sacensībās Ostapenko zaudēja vienspēļu pirmajā kārtā un nepārvarēja dubultspēļu ceturtdaļfinālu.

Tāpat oktobra vidū viņa piedzīvoja debiju WTA raudzes turnīros, kad neveiksmīgi centās kvalificēties Maskavas WTA “Premier” sērijas sacensībām.