×
Mobilā versija
+10°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
8. maijs, 2014
Drukāt

Par mazāko no ļaunumiem
 (1)

Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

“Latvijas Avīzes” lasītājiem jautāju, vai viņi jau izdarījuši izvēli, par ko balsos Eiropas Parlamenta vēlēšanās, un vai viņiem ir palīdzējis apkopojums “Kas partijām Briseles vezumā?” 24. aprīļa numurā.

Jānis Tālens Jūrmalā: “Vēl neesmu izdarījis savu izvēli, lai gan publikāciju pamanīju. Un šo izvēli vēl vairāk apgrūtina tas, ka ir jābalso par partijām, nevis konkrētiem kandidātiem. Es vēlētos, ka vienā sarakstā būtu visi 170 kandidāti no 14 sarakstiem un balsotāji varētu izvēlēties astoņus labākos. Tad sacensība, manuprāt, būtu godīgāka.”

Agra Krivāne Ozolnieku novadā: “Domāju, ka vairāki Eiroparlamenta deputāti ir labi zināmi un diez vai ir jāmeklē jauni. Taču 24. aprīlī “LA” publicētos kandidātu sarakstus es izlasīju ar īpašu rūpību un iedziļinājos arī žurnālistu Ģirta Zvirbuļa, Māra Antoneviča un Ivara Bušmaņa komentāros, jo politiskajiem jautājumiem es sekoju ar dubultu vērību. Jaunus vārdus vai idejas gan nepamanīju. Aizvadītajos Latvijas neatkarības atjaunošanas svētkos televīzijā klausījos arī pārraides par valsts aizvadītajiem 24 gadiem, un jāpiekrīt tiem, kas teica, ka kopumā esam gājuši pareizā virzienā. Tā domāju ne tikai es, bet arī mani mazbērni.”

Inta Augstrozē: “Ar draudzeni runājām, ka varbūt nav tik peļama ideja balsot par Rubiku un Ždanoku. Tā vismaz varētu viņus dabūt prom no Latvijas!”

Irēna Krūmiņa Jelgavā: “Man ļoti patīk Inese Vaidere, kas strādā klusi, mierīgi un gudri bez skaļas reklāmas.”

Ilmārs Kalnietis Skrīveros: “Visas labējās partijas sevi ir parādījušas pozitīvi, bet es balsošu par partiju, kuras cilvēki Eiropas Parlamentā jau ir pierādījuši, ka var aizstāvēt Latvijas intereses un kur ir Valdis Dombrovskis, Sandra Kalniete, Krišjānis Kariņš, Artis Pabriks un citi.”

Ivars Šteins Rīgā: “Vēlētāju izvēle ir nožēlojama – kandidē gan režisors bez teātra, gan vienkārši avantūristi, gan visiem pazīstams eiroskeptiķis, gan eirodeputātes jau nez kurā sasaukumā. Diemžēl atkal būs jāizvēlas mazākā ļaunuma variants.”

Kārlis Pētersons Ķegumā: “Es nekad nebalsošu par Andreju Žagaru vai Valdi Dombrovski. Bet pret Ivetu Griguli es izjūtu zināmu cieņu. Viņa vismaz par mūsu nacionālo naudu cīnījās līdz pēdējam.”

Gunārs Ziemelis Rīgā: “Mani iepriecināja viens kandidāts – režisors un vēsturnieks Edvīns Šnore. Manuprāt, viņš ir jauns, gudrs un enerģisks. Arī saraksts, kuru viņš pārstāv, ir gana labs.”

Jānis Kļaviņš Rīgā: “Man sirdsapziņa liedz balsot par jau bijušajiem – par kundzi, kas divās nedēļās apgūst visu par lauksaimniecību, vai kungu, kurš skolās ieviesa valodas procentus, vai par bijušo premjeru. Es balsošu par zaļajiem zemniekiem, bet arī šo sarakstu krietni svītrošu.”

Jānis Lukstiņš Vecpiebalgā: “Balsošu par sarak­stu, kur kandidē dakteris Mārtiņš Šics. Diemžēl viņam intrigu dēļ vairs neatrodas darbs Katastrofu medicīnas centrā. Bet labs ārsts arī Briselē noderēs. Ļoti ceru, ka vairs neievēlēs Tatjanu Ždanoku un Alfrēdu Rubiku.”

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Atliek mazākais ļaunums Atbildēt

    Balsotu par Kariņu un Vaideri,taču nekādā gadījumā no Vienotības saraksta! Ļoti ceru,ka vismaz Ždanoka,Rubiks,Cilēvičs un Mirskis,kā arī Dombrovskis un Kalniete ievēlēti netiks!

Draugiem Facebook Twitter Google+