×
Mobilā versija
Brīdinājums +15.3°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
10. novembris, 2014
Drukāt

Finanšu ministrs Reirs – drošs sabiedrotais un bīstams ienaidnieks (2)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Finanšu ministrs Jānis Reirs ir viens no tiem ne tik daudzajiem, kurš nemēdz mainīt partijas kā zirgus. Bija uzticīgs Einaram Repšem, kad piedzima “Jaunais laiks” (“JL”), bet tagad “Vienotībā” stāv tuvu partijas priekšsēdētājai Solvitai Āboltiņai.

Iesauca par šahistu

“Jānim nav spilgtas tādas īpašības, kas varbūt ļautu viņu uzskatīt par līderi klasiskā izpratnē, viņš nav tāda persona, kas citus aizrauj ar savu personisko harismu jeb šarmu,” secina Reira bijušais partijas biedrs Edgars Jaunups, kurš kādreiz bija “JL” ģenerālsekretārs. Kad Jaunups šo amatu atstāja, to piešķīra Reiram. E. Jaunups: “Jānis no “Jaunā laika” dibināšanas brīža vienmēr bijis partijas vadības kodolā un faktiski šo savu lomu ir saglabājis un nostiprinājis visus divpadsmit gadus. Tas ir vērā ņemami. Viņš ir spilgts komandas cilvēks. Es domāju, ka pats arī skaidri izjūt to, kur var būt vispiemērotākais, tāpēc neraujas uz amatiem vai pozīcijām, kur nepieciešamas īpašības, kas viņam nav spēcīgas. Tas liecina gan par paškritiku, gan arī gudrību. Viņam partija var uzticēt visgrūtākos uzdevumus – ja viņš tos uzņemsies, tad tiks lieliski galā. Kā spilgts apliecinājums tam ir ir Saeimas Budžeta komisijas vadība pēdējos četrus gadus.

Jānis nekad nav bijis tāds, kas kāda – arī Einara – pozīciju pieņemtu nekritiski. Viņam ir savs viedoklis un nostāja, un to viņš gatavs paust un aizstāvēt arī tad, ja viņam īstermiņā var būt pat neizdevīgi. Viņš ir drošs sabiedrotais un bīstams ienaidnieks. Ilgtermiņa spēlētājs! “JL” dibināšanas laikā spilgta viņa iesauka bija šahists. Tādā ziņā kā domātājs, funktierētājs, plānotājs…”

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Diez kāpēc kautrīgi tiek noklusēta Reira darba pieredze kalpojot cilvēkēdāju anticivilizantiem Dobeles rajona komjauniešu sekretāra amatā?

  2. Nofiksējam Reira kā finanšu ministra starta pozīciju – viņš pārņem no Vilka finanšu ministriju ar 8,9 miljardu parādu no kura 85 % ir ārējais parāds. Vilks labi pastrādājis un uzkrāvis mums ,zīdainīšus ieskaitot,pamatīgu parādu balastu kaklā. Tagad paskatīsimies ar kādiem rekordiem mūs iepriecinās Reirs!

Draugiem Facebook Twitter Google+