×
Mobilā versija
Brīdinājums +23°C
Vilis, Vilhelms
Pirmdiena, 28. maijs, 2018
3. janvāris, 2016
Drukāt

Pasliktinās braukšanas apstākļi

Foto-LETAFoto-LETA

Svētdienas rītā plaša sniega zona no ziemeļaustrumiem pārņem Latvju, redzamība sniegā Ziemeļvidzemē samazinājusies līdz vienam kilometram, liecina uzņēmuma “Latvijas Valsts ceļi” operatīvā informācija.

Līdz ar snigšanu pasliktinās braukšanas apstākļi, ceļi kļūst slideni. Dienas pirmajā pusē vairāk snigs Vidzemē, dienas gaitā snigšana sāksies visā valstī, visspēcīgāk snigs naktī uz pirmdienu un vēl pirmdienas priekšpusdienā vietām Kurzemē, prognozē sinoptiķi.

Arī Rīgā ilgstoši snigs, brīžiem snigs spēcīgi, tādēļ jārēķinās ar lēnāku satiksmes plūsmu gan svētdien, gan pirmdienas rītā.

“Latvijas Valsts ceļi” aicina autovadītājus būt piesardzīgiem, izvēlēties laikapstākļiem un ceļa stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, kā arī ievērot lielāku distanci starp braucošiem transportlīdzekļiem.

Autovadītājiem jāatceras, ka autoceļi sadalīti dažādās uzturēšanas klasēs un tiek tīrīti prioritārā secībā, proti, vispirms tiek tīrīti un apstrādāti valsts galvenie un pēc tam reģionālie un vietējie autoceļi atbilstoši to uzturēšanas klasei.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+